reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Wasila ja pójdę na l4, ale to ze względu na to, że zatrudnię się u znajomego i zapłacę za 2 miesiące zusu żeby później mieć wyższy macierzyński. Mam umowę na zastępstwo do ok. końca maja i takiej umowy nie mają obowiązku przedłużać jak pracownica zajadzie w ciążę więc nie mam innego wyjścia, w czerwcu i tak już będę bez pracy. A opieka do dziecka to tylko żłobek- Nela chodzi i jesteśmy bardzo zadowoleni. A że dziecko teraz Ci nie choruje to zacznie w przedszkolu, jak nie w przedszkolu to w szkole- to Was na pewno nie ominie. Nela choruje chyba mniej i lżej niż większość dzieci, może to przez to że nie była przegrzewana? Ogólnie jestem jak najbardziej za żłobkiem.
 
reklama
Dziewczyny nie dam rady na raz Was nadrobić, chociaż próbuję, bo co chwilę coś mnie absorbuje:dry:
Napiszę Wam tylko, że zatestowałam, jeden 3 dni temu- negatywny, drugi dzisiaj (11 dni po owulacji) i pojawił się jakby cień cienia, ale już kiedyś miałam cień kreski na 3 testach! więc podchodzę do tego sceptycznie, już raz byłam w ciąży, czuję się inaczej niż wtedy ale dziwnie, może sama się nakręcam, może jutro jeszcze bobo test niebieski zrobię (czułość 10) i będę miała pewność, dzisiaj amil zrobiłam. ehh ale mam stresa, jeszcze bete ewentualnie mogę zrobić, sama nie wiem... zobacze. pozdrawiam wszystkie!
 
Stan - trzymam kciuki żeby jutro druga krecha pojawiła się na teście :)...... ale będzie czad:) Będziesz pierwszą mamuśką 2013 na naszym wątku:)
 
AniołekBB dzięki, ja się w rezultacie będę cieszyć, chociaż planowałam rozpocząć starania pod koniec sierpnia, no ale cóż życie:-D. Dam znać... jeszcze wszystko może się okazać.:confused:
 
stan ja też trzymam kciuki, ja byłam 2 razy w ciąży (pierwszy poroniłam) i oba razy miałam bladziusieńką kreseczkę ale nie chcę cię jak to mówisz nakręcać, więc czekamy :)
ja prawdopodobnie po macierzyńskim teraz nie dostanę kolejnej umowy i będzie lipa, a jak coś znajdę to mogę pomarzyć o chorobowym, nie wiem co by mi musiało być żeby lekarz mi go dał.
 
Carla- no właśnie wizualnie szału nie ma ale najlepiej się prowadzi z tych co testowaliśmy i waży tylko 5,5 kg
Fuma - to masz wprawę z dzieciakami :) już niedługo Ci się przyda :)Ja trochę żałuję że ominie mnie ta przyjemność kompletowania wyprawki , mam praktycznie wszystko , no chyba że będzie synuś :)
Stan - kciuki zaciśnięte:-)koniecznie daj znać.
Zjadłam dwa paczki i tak mi cięzko coś , z to lżej w portfelu bo dentysta zaliczony , niestety czeka mnie jeszcze jedna wizyta:-(
Ianka - przykro mi z powodu straty :-(,a nie ma u Was wychowawczego?
Fuma - też pozazdrościłam suwaczka:)
 
Wasila, ja jestem na macierzyńskim a potem idę na wychowawczy, a z wychowawczego jak zajdę w ciąże to na l4 :cool2:taki szatański plan mam hehe.
Fuma_foch, ja z kolei pracowałam w żłobku ale nie wspominam zbyt miło tego czasu. ze względu na pracodawczynię która miała wszystko w d....
stan, trzymam kciuki, oby był pozytywny :tak:ja też na początku miałam ledwo zauważalną kreseczkę, to było tydzień przed okresem, a w dniu okresu była już wyraźna jak ta druga krecha
widzę, że temat wózkowo- fotelikowy zaczęłyście. my mamy wózek implast eco line 3w1 Wózek Implast Eco Line Bolder SD ALU+ DODATKI (2996339677) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. . wygląd niesamowicie mi się podoba ale nie polecam tego wózka.
a jakie foteliki do samochodu polecacie bo czeka nas teraz taki zakup. mały z fotelika-nosidełka już powoli wyrasta, mały klocuszek z niego ;-)
 
Stan 3mam kciuki! u mnie tez ledwo widoczna blada druga kreseczka teraz uczy się chodzić. szanse są:))))

carla- ja tez w dziecinstwie chorowałam, i w przedszkolu i w szkole i zostalo mi tak do dzis :/

zjadlam zdecydowanie za duzo paczków, ale w ramach pokuty zrobiłam skalpel z ewa chodakowska:-)
 
Aniołek to prawda, Recaro robi jedne z lepszych fotelików ale wg mnie cenią je sobie za wysoko. Chicco czy cybex mają równie dobre fotele i tańsze. Ale jeżeli ktoś dysponuje środkami i może sobie pozwolić na droższy fotelik to dlaczego nie:) A co do wielkości gondol w wózkach...Aż tak długo się ich nie używa. Właściwie to zależy od pory roku w jakiej urodzisz.
Jeżeli szukasz inspiracji przedremontowych to polecam to Wasze Wnętrza Leroy Merlin - galeria zdjęć - pokój dziecka, kuchnia, sypialnia, łazienka, pokój dzienny, ogród ;)

Amelia Maclaren?...wyższa półka:) To jaki numer odstawił ci sprzedawca?
Z magica jesteśmy bardzo zadowoleni. Prowadzi się naprawdę fajnie. Właśnie zależało mi na pojedynczych kółkach i całej rączce. Jego dużym plusem jest konstrukcja, jak na spacerówkę jest bardzo "miękki". Co do tabletu...Ma mi służyć przede wszystkim w podróży. Np mogłabym włączyć Frankowi bajkę jak zacznie marudzić albo sprawdzić noclegi czy atrakcje na wakacjach. Ale myślałam o czymś tańszym i prostszym.

ianka u nas właśnie jest na odwrót...ja staram się przekonać męża do tego zakupu;P

Carla to prawda że ten pierwszy fotelik przez krótki czas jest używany ale niestety wtedy też może dojśćdo nieszczęścia dlatego od poczatku trzeba dmuchać na zimne...A z tym łóżkiem to masz rację. Nie będzie trzeba kupować nowego jak dziecko wyrośnie z samochodzików:) Dzięki:*

Wasila oby taka sytuacja z nianią się już nie powtórzyła:) No to też się wykosztowaliście na wózek i fotelik. Ale super że nie żałujecie kasy. Bezpieczeństwo jest najważniejsze.
Co do moich planów zawodowych...W chwili obecnej nie pracuję więc za bardzo nie mam wyboru;)

stan może od razu sobie betę zrób, będziesz miała czarno na białym;) Powodzenia:)

vinga zajrzyj tutaj fotelik.info :: testy :: foteliki samochodowe 2012 :: sortowanie wg kryterium ocena ...Wszystko zalezy od tego jakie masz możliwości finansowe...My mamy Chicco xpace isofix (9-18kg). Jak najbardziej polecam:)


ufff...ale miałam do nadrobienia;P Dobrej nocy:)
 
reklama
Witam dziewczyny!

Mój pączkowy bilans na dziś to: 3 !!! ;]

Tesiak jaki piękny Maluszek ;) Ja mam tablet iPad 2, i bardzo chwalę go sobię ;) Idealny do przeglądania internetu, poczty, fajne aplikacje, dobry do słuchania muzyki i oglądania filmów. Tylko zwróć uwagę, żeby miał w sobie modem, żebyś karte z internetem mogła wsadzać bezpośrednio do niego, żebyś nie musiała podłączać osobnego modemu ;]

Stan 3mam kciuki ;) Wiesz 11 dni po owu to jeszcze trochę wcześnie na test, więc kreseczka napewno jeszcze sciemnieje ;))

A ja nie wiem co pisać... piszecie o łóżeczkach, fotelikach, wózkach a ja jeszcze nie mam takiego doświadczenia, więc niebardzo się mogę wypowiadać :(

Dobranoccc ;) Lecę spać ;]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry