reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Aniołek - jak można tak podłą być i takie świetne nogi mieć ?:-D, po raz kolejny powiem , że wyglądasz super ! boże daj , bym tym razem też miała taki mały brzuch :-). Koty są rewelacyjne , takie małe tygrysy .

Kurczak - ja też bym chciała się wysapać , od paru dni nie mogę spać :( a później chodzę prz……….: / , dziś chciałam odespać , to nie da rady , Majka nie daje , najpierw po mnie skakała , wkładała palce do oczu , na koniec ściągła ze mnie kołdrę i tonem nakazującym powiedziała : chodź !

Tesiak - nie mogę się już doczekać :) , jakie imiona wybraliście ? a z rozstępami nie da się walczyć , przynajmniej ja przegrałam swoją walkę

Carla - brawo dla Nelki i spóźnione 100 lat :)

Kurczak - pokaźny brzuszek :tak:

Gabryska - mnie same truskawki by wystarczyły , nie jestem wymagająca :)

Wasila - co to za ćwiczenia ? też bym chciała coś robić ale mnie szarpie dalej i w zasadzie codziennie się źle czuje , jak tak dalej pójdzie to depresja murowana :(
 
reklama
Heloł :*

Ahhhh nie piszcie mi tu o truskawkach !!! Ale mam smaka przez Was BABY :D

Aniołek Kurczak piękne brzuszki ;) Wy już powoli do porodu się szykujcie ;)

Gabryśka 100 lat !!!!!! :*:*:*

Tesiak może wrzucisz jakąś fotkę? ;) Ale super będziesz miała niespodziankę, też tak chcę !!! Teraz to już w każdej chwili możesz zacząć rodzić ;) Wszystko już przygotowane???

Carla Tomuś jaki już duuuuży. Musisz być dumna ze swoich pociech ;)

Dorcia u nas staranek jeszcze nie ma :(

Też muszę zacząć coś ćwiczyć, bo czuję się taka zasiedziała i gruba ;/ BLeeeeee! Macie jakieś pomysły na ćwiczenia? Chcę sobie kupić ten Twister, może któraś z Was na nim ćwiczyła? Co o tym myślicie?

Wczoraj byliśmy u znajomych i dowiedziałam się, że kumpela jest w ciąży z drugim maluszkiem, ale super <3 Bardzo się ucieszyłam ;]
 
Dziewczynki, dziękuję za wszystkie miłe słowa, kciuki i życzenia:) Jesteście przekochane:*

Dorcia mam kontakt tel z jedną z dziewczyn i pozwolę sobie jej wysłać informację jak Dzidek się pojawi. Także spokojnie, będziecie na bieżąco;)
Aniołek też się cieszę że to już coraz bliżej;) ale z drugiej strony modlę się żeby zima jednak jeszcze zelżała bo ja chcę w Bielsku urodzić. 7 tygodni różnicy a Ty masz całą wyprawkę gotową...Imponujące:) Ja jeszcze aptekę muszę zaliczyć i kupić pojemnik na pranie i na proszek. Plan jest taki żeby początkiem lutego jeszcze wskoczyć do Auchana;P
Kurczak dla mnie Franuś był właśnie taki akurat:) Wizytę mam jeszcze na początku lutego, 4 lub 7...może jeszcze się załapię;) A brzuszek masz boski:) Wydaje mi się że kształtem jest podobny do mojego;)
Gabryśka wybacz mi, gdzieś mi umknęło...Wszystkiego co najlepsze w dniu urodzin:*
Wasila smaruj ile się da...oby rozstępy Cię ominęły:)
Fuma jak samopoczucie?
Amelia no cóż, ja też nie czuję się zwycięzcą w związku z rozstępami...ale tak łatwo się nie dam:D Dla chłopca wybraliśmy imię Stanisław a z dziewczynką mam większy problem...myślę o Zuzannie, Annie...w sumie to pewnie decyzję zostawię mężowi. Widzę że mdłości nadal Cię męczą...:/ Trzymaj się. Na pewno wkrótce odpuszczą.
Muffi decyzja należy do Was czy będziecie chcieli znać płeć czy nie;) Ale sama wiem jak kusi przy każdym usg...:p Ubranka poprane i poprasowane leżą równiutko poukładane w komodzie, torba spakowana czeka na rozwój wypadków...Myślę że jestem gotowa:)

Wracam do swoich oczekiwań i zabijania czasu na wszelkie sposoby:p

Miłego wieczoru:*
 
Ostatnia edycja:
Aleście się rozpisały...łoooo baby !!!

Kurczak...aaaa zakochałam się ...jaka cudna chałupka Karolkowa.... śliczny brzuś !!!
Hahahaha Twoja córa wymiata...takie teksty powalają !!!
No to chwila prawdy...ile masz latek ???

Gabryska Wy tylko się kochajcie...a wcześniej czy później będzie z tego dzidzia !!! Nie ma bata...już niedługo i my będziemy narzekać na rozstępy...mówię Ci !!!

Muffi
a ja Cię bardzo przepraszam ale dlaczego się nie staracie ...he ??? Chyba nie chodzi o pracę...bo umowę masz ? Chyba że się mylę ?

Tesiak czyli kontakt telefoniczny jest...ok ! A Ty kochana chyba też masz już całą wyprawkę ...torba spakowana...czekamy !

Fuma o jeny a czemóż to masz tak zimno w kibelku he ???

Vegas...gdzie jesteś ...co u Was !!!???

Mówicie truskawki...a ja mam zamrożone malinki, truskawki,aronię i borówki !!! Jak coś to moja zamrażarka stoi dla Was otworem !!!
 
Ostatnia edycja:
Tesiak no właśnie kiedyś jak będę w ciąży to nie będę chciała znać płci… ciekawe czy wytrzymam ;) A ty już widzę przygotowana na porodówkę, super ;)

Doorcia no właśnie nie mam umowy, mam cholerne zlecenie ;/ Poza tym muszę jeszcze ząb wyrwać, bo jest chory i nie da się go wyleczyć ;( Muszę wykombinować jakieś rozwiązanie, żeby nie mieć dziury ;/ Ehhh
Co do Twojej lodówki Dorcia, to chyba Cię odwiedzę :D Hehehe
 
TESIAK- samopoczucie ok.Humor mi wrocil i tera tylko na zimno narzekam.

WASILA- no my tez mamy taka kratke i przez nia te mrozy wpadaja.

DORCIA-to przez wentylacje,z jednej strony sie z niej ciesze bo nie grozi nam zagazowanie w wannie ale z drugiej zimno leci.To jesttaka kratka i cug ma taki,ze mogloby kota wciagnac.

Ha,mamunia ma truskawki.Zrobi mi z galaretka:-D.
 
Muffi kurde no ja byłam pewna że masz etat !!! Ale jajo noooo !!!
Kiedy mają zamiar dać Ci nie śmieciową umowę ???
Ząbek to kwestia jednego dnia...i kilku dni gojenia...więc wybierz się jak najszybciej...będziesz mieć z głowy ( raczej z jamy ustnej ) !!!

Fuma ja też mam kratkę ...ale zamknę i mam spokój. I mam kaloryfer na pranie...on mi grzeje ! Żałuje że nie zrobiliśmy ogrzewania podłogowego...znajoma ma i super się sprawdza ! Dawniej ludzie mieli "wychodki" i nikomu doopsko nie przymarzło...chyba ?

Wiecie co...powiem Wam szczerze...myślałam że jestem twarda. Że moja psychika dała sobie radę z tym wszystkim co się ostatnio działo ... kurde jak się myliłam !!!
Dzisiaj znajoma przesłała mi filmik jak ślepy kotek bawi się piłeczką z dzwoneczkiem ...i tak mnie rozczuliło to że beczałam chyba ze trzy godziny...łezka dla kociaka przerodziła się w żal do całego świata o to że nie mam fasolki...że to nie tak miało być, że ten świat jest walnięty !!! Nawet mój mąż nie był w stanie mnie uspokoić !!! Teraz jest już ok ! Nie wiem czy nie powinnam sobie zapodać jakiegoś uspakajacza ? Kurcze no...ja nie chcę się tak źle czuć !
 
Ostatnia edycja:
DORCIA- no niestety, nie pociesze,Cie kochana bo tak przez jakis czas bedzie.
Ale lepiej to wszystko wyplakac i wyrzucic to z siebie nie tlumic w srodku.
Jak Ci to pomoze to wez sobie cos delikatnego na uspokojenie,meliske jakas wypij albo cos.Trzymaj sie.
 
Dorcia cieZko powiedzieć kiedy dadzA mi umowę. Muszę czekać.

A co do twojego stanu to myśle ze czas jest potrzebny. Przecież to świeża sprawa ... Daj sobie czas Kochana :* wsZystko będzie dobrze. Sytuacja się unormuje ;)
 
reklama
Dorcia -Ty to w ogóle zaszalałaś z tymi owocami.... maliny i boróweczki mniam mniam :) Co do Twojego samopoczucia, to jeszcze nie raz będziesz miała takie momenty, że się rozkleisz i będzie to do Ciebie wracać.... Ale z czasem to będzie ustępować, a już jak ponownie zajdziesz w ciąże, to w ogóle spojrzysz na to z innej perspektywy, przynajmniej ja tak miałam.

Tesiak - no fakt mi by się też jeszcze jakiś pojemnik przydał na pranie Julki, musze coś wymyślec :)

Muffi - no to szybko wyrywaj zęba i po problemie, jeszcze tylko ta umowa i nie chce potem słyszeć żadnych innych wymówek :p

Amelia - jakie nogi?? Nogi jak każde inne ja tam nic specjalnego w nich nie widzę. Też byś wrzuciła jakieś zdjecie brzusia :p

Gabryska - ja po tej mojej abstynecji teraz w ciaży i później jak bede karmić to pewnie też będe sponiewierana po drinku albo piwie :) no cóż... to już nie te lata co człowiek mógł w siebie wlać ile się dało :) Dobrze, że tak podchodzisz do tych staranek, predzej czy później się uda a przynajmniej bez stresu tylko cieszycie się sobą :)

Wasila - czy Ty aby na pewno jesteś w ciaży?? Basen 2h, ćwiczenia itp babo jak Ty dajesz rade - podziwiam... Widzę, że też ciastowo u Ciebie dzisiaj :)

Fuma - no i fajnie, że jedziesz do rodziców, ja nie lubie sama w domu siedzieć.... no i tymbardziej, że piszesz że tak zimno u Ciebie....

Carla - no to dała córcia popis z wierszykiem, mnie by też duma rozpierała :) pierwsze koty za płoty, teraz to się posypia występy :)

A ja pojadłam ciasta, teraz piję soczek, cały dzień przesiedziałam w piżamie i jest zajebiście :) żyć nie umierać - obejrzeliśmy z mężem film no i dzionek dobiega końca, jutro dalszy ciąg opieprzania.... obiadek mam na jutro ugotowany, tylko niuni ciuszki poprasuje i fajrant :)

Miłego wieczorku.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry