reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ianka, jak tam wysypka zeszło coś, swędzi Cię to ...

Vinga no to pięknie, jedyne co się nasuwa, to to co już Carla napisała !!! Że takie rzeczy się jeszcze zdarzają w dzisiejszych czasach, a taka technika i wogóle .... co planujesz ?

Aniołek no to do narzekania jest nas min. dwie :*
 
reklama
Vinga- współczuje Ci kochana. pomyśl nad tym co proponuje Carla. Nie można tym konowałom odpuszczać. Może po jakimś czasie okaże się, że nie jest tak źle, a mąż na pewno nie będzie szukał przyjemności u innej. Przecież nie jest z Tobą tylko dla seksu. Mięśnie Kegla ćwicz, ja też ćwiczę.

Aniołek- nie martw się, to zo przytrafiło się Vindze zdarza sie niezwykle rzadko. Nie będę Cie czarować- w moim przypadku po porodzie przyjemnie nie było więc mąż musiał uzbroić się w cierpliwość, ale u każdej kobiety jest inaczej. Poza tym wszystko z czasem mija.Dziś tez nie jest mój dzień:/

Ianka- oliwki często uczulają i wysuszają skórę.

Samosia- fajnie, że się zdrowo odżywiacie.

Vegas- obraziłaś się na nas?
 
Helołłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł

Kurczak… przyśpieszyć? z umową o pracę? Wiesz jaki jest rynek pracy… masakra ;/

Ianka może to faktycznie to oliwka? Często piszą, że delikatna oliwka np. dla dzieci, a w składzie pełno syfu ;/

Vinga współczuję :( Bidulko:* Co za konowały no !!!!!!

Samosia mmmm Carmen, ta to ma ( . ) ( . ) <3

Dżizasss…. spaaaaaaaaać !!!
 
Muffi rozumie :/ oby Ci ją szybko dali !


Widzę, że tu więcej chętnych jeśli chodzi o dzień do d***
 
Kurczak nie mam pojęcia co mam zrobić.. mąż wczoraj patrzył na ceny tych zabiegów to niestety nas nie stać :/ pewnie pójdę za jakiś czas do gina i zapytam jakie są szanse żeby załapała się na nfz... A tak w ogóle to śliczny masz brzuszek, zapomniałam wcześniej napisać heh :)
Aniołku tak jak pisze Wasila, to się rzadko zdarza, więc nie obawiaj się porodu. wszystko będzie ok :)
a czemu nie ma Vegas tak długo? zaproszenia do grupy też nie przyjęła... może serio się obraziła?

a tak dla zmiany klimatu to zaprezentuję wam moje mieszkanko :) tak jak pisałam coraz bardziej przypomina mieszkanie hehe
IMG00174-20140126-1447.jpgtu nasza zielona sypialnia :)
IMG00175-20140126-1447.jpgpokój dzieciarni (na podłodze ma być wykładzina ale jeszcze nie kupiliśmy ;)
IMG00176-20140126-1450.jpgno i kawałek salonu :) z prawej strony jest aneks kuchenny ale pełno graciarni tam, więc fotki nie cykałam
ogólnie to ostatni raz widziałam mieszkanie jeszcze bez farb na ścianach i bez paneli :) ale już się cieszę, że mało do roboty nam zostało, za dwa tygodnie planujemy sprzątnąć wszystko i meble składać już :tak:
 

Załączniki

  • IMG00174-20140126-1447.jpg
    IMG00174-20140126-1447.jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 32
  • IMG00175-20140126-1447.jpg
    IMG00175-20140126-1447.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 32
  • IMG00176-20140126-1450.jpg
    IMG00176-20140126-1450.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 31
Vinga - ale super, już Wam nie wiele zostało do roboty, posprzątać i meble i można mieszkać, a łazienke macie już zrobioną??

No właśnie ciekawe co z Vegas...?
 
Vinga no to mieszkanie już prawie gotowe !!! Świetnie! A kuchnia i łazienka? Zrobione już?

Z tego co patrzyłam, to Vegas 21.01. pisała ostatni raz, dalej cisza...
 
Vinga-brrr aż mnie zmroziło jak przeczytałam co napisałaś. Carla ma rację lekarze z&^%$&li to dlaczego Ty masz płacić za ich błedy grubą kasę?
A mieszkanko już faktycznie wygąda dobrze:)
 
Tak, płytki już wszędzie położone są: w kuchni, łazience i kawałkiem przy wejściu na korytarzu. tylko podłogi wszędzie kartonami pozakrywane żeby się nie rysowały, więc nie robiłam zdjęć. jeszcze zostało drzwi wszędzie pozakładać i przykleić takie ozdobne płytki w korytarzu na ścianie (imitujące jasną cegłę ). maż ma ambicje zrobić to w ten weekend :)więc w następny za sprzątanie się już bierzemy iiiii przeprowadzka!! :-D nawet nie wiecie jak mi się mordka cieszy jak to piszę :):)
 
reklama
Vinga mieszkanko eleganckie, tam tak jaśniutko, fajne panele - to już Wam naprawdę nie wiele zostało. Nie może być wszędzie pod górkę :D

Ale Vegas na co miałaby się obrazić, przeoczyłam cosik ?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry