reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dorcia Kochana co za niesprawiedliwość! Bardzo mi przykro. Łzy same lecą....Trzymam dziś mocna kciuki. Jesteśmy wszystkie z Tobą!!!

Vegas- gratuluje wizyty i potwierdzenia płci
 
reklama
Dorcia-kochana tak bardzo mi przykro..aż brak mi słów :( dziewczyny mają rację to takie niesprawiedliwe..trzymaj się kochanie :**
 
Dorcia- strasznie mi przykro, aaaaaa jakie to niesprawiedliwe!!!!! Trzymaj sie Kochana, myslami jestem z Toba.

Nie wiem co mam napisac strasznie mi smutno, nie znajduje slow :(


Dziewczyny nadrobie Was wieczorem, buziaki 4 all!!!
 
tez nie moge sie na niczym innym skupic,nigdy nie zrozumiem dlaczego takie nieszczescia przytrafiaja sie takim dobrym ludziom :(
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry