reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2014

JUSTYNA-ponoc do 5 dni od odstawinia moze sie pojawic ale ja kiedys czekalam 10.

JUSSASTAR-hormony mam zbadane -hashimoto,nasienie bylo ok,Owu wychodzi na to ,ze mam.Na stymulacje sie na razie nie zgodzilam bo skoro mam owu to troche sie boj takiej ciezkiej artylerii.
Jestem juz zapisana do nowego lekarza ale to dopiero w listopadzie.
 
reklama
Fuma nie stresuj mnie.....kurde to jak mam miec @ to wole juz :) chyba, ze nie no to moge czekac i czekac :Dale raczej watpie ze to ciaza bo przeciez juz cos powinno wyjść.
 
Moniusia – jak bym mogła To bym Was zaraziła : ) A fluidki to oczywiście zawsze : )
Agnieszka – proszę:
bocian24.gif
Fuma –mi lekarz zapisał Clostilbegyt w 10 cyklu starań i brałam dwa cykle. Jak widać się opłacało. A też niby miałam owulację… Chyba potrzeba było wsparcia…
Justyna – oo no to całkiem ciekawie z tym kalendarzykiem Ci wyszło. To teraz życie w niepewności… ale jeszcze test może nie wyjść jeśli to była faktycznie implantacja…
 

Załączniki

  • bocian24.gif
    bocian24.gif
    11,4 KB · Wyświetleń: 36
JUSSASTAR-Jaki fajny bociek.Moze cos nam przyniesie.
Nie mowie,ze nigdy sie nie zdecyduje na Clo ale konsultowalam to z endo i poki co sie jeszcze z tym wstrzymam.Umnie chyba jest raczej problem z implantacja bo zawsze w tym czasie koszmarnie sie czuje i widac,ze cos sie dzieje.Teraz jeden doktor wyszedl z teoria aspiryny ale boje sie teraz brac bo mam anemie.Pojade do nowego doktorka tozobacze co powie.

JUSTYNA-raz mi sie tylko zdarzylo czekac 10 dni moze u Ciebie nie bedzie tak zle.Ale nie spiesz sie z ta @ bo moze faktycznie implantacja byla pozniej.

AGNIESZKA-fajny masz avatarek.
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry :-)
Dobry, bo pierwszy raz od roku chyba zauważyłam u siebie naprawdę konkretny śluz płodny, tyle go było rano, że nie pamiętam kiedy ostatnio, mam nadzieję, że to nie jakis fałszywy alarm i może w tym m-cu się uda..
 
Ja imprezowałam na imieninach ;) I jakoś tak nic mi sie nie chciało bo dostałam @...W ogóle to chyba robie przerwe od forum bo czuje, że może mi dobrze to zrobic ;)
 
reklama
Eh.. durna @.. ale chociaż mogłaś poimprezować.. ;-) Ja zrobiłam sobię m-c przerwy od forum i starań i nawet się odstresowałam, podeszłam do tego, jakbym od nowa się starała teraz.. :-) także chyba polecam :-)
 
Do góry