reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2014

Moniusia – cieszę się, że trochę Cię pocieszyłam. Mi pomagało jak wiedziałam, że inni też starali się tak długo, a może i dłużej, że zdarza się tak a później jest happy end. A co do wizyty zawsze możesz dodać sobie ze dwa miesiące starań to ginekolog inaczej na Ciebie spojrzy. Mi właśnie po 9 cyklach powiedział, że to już dużo i przyda się stymulacja+monitoring i badania hormonów (ja zrobiłam wcześniej, ale wywnioskowałam z tego, że dałby mi skierowanie na nie).
Fuma Foch – spoko, nie odbieram tego jako atak, przecież każdy może mieć swoje zdanie na dany temat! Ja uważam, że mi pomogły obie rzeczy : leczenie + wyluzowanie i zdania nie zmienię. Myślę, że trzeba działać zawsze wielotorowo – na pewno nie zaszkodzi. Medycyna i spokojny umysł to chyba jest klucz do sukcesu. Ale kurcze to faktycznie skandal, że u Ciebie taka sytuacja z ginekologami jest… Normalnie się scyzoryk w kieszeni otwiera! To ciężarne muszą prywatnie chodzić?
 
reklama
dziewczyny zmierzam właśnie do końca cyklu iiii..zaczyna się świrowanie-testowanie..musze się pochwalic wynikami. 20141114_142247.jpg20141114_142328.jpg

Modlę się tylko aby nie trwało to tak krótko jak ostatnio..Tym razem kreski są o wiele wyrazniejsze:-D Nie chcę iśc jeszcze na betę bo mnie ostatnio chadry tak pokłuły, że szok a poza tym jakoś mnie stresuje to badanie..
Test z 28 dc(dziś, przed chwilą!)Dziewczyny trzymajcie kciuki i wszystkim wam życzę tego samego!!
 

Załączniki

  • 20141114_142247.jpg
    20141114_142247.jpg
    14,6 KB · Wyświetleń: 50
  • 20141114_142328.jpg
    20141114_142328.jpg
    13,2 KB · Wyświetleń: 45
Wooow! :)
Gratulacje, myślę, że możesz być pewna, pięknie :)
Ile się starałaś :*?

Nooo to teraz wątek się rozsypie :p już tu nikt nie będzie zaglądał, ale to dobrze dobrze ;D
 
Moniusia dziękuję ale wolę nie zapeszac bo jestem jeszcze w sumie przed @(11-12 dpo) ale mam nadzieje, że nie dojdzie do tego i żadnych plamień ani nic w tym stylu nie będzie :) Był to nasz 4 miesiąc starań :) Nie było mnie tu właśnie przez dłuzszy czas i patrz na wyniki hehe :p ciebie też to spotka niedługo zobaczysz :)trzymam kciuki za wszystkie starające się:*
 
Ostatnia edycja:
Na pewno wszystko dobrze!!! :) No właśnie, bo zamiast siedzenia na forum brałaś się do roboty, a nie jak ja hehe :p Hehe dzięki i dawaj znać później co i jak :) :*
 
Moniusia wiesz co ci powiem...w tym miesiącu staranek dosc duzo spozywalam alkoholu hehe...nie zeby mi sie film urwal czy cos tylko wiesz tak fajnie szumialo w glowie i humorek byl;) jakoś wyluzowalo mi to moj mozg i ogolnie w tym miesiącu podeszlam do tego ze bedzie co ma byc i ze nie zamierzam wiecznie na siebie chuchac i dmuchac. Wzielam tylko duphaston w razie wu ale bez przekonania. Oczywiscie nie propaguje nadmiernego spozywania alko hehe;) mi sie udalo ze mialam imprezowy czas:) oby tylko bylo ok. Na pewno bede sie odzywać.

Dzieki shawty:*

Kreska z godziny na godzinę ciemniejsza..dzis o 4 po prostu musialam sie upewnic ze nie zniknęła.
Z moich objawow ciazowych to jedynie bol piersi ale troche inny niz na okres..mocniejszy. i chyba tyle :)
 
Ostatnia edycja:
JUSTYNA-gratuluje i trzymam kciuki,na pewno tym razem bedzie dobrze.

MONIUSIA-spoko ja tak szybko stad nie pojde.

JUSSASTAR- leczenie i wyluzowanie tu sie zgodze.Ale nie sama blokada jako przyczyna nieplodnosci.Zanim zaszlas w ciaze to jednak sie leczylas i nie wiesz czy gdybys nie odpuscila to tez bys nie byla w ciazy.
Mnie po prostu strasznie drazni jak lekarz macha i reka i twierdzi,ze to na pewno psychika bo zrobil trzy badania na krzyz i wyszly dobrze.
 
reklama
Fuma doskonale Cię rozumiem . Lekarze często nawet nie starają sie szukać przyczyny . Ostatnio byłam u ginekologa tutaj w niemczech z wielką nadzieja na pomoc . Pani ginekolog stwierdzila ze wszystko jest ok macica prawidłowo umiejscowiona, pecherzyk 17mm wiec owulacja na pewno będzie. Pokazalam wykresy z temperstura, wyniki prolaktyny i tarczycy - dla niej wszystko ksiazkowo wiec jej zdaniem jestem zdrowa i koniec. Gdy spytalam czy zbadać progesteron bo mam co któryś cykl plamienia (co z reszta było zaznaczone na wykresach) wydarla sie na mnie ze trochę za mało wiem o medycynie i mam nie byc madrzejsza od lekarza .. no i wizyta zakończyła sie tak ze po dwóch latach starań mam poczekać jeszcze rok do ślubu i nic nie robić i następny raz mam przyjść dopiero za pół roku na badania kontrolne i wczesniej mnie widzieć nie chce . Przykre ale prawdziwe . A gdy sprawdziła ze mam 22lata to prZec całą wizytę byłam traktowana jak dziecko i wariatka w jednym.
 
Do góry