reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
O kurczak - nowy awatarek :D

Muffi - taka pogoda, że ja sie nie dziwie, że dużo osób się źle czuje....

Fuma - I na ciebie przyjdzie pora, pewnie w najmniej spodziewanym momencie, grunt to sie nie poddawać. :)

Ja też siedze jak na szpilkach i czekam na dziewczyny z wieściami z wizyt :)
 
reklama
Aniołek kufa bo się już tu na wieści nie mogę doczekać i łażę po tym forum gdzie się da ....... niech się laseczki odezwą w końcu :)
 
Dorcia , Vegas - ja też czekam z niecierpliwością na wieści

Fuma - doczekasz się :*

Dziewczyny podpowiedzcie mi jaką sałatkę mogę zrobić na urodziny małej ? na pewno zrobię gyros ale jeszcze jakaś by się przydała a nie mam pomysłu , tylko nie jarzynowa :)
 
u nas akcja nocnikowa chyba idzie w niepamięć, latała dziś w majtusiach, przebierałam ją 5 razy popuszczała ale siadła może raz na nocnik, a gdy założyłam pieluszkę wtedy sobie ulżyła i go napełniła, nie będę jej bardziej stresować narazie.
Wasila bardzo dobrze że Twój mąż się odezwał, coś mówił więcej jaka reakcja szefa ? a i niedaleko rodziców mieszka też taka mamuśka z 2 dzieci, facet haruje a ta jeździ po wsi i chla gdzie popadnie! nie wiem czemu jej nie wykurzy z domu, dzieciaki takie zaniedbane:( mama i siostra powiedziały że zadzwonią na policję niedługo
Carla hehe tak to mój mały wymagający szef :) i faktycznie jeszcze biorę kasę za to :) A dziś pięknie zjadła płateczki z mlekiem sama, a jak zostało na dnie to przechyliła miseczkę i wypiła z niej,cieszy mnie że sobie tak ładnie radzi. U mnie wczoraj rosołek dziś pomidorówka, narazie toleruje tylko te dwie zupy
samosia mam nadzieję że na wiosnę już będziesz z fasoleczką a nie że za ostre ćwiczenia się zaczniesz zabierać
Amelia no faktycznie mówiłaś że się uczysz ang, jeju ja też się zabieram żeby lepiej go podszkolić ale się zabrać nie mogę! i niech Cię wreszcie opuści to złe samopoczucie!
Kurczak a Ty znowu z tym "smykaniem" hehe ,mi też zawsze robi jedna fryzjerka włoski - moja kuzynka zawsze oddaje się jej bez problemu
Fuma u mojego gina w polsce jest taka kolejka że babeczki z tekstem "po wyniki tylko" wchodzą i siedzą 15 min teraz ja odpowiadam że ja też po wyniki tylko! trzymam za Ciebie mocno kciuki żeby wreszcie się udało, bo musi się udać!
Vegas, Dorcia halo ???
ja zaliczyłam dziś wizytę u położnej ale szkoda gadać to jakaś kpina, urodzić dziecko w Danii i je chować tu TAK ale nie prowadzić ciąże, no cholera miałam tylko wywiad jakie szczepienia miałam w dzieciństwie,czy ktoś w rodzinie choruje na coś, czy pije alkohol czy palę i czy ćwiczę, za miesiąc badanie usg i potem już tylko wizyty u położnej mierzenie ciśnienia, i mierzenie metrem brzucha kpina! a no i badanie glukozy w 28 tygodni! chyba późno ale będę w polsce wcześniej to zrobię sobie wtedy

zrobiłam sobie właśnie kakao takie prawdziwe nie słodzone, a że zawsze go pije ze zwykłą kanapką z masłem tak się opycham na noc!!! a potem wam będę jojczeć że przytyłam 20 kg wrr, niech mnie któraś powstrzyma
 
Ostatnia edycja:
Amelia swoją drogą zapodaj mi tu swój przepis na sałatkę gyros.

Ianka a jojcz jak Ci tylko lepiej ;) a z tym prowadzeniem ciąży zagranicą - fakt wygląda to całkiem inaczej niż w PL - ale nie wiem tak naprawdę, która opcja lepsza.

Żegnam się na dziś, Bąbelek tak się wierci, jedynie chyba wyrko mnie ratuje :( do zaś.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej Kochane, wybaczcie, ale dziś z czasem kiepsko bo z Martynką robiłyśmy laurki na DB i DD, więc trochę to zetrwało:-p Uwaga uwaga wyszła DZIEWCZYNECZKA:-) Czyli doktorka z prenatalnego się nie pomyliła a dziś moja gin. potwierdziła:-) Bardzo się cieszymy, ale najważniejsze, że zdrowa:tak: Wszystko u niej cacy, waży 216g:-) Kruszynka nasza:-)

DORCIA jak tam u Ciebie - teraz Ty opowiadaj:-)
IANKA pewnie, nic na siłę z pampkiem, ma jeszcze czas:tak:
FUMA na pewno wkrótce uda się zajść w ciążę:tak: Trzymam mocno kciuki:*
GABRYSKA i jak? Mam nadzieję, że ciążowo? Trzymam kciuki:tak:
WASILA to mężuś wziął sprawy w swoje ręce - może tak źle nie będzie;-) Czasem trochę prawdy nie zaszkodzi:-)
 
Vegas super, druga dziewczynka :) Jak jej dacie na imię? Mogę już jakieś wpisać do tabelki??
 
MUFFI zawsze chcieliśmy Zosię w wypadku dziewczynki, ale jeszcze porozmawiam z mężulkiem, więc na razie nie wpisuj;-) Chcę mieć pewność a nie że teraz wpiszemy a potem wpadniemy na inny pomysł:-p
 
reklama
Hejka babole
Przepraszam że tak długo to trwało ale musiałam ochłonąć
Niestety nie mam dobrych wieści...przeczucie mnie nie myliło
Jutro rano jadę na zabieg..będzie konsylium i dwóch lekarzy jeśli potwierdzi brak serduszka to zrobią mi zabieg
Niestety nie ma serduszka,wszystko tam jest nieprawidłowe. Lekarz coś nawet wspomniał o zaśniadzie groniastym...ehhhh
Beczałam całą drogę...boli mnie głowa,oczy ...i serce !!!

Przepraszam...ale musiałam Wam napisać ...bo jak inaczej !
Trzymajcie za mnie kciuki....żeby wszystko gładko poszło !
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry