reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Vinga kochana nie pisz tak że plastyka od razu pogorszy wasze życie seksualne, bo ile babeczek to robi tylko po to żeby polepszyć sprawy łóżkowe. A Carla dobrze pisze, to oni nabroili więc oni powinni to naprawić za własne pieniądze! zorientuj się jak jest ale to nie Ty za to powinnaś płacić. Cieszę się ze zbliżającej się przeprowadzki!
co do wysypki, użyłam parę razy johnson&johsoni chyba to jest przyczyna bo tylko w tych miejscach wyskoczyła gdzie się smarowałam, a używałam wcześniej balsamów ale z racji tego że w pierwszej ciąży używałam drogiej musteli na rozstępy i nic nie dało tak teraz pomyślałam o zwykłej oliwce, ale odrzucam ją na razie
muszę lecieć narazie, aha co do auta mój był u mechanika i wycenił i on koszty dwukrotnie większe niż wartość samochodu, to dupa, w tym tygodniu jedziemy zezłomować dobre auto
 
reklama
Ianka źle zrozumiałaś to co napisałam (albo ja tak pokrętnie to napisałam :-p), chodzi mi o to, że mnie nie stać na tą plastykę krocza więc muszę się pogodzić z tym, że przyjemności z seksu mieć nie będę ... przykro mi z powodu samochodu :( szkoda, że nie da rady go tanio naprawić
 
Amelia ...widziałaś ???
https://www.babyboom.pl/forum/krakow-f195/darmowa-sesja-noworodkowa-krakow-69690/

Ile naskrobane...część doczytałam

Kurczak podpinam się pod dniem do doopy !!! Bosze jak mnie dzisiaj wszystko denerwuje, irytuje i w ogóle !!! Uuuuuuuuuuuuuuhhh !!!

Vegas nawet nie żartuj że się na nas obraziłaś .... kurcze o co ???
Kobieto odezwij się bo się martwimy !!!

Vinga ale Ci superaśnie...na swoim...meblowanie , układanie, aranżowanie....extra !!! To kiedy możemy wpaść na parapetówę ???
Co do plastyki pochwy i wypadania macicy ( bo o tym pewnie mówił Ci lekarz) to jest szansa zrobić to na NFZ...leżałam z babeczką która była po zabiegu w szpitalu ...właśnie miała plastykę ze względu na wypadanie macicy i nietrzymanie moczu...w pierwszym dniu była bardzo zadowolona-nie wiem jak później. Wiem tyle że nic nie płaciła...znalazła tylko dobrego gina który ją pokierował !!!
Ale wiesz uważam że powinnaś poczekać tak z pół roku,żeby to wszystko się pogoiło i wtedy zobaczysz czy taki zabieg będzie konieczny ... oby nie !!!

Ianka ale klops z tym samochodem...jak nie urok to sraczka...ehhhh
Ta wysypka to na bank od oliwki...skoro wysypało Cię zaraz po jej użyciu...odstaw i zobaczysz czy wysypka zniknie ?!
 
Ostatnia edycja:
Vinga - ostatnio oglądałam Miasto kobiet i były babeczki po plastyce pochwy , jedna z nich miała właśnie dlatego , że wypadały jej narządy rodne , ona miała 4 lub piątkę dzieci i z każdy kolejny poród zagrażał jej życiu , wypowiadał się tam lekarz ,który mówił , że to nie jest bezpieczne dla zdrowia , więc tu już nie chodzi nawet o przyjemność z sexu . Jeśli ewidentnie zawinił lekarz , robiłabym jak Carla radzi , jesteś młoda , naturalne jest to że chcesz mieć przyjemność z sexu , być może jeszcze będziesz mieć dzieci , i wtedy może być coraz gorzej , to jest Twoje ciało , niech zapłacą za to co spieprzyli . A jeśli nie chcesz to idź do gina zapytaj jakie są szanse , na pewno robią takie zabiegi na nfz .
Mieszkanko bardzo fajne :) , 2 balkony macie ?

Ianka - to dupa z tym autem :(

Kurczak - w jakiej części Krk mieszka siostra ?

Dorcia - super :) tylko skąd ja wezmę noworodka :-)?
 
Ostatnia edycja:
Amelia hahahahahahaha kurcze jak Ty mi potrafisz humor poprawić...szukają kobiet w ciąży...żeby móc zrobić zdjęcie w brzusiu i poza nim !!! Ja to tak zrozumiałam !!!
 
mam nadzieję, że mi nic nie wypadnie w przyszłości :dry:
Amelia tak, są dwa balkony :) jeden mały przy pokoju dzieciaków i jeden wielki (16m2!) z salonu
Dorcia mam nadzieję, że do końca lutego będzie wszystko skończone i będzie można się wprowadzić :) także zapraszam na parapetówkę :)
 
Dorcia -:-) a ja , że proszą o kontakt osoby , które jeszcze nie urodziły :-)

Vinga - super z tymi balkonami :)
 
Vinga dobrze zrozumiałam tylko ją pokretnie odpisalam. Chodzi mi o to że powinnas jeśli to możliwe robić ta pladtyke tylko na koszt nfz, bo to Ich wina. Piszę z tel więc tak w skrócie :)
 
hejka,

poniedzialek to zawsze masakryczny dzien blehhhhhhh

Vinga- mieszkanko prima lux, a co do tw. problemu to podpisuje sie aby zaskarzyc tych debilnych lekarzy, no gdzies sprawiedliwosc musi byc niech placa za ta plastyke, ja bym walczyla

ianka- johnsons mnie tez uczulal, szkoda z tym autem no ale co zrobic

Dorcia- ja to naleze do osob ktore musza wyrzucic z siebie emocje, dlatego mnie sie wydaje ze po tym co cie spotkalo masz prawo ryczec, wyc, byc zla, to naturalne. I nie kracz z tymi rozstepami, jak zajdziemy w ciaze to nas omina szerokim lukiem tfu tfu na psa urok

Buziaczki dla reszty
 
reklama
Vinga super że już remont sie kończy, fajne to mieszkanie, szczesciara z Ciebie -dwa balkony i jeszcze jeden taki ogromny!!!!!! Czekam na zdjęcie kuchni i łazienki.

Gabryska też nie lubie poniedziałku, ale kiedy pracowałam to jeszcze bardziej.

Ianka kosmetyki johnsona często uczulaja. Niedobrze z tym autem. Może sprzedajcie je w Pl? U nas większość
samochodów przejdzie przegląd
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry