reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Carla hahaha dobra jesteś !!! Niech będzie na mnie ...ok ! Biorę winę na siebie !!! Hehehehe !!!
Ja rozstępy mam bardzo szerokie i głębokie...nie wiem od czego to zależy ???
 
reklama
Tesiak - ale Ci fajnie :) już możesz spokojnie rodzić :) Mnie dokładnie dzieli od Ciebie 7 tygodni, więc jeszcze troszkę i też będe na tym etapie :) no to ciekawe co za niespodzianka mieszka u Ciebie w brzuszku :) Trzymam kciuki za szybkie i bezbolesne rozwiązanie :)

Dorcia - no ja niestety predyspozycje do rozstępów mam bo zostały mi po okresie dojrzewania na pośladkach, biodrach i piersiach a byłam wtedy bardzo szczupła.... więc nie wiem skad się wzieły, no ale jak mają wyskoczyć następne to wyskoczą :) smarować się smaruje ale czy to pomoże.

Carla - Ty chyba żartujesz, że Tomcio już taki długi :) Jak moja tak będzie rosła to starczy mi ciuszków do zaledwie 3-4 miesiaca.... bo największe jakie mam do tej pory pokupowane to właśnie na 68 cm,
Fajnie, że dzieciaki zdrowo rosną oby tak dalej :)

Ale mi słodzicie odnośnie mojego brzucha:-):-):-) ale żeby nie było tak kolorowo, właśnie mój pojechał po mrożone truskawki do biedronki bo mi sie ciasta z truskawkami zachciało i kruszonką.... to ci zachcianka w środku zimy :)

Miłego popołudnia
 
Ostatnia edycja:
Tesiak no to Franio do małych nie należał :) masz jeszcze jakąś wizytę przed terminem czy już nie ?!

Dorcia wrzucę wrzucę, tak mocno tupałaś, że wolę wrzucić ;) bo boję się co będzie dalej, ale nie mam "świeżych", więc wrzucę jakieś ostatnie.

Carla, Tomuś wymiary ma już konkretne !!! No ale z tego co piszesz ma chłopina spore potrzeby :)

Aniołek z tym ciastem to Ty możesz podjechać, wiesz gdzie :D

Zaliczyłam drzemkę i zaraz wybieram się na drugą, kiepski dzień :/ ...... ale Karolek daje popalić wrrrrrr



Domek 28tc2d

Zobacz załącznik 606314Zobacz załącznik 606315Zobacz załącznik 606316
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Z ostatniej chwili - wniosek mojej Córy:

mamo, co będziemy robić z pampersami, bo żeby braciszek mógł iść na nocniczek to musisz mu powiększyć pucinę :confused:


4-latki !!!
 
Witam sie,

dziekuje za zyczenia urodzinowe, bardzo mi milo :***

normalnie laski starzeje sie, wypilam wczoraj z M. ze dwie lampki aperola spritz i bombka totalna, ze az po schodach do sypialni nie moglam trafic ;)

Dorcia- no u mnie dni plodne sie zaczely, staramy sie ale ja podchodze do tego na totalnym luzie, bo wiem( tak bylo przy alexie) ze nam sie nie udawalo ze wzgledu na moje zblokowanie, bo oboje zdrowi, wiec teraz po prostu daje sie poniesc pozadaniu;)

Tesiak- ja juz zaciskam kciukasy za szczesliwe rozwiazanie

Carla- jejus super takie wystepy dzieciaczkow, nie dziwie sie ze jestes dumna, ja to o malo sie nie poplakalam ze wzruszenia jak moj synus na instrumencie gral podczas wystepu swiatecznego w przedszkolu :)



Aniolek- mniami truskawki,hmmmmmmmmmmm musze zobaczyc czy mam mrozone to moze wykorzystam na dzisiejszy wieczor, truskawki+ bita smietana + Maz ;)

Kurczak- odpoczywaj, tekst cory niezly ;) a brzuchol cudowny ;)

A i dziekuje za przyjecie do grupy, zaraz lece Was popodgladac, oczywiscie jak skumam jak tam fote dodac to na bank tez cos wrzuce

Gorace pozdrowionka w te siarczyste mrozy, kisss
 
Aniołek- Ty wiesz co sądzę na temat Twojego brzucha:-)Zdania nie zmieniłam. Na rozstępy chyba nic pomoże jesli mają się pojawić. Jaich nie mam, chociaż już raz myślałam, że sie pojawiają. Od tego czasu smaruję się intensywnie:-)Co do kota- koleżanka też ma takiego i chce ją rozmnożyć ale partnera nie może znaleźć:-)Fakt ogromne są, ale też mają coś w sobie. Też mam już dość zimy. Pokazała się to teraz wynocha:-)

Kurczak- Nie wiem gdzie masz te kg. Chyba poza obiektywem:)Chcesz śniegu- podaj adres to Ci wyśle;-)Też myślałam, że jesteś starsza. Albo tak młodo wyglądasz

Gabryśka- 100 lat kochana. Niech się spełniają wszystkie marzenia! U mnie w tym roku już tez 3 z przodu.Zapraszamy na grupę. Poznasz nas bliżej.

Vegas- Ciebie też zapraszamy:)

Carla- brawo dla Nelki. Może mała aktorka Ci rośnie. Moja tez szybko zwiększała rozmiar tak jak Tomcio.Udanej imprezy. Kupiłaś krzesełko do karmienia?

Tesiak
- miło, że się odezwałaś. Ciekawe kto mieszka w brzuszku. Rozwiązanie zagadki tuż tuż.Rozstępy na udach- też się zacznę tam samrować bo w zasadzie o brzuchu myslę najwięcej.

Ja nie wiem jak jest z moimi pomiarami, bo dawno tego nie robiłam. Na pewno dobijam 100. Stopy ledwo widze;)

Mam zakwasy. Ćwiczę za pozwoleniem mojego dr no i stwierdziłam, że te ćwiczenia które robiłam do teh pory takie lajtowe pilatesowe to sobie wczoraj włączyłam ćwiczenia na uda ( dla ciężarnych oczywiście). Potem 2 h na basenie, z czego jedną pływałam a dziś się budzę i boli:-)
Ale w końcu nie boli mnie kręgosłup, czuje się lekko mimo tych 7 kg na plusie. Jutro znowu zapodam sobie te lajtowe;)
W nagrodę, żeby uzupełnić kalorie piekę ciasto drożdżowe - chciałam z truskawkami jak Aniołek, ale truskawek nie było:angry:
Aniołek- musisz się ze mną podzielić tym ciastem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
czesc

Jestem,pakuje sie bo Moj wyjezdza na kurs na trzy dni.A ja sama w tej lodowni nie bede siedziec.Zabieram sie i jade do rodzicow.Kurcze,zebyscie wiedzialy jak u nas w lazience jest zimno.Normalnie myslalam,ze mi sie cztery litery odmroza.

Gabryska-jeszcze ja bym Ci chciala zlozyc zyczenia: sto lat,duzo zdrowka i spelnienia wszystkich marzen.

TESIAK-tez jestem ciekawa kim sie Niespodzianka okaze.Trzymam kciuki.

ANIOLEK-narobilas mi apetytu na truskawki.Tez bym sobie zjadla.Moze mama ma mrozone to sie uda zalapac.

CARLA-brawa dla Neli.Dzielna dziewczynka z niej.Slusznie jestes z niej dumna.
 
Gabryśka - kciuki trzymam w takim układzie, mocno mocno !!!
Wasila, Carla - starsza tzn. ile 30, 35, 40 :)) a no i skąd wniosek :)) ogólnie to czuję się na 17 :-p mając takiego głupkowatego chłopa i znajomych, czuję się młoda ciałem i duchem, na pewno w większości nie zachowujemy się adekwatnie do swojego wieku :p

FumaF - jedź smykaj się, też by mi się samej nie chciało siedzieć.
 
reklama
Fuma- u mnie tez zimno w łazience kiedy są mrozy. mamy zamontowaną taką kratke wentylacyjną, którą można regulować a nawet zamykać- przydatne podczas kąpieli

Kurczak- myslalam ze jesteś 30stką wygladasz mi na dwadzieścia cztery:) Ile masz?:-)moj chłop ma 33 a zachowuje się czasem jak 18latek:)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry