reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej.Witam po weekendzie.

Przez dwa dnie się udzielaliśmy towarzysko. Odwiedziliśmy chyba z pół rodziny.Najtrudniej było znaleźć brata Mojego.Zaprosił nas już dwa tygodnie temu i mieliśmy podziwiać nowe mieszkanie,które sobie wynajął razem z dziewczyną.Ulataliśmy się po tym osiedlu jak dzikie kojoty. Już chcieliśmy detektywa najmować ,żeby nam znalazł odpowiedni blok ale w końcu ja dojrzałam Młodego samochód i tak ich wytropiliśmy:-)
Numeracja bloków to tam chyba dla zmylenia wroga była.


Potem się udaliśmy do do teściowej,która postanowiła we mnie wpychać duże ilości jedzenia. Powiedziała,że blado wyglądam i taka jestem chudzinka ( miła kobieta) i podsuwała mi ciągle coś.Ugotowała to co lubimy to głupio było odmawiać.Chyba się cieszyła ,że przyjechaliśmy bo jak się Młody wyprowadził to zostali sami.

Jeszcze jestem najedzona po tym weekendzie bo i moja mama postanowiła nas utuczyć.

Za to nie wiem jak ze staraniami bo Mój jedzie na szkolenie w niedzielę. Co gorsza będzie tez tam miał egzamin,do którego musi opanować 600 stron plus jakieś zarządzenia ministerstwa. Wczoraj nad tym usnął ,biedaczek.

Diablica-witaj,fajnie się nazywasz;-)
 
reklama
Muffi z tym peelingiem super sprawa! na pewno przetestuję!
co do tuszu..wczoraj oglądałam filmiki o makijażu na youtubie i znalazlam to :
How To Make Your Eyelashes 5 Times Larger Using Mascara! - YouTube
moze ąz tak sie malowac nie bede ale ten tusz (Loreal Telescopic) chyba na prawde jest dobry.
A zamaist podladu chyba zainwesuje w krem BB,nigdy nie mialam zadnego i jestem ciekawa efektow:)
Stan rozumiem Cie,e mozesz sie nie czuc gotowa,ale tak jak mowisz..wszystko sie ulozy:) :*
Aniolek-sama pieczsz chleb? niezle :)
Fuma-tez nigdy nie umiem odmowic tesciowej jak nas czyms czestuje :)
 
Hej Laski - własnie wróciłam z fitnessu - tak od tygodnia sama pieke chleb - pszenno-żytni na zakwasie - moja mama też kiedyś piekła ale inny i przynajmniej wiem co jemy:)
oki... zmykam pod prysznic
dobrej nocki:)
 
Aniołek dużo roboty przy takim chlebie? I na jak długo taki chleb pozostaje świeży?
Diablica a Ty też pracujesz? Ja zawsze robiłam tak, żeby mieć czas dla siebie i udaje mi się to :) Z drugiej strony też wiem, że jakbym miała innego męża to mogłoby być inaczej. A z pozbywaniem się pieluchy to najważniejsze jest to, aby się nie poddawać i nie zmuszać dziecka. My czasem nie zakładaliśmy po kapaniu pieluchy żeby kupy w nią nie zrobiła i biedna po 2-3 dni nie robiła. A ostatnio zaczęła robić kupę gdzie tylko popadnie, w każdym kibelku i w każdym miejscu :D
Fuma Foch no to intensywny weekend :) Ja tam lubię jak mnie teściowa pasie, dziś rosołek dla mnie dała :) A co robi Twój mąż że biedak zasypia nas nauką??

Ja byłam u lekarza... 2 h opóźnienia. Dostałam zwolnienie do 4.02!! Kazała mi wyleżeć grypsko. Już widzę jak mnie zwalniają, w tym kraju chorować nie można :/ A ja pierwszy raz w życiu tak okropnie się czuję.
 
Aniolek ale mąż ma z Tobą dobrze..świeży,pyszny chlebek zrobiony przez ukochaną:)
Carla-współczuję choróbska..mnie taka paskudna grypa dopadła na początku grudnia,że wszystkiego mi sie odechciało.
a myślisz,że aż tak się wściekli w pracy na Twoją chorobę? masakra..nie dość,że się człowiek okropnie czuje to jeszcze sie martwi co w pracy powiedzą:( wracaj szybko do zdrówka!:*
 
Dziewczyny ja mojego synka sadzam na nocnik raz na jakiś czas tylko po to żeby się do niego trochę przyzwyczaił, prawie za każdym razem coś w nim zostawia:happy2: wiem, że jest jeszcze za mały żeby kontrolować zwieracze ale bardzo mu się to podoba, życzę wytrwałości w odstawianiu od pieluszek.

Carla bidulko mam nadzieje, że szybko Ci przejdzie. Dobrze, że doszliście do porozumienia w kwestii dzidziusia, nie ma to jak zgodność, u mnie było tak z pierwszym dzieckiem, ja byłam już gotowa a mój nie, musiałam na niego poczekać nie było wyjścia, ale kłótnie też nas nie ominęły.
Diablica na pewno dasz radę z drugim, ja też mam obawy ale ponoć kiedy ma się doświadczenie z pierwszym wszystko idzie łatwiej i ma się lepszą organizację:tak: yyy oby:baffled: najwyżej oddzial zamknięty nas czeka:-p
Fuma_Foch weekend na pełnych obrotach... aż Ci pozazdrościłam tego jedzonka:-D
Samosia87 dzięki za miłe słowa:*
 
hm jakby to ująć....nie pracuje zawodowo.Jestem na wychowawczym obecnie...w kwietniu mi się kończy płatny..a potem zobaczymy. Mam za to sporo zajęć gdyż małżonek mój ma specyficzną pracę i wybywa z domu na kilka-kilkanascie dni. Tak jak obecnie. I cały dom na mojej głowie....no i młoda. wiem wiem wiele babek tak ma że wszystko na ich głowie ale u mnie doadtkowo jest to że mieszkam na wsi ...zdala od rodziny....[nawaisem mówiąc moi mieszkają 550 km ode mnie] i choćbym chciała to nie mam z kim dziecka zostawić aby mnieć ten czas dla siebie....

o teraz mam czas dla siebie bo me dziecie poległo i smacznie śpi...i korzystam rozmawiając z wami...z rodziną na skype....ot tak...czasami dla relaksu poprasuje haha:-Da potem spać i od nowa
 
Heyy Laski!

Melduje tylko, że żyję ;] 2h temu wróciłam z fitness i jakoś zamulam teraz. Jutro pewnie coś napiszę ;)

Dobranoc!
 
Samosia niby nie są źli, dziewczyna która przejęła moje obowiązki pisała że nie ma dużo roboty poza swoją (czytaj- pisaniem na gg i fb ze znajomymi). Zobaczę jak się będę czuła, jak lepiej ro pójdę do pracy w poniedziałek. Nie ukrywam, że żal mi kasy, bo i tak beznadziejnie zarabiam, a i pewnie kasa na lewo mi przepadnie, bo ten miesiąc był bardzo dobry i pewnie jakieś premie nam dadzą (a to ja zajmuję się obsługą klienta, wystawianiem faktur itp.)
Stan ja na pierwsze dziecko kompletnie nie byłam gotowa, cała ciąża przepłakana, czarne myśli itp. Dlatego teraz tak nalegałam na drugie, bo wiem że jestem gotowa, pragnę maluszka i chcę tą ciążę przejść z uśmiechem i radością, całkiem inaczej niż z Kornelką.
Diablica no to faktycznie nie masz za dużo mozliwości, tym bardziej jak się mieszka na wsi. A jak mąż jest w domu to nie masz jak się urwać do kosmetyczki czy na plotki?
Muffi następna co się fitnesuje? Kurcze może ja też zacznę jak wyzdrowieję?

Idę się wykapać, pocę się jak w saunie podczas tej choroby... Ale to chyba dobrze?
 
reklama
melduję się:) Usiłuję pilnie pracować :-):-):-) własnie zjadłam śniadanko:) i biorę się za resztę faktur :)
mam niezłe zakwasy na ramionach bo wczoraj ćwiczyłyśmy z hantlami z tym że ja miałam 1,5 kg wiec było co dzwigać:)
dzisiaj mam zamiar przyjechać do domu i odpoczywać bo wczorajszy dzień mialam tak zagoniony że szok....
Samosia - mam meża więc musze o niego dbać - on tez o mnie dba ale ostatnio ma takie humory, że ciężko z nim o czymkolwiek pogadać.... sama nie wiem co się dzieje..... ale mam nadzieje że to okres przejściowy może ma depresje zimową ;-);-)
Carla jak się dzis czujesz?
Stan - fajnie że synuś już pomału rozumie do czego służy nocnik:) za niedługo już całkiem pożegnasz go z pieluchami :)
pozdrawiam i miłego dzionka.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry