reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Dorcia no to musi pomóc hahaha. Kornelia już odtańczyła:)
No nie wiem co tej mojej młodszej do głowy strzeliło, żeby się odwracać. Może uda się urodzić pośladkowo?

Aniołek- zajrzałam w poprzednia karte ciąży- Ola mniejsza niż Nelka ale może jeszcze nadrobić.
 
Wasila spokojnie...każde dziecko jest inne !!! Może się Olusia jeszcze odwróci ???
Moje dwie znajome miały pośladkowe porody...ale szczegółów nie znam ale na "chłopski rozum" pośladkowy poród jest cięższy dla matki. Są też metody odwracania dziecka ... ale ja myślę że się obróci jeszcze !!!

Taniec zaliczony !!!


Aniołek odtańczyłaś z Julcią !!??
 
Dorcia- ona MUSI sie odwrócić, ja bede z nią gadac codziennie, innego wyjscia nie ma. Jeszcze się nie urodziła a już matkę stresuje:-)
Lekarz powiedział mi, że szkoda po porodzie sn robić cc, ale ułożenie pośladkowe jest wskazaniem, wiec rodzić naturalnie nie poleca.

Tanczyć dziewczyny proszę, tańczyć!!!!!!!!
Dzieki;)

Carla- zapomniałam Ci napisać, ze też Cie podziwiam:) Szybkiego powrotu do domu.
 
WASILA spokojnie, jeszcze może się obrócić, szwagierki Tomcio jest tego idealnym przykładem - miała ułożenie miednicowe i już myślała, że cc ją czeka a Maluch się odwrócił i urodziła sn:tak: Była na tym etapie ciąży mniej więcej co Ty, na pewno po 30tc, kiedy jeszcze był w pozycji miednicowej. Moja Zośka też jeszcze miednicowo, ale ma też jeszcze dużo czasu, więc mam nadzieję nie mieć cc bo się załamię:-p Martynka od samego początku była główką w dół:-p Ślicznie Olcia waży:tak:
 
Gabryska - ale to w DE ? bo dosłownie parę dni temu czytałam o czymś takim ale to w Polsce gdzieś i ma powstać osiedle dla ludzi po eksmisji zaraz obok nowego osiedla domków jednorodzinnych i ludzie też walczą !

Wasila - trzymam kciuki żeby jednak mała się obróciła , chyba jeszcze ma trochę miejsca i jest to możliwe ? poród pośladkowy nie brzmi zachęcająco : /

Dorcia - hehe dobre :)
 
My juz po zebraniu, kurcze jaka akcja, ludzi full, policja nawet byla, glowa mnie boli juz od sluchania niemieckiego caly czas.
Jutro jest jeszzce jedno zebranie na ktorym politycy maja rozstrzygnac losy tego, tylko tam juz zwykli ludzie nie moga sie odzywac tylko sluchac jak " gora" debatuje.

Hahaha Dorcia dobry taniec, odtanczylam prostsza wersje, choc ja nie ciezarowka;) takze Wasila- nie ma bata, Olcia musi sie odwrocic jak tyle czarownic zatanczy ;) a moj piesek to sznaucerek miniaturowy, dzis pachnacy i swiezo ufryzowany ;)

Amelia-
no w DE niestety u mnie pod nosem, tylko nasze osiedle jest starych domkow. Ciekawa jestem czy uda nam sie cos wywalczyc... jak nie to sie zalamie chyba
 
reklama
Heyy lasky!!

Amelia gratuluje 400g Adasia ;)

Dorcia za tydzień beta będzie już = 100 !!!

Vegas zmienione ;] A świnka ładna ;]

Samosia Dzięki za wsparcie ;]

Carla 3mam kciuki za twoją cierpliwość w związku z remontem ;]

Gabryśka masakra z tym osiedlem, moja rodzinka w Berlinie miała to samo…. przesiedlili obok nich 300 syryjczyków

Wasila Oleńka duuuża już ;] I nie martw się jeszcze się obróci !!! Wszystkie baby będą tańczyć i się odwróci, zobaczysz ;]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry