reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2014

reklama
Jussastar, niby ciut lepiej, ale dalej kaszle i czasem gardło pobolewa.

Co do objawów II kreseczek..mnie (.)(.) nie bolały w ogóle...dopiero jakieś 2-3 tygodnie po dacie @.
I teraz przez cały czas...jedynie śluz był taki jakby płodny :0
 
Justyna-ja od kilku lat w uk mieszkam, mały chodzi do przedszkola z samymi anglikami, a mój angielski jest kiepski bo mam anty talent do nauki języków
 
Happy wystarczy przeglądarka Google chrome i tłumacz :D ewentualnie pojedyncze słówka w tłumaczu google :p I juz bedziesz wiedziec o co chodzi :D
ja tego co nie rozumiem to sobie własnie tak tłumaczę i dzięki temu ucze :)
 
Justyna-mam taką aplikacje w telefonie. Poza tym znam angielski na tyle ze dogad sie w przedszkolu, sklepie a nawet u lekarze (no chyba że to jakas poważna sprawa)
Dziewczyny szyjke mam nadal zamknięta ale teraz wydaje się być bardziej miękka... i wyżej...vo to może znaczyć
 
Ostatnia edycja:
Happy we wczesnej ciazy szyjka jest rozpulchniona (czyli taka miekka) no i ucieka do gory, trzymam kciuki zeby u Ciebie to byla oznaka ciazy :-D
 
reklama
Beata-bardzo bym chciała ale boję się że to nie jest ciąża i chyba dlatego nie spiesze się z testem. Chciałam zrobić dzisiaj ale jednak nie byłam w mieście. Zastanawiam się tylko czy mie zaszkodzi mi ze zawsze noszę syna na rękach w drodze z przedszkola do domu jakieś 15minut a mały wazy niecałe 16 kg. I myślę że chyba nie powinnam
 
Do góry