reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ianka czeka Cię badanie jak w jakimś sredniowieczu! Dobrze, że usg też można tam jakoś zorganizowac. Co do wózka-potem już nie wsiada, woze w nim zakupy. Dziś nie grałam jej wcale wózka na spacer, wróciła taka zmęczona że od razu zasnela po spacerze. Nie ukrywam, że mnie też zmeczyl ten spacer.
 
reklama
Hello Laseczki,

ja juz po pracy, zmeczona troche jestem, zaraz lece obiadzik gotowac bo niedlugo maz z synkiem sie zjawia. Pojechali razem na kontrole do dentysty-moje dzielne chlopy;)

Vegas- dzieki Jdo twojego prenatalnego szybko zleci zobaczysz

Fuma- gdzies ostatnio przeczytalam, ze grzeczne dziewczynki pracuja u kogos, niegrzeczne maja sponsora a madre swoj biznes ;) kciuki za dzialalnosc, no i hsg przede wszystkim a dla taty zdrowka!!!

Kurczak- czytam twoj post i sie zastanawialam co to smykalam znaczy :/ ale to chyba to samo co szwendac sie- tak w moich stronach sie mowilo;) dziekowa za kciuki, od razu tak jakos lepiej sie znosi ten @ jak sie wie, ze tyle dobrych duszeczek na forum kciuki trzyma za zafasolkowanie ;)

Wasila- no i gut ze przegnalas ta chwilowa depresje, mnie moj 3 latek tez potrafi czasem do szewskiej pasji doprowadzic, ale ogolnie jest grzecznym synkiem. Oby twoje slowa okazaly sie prorocze i we wrzesniu czekal mnie porod, bardzo bym chciala J ach I brzusio masz ekstra J

Aniolek- mam nadzieje, ze dalas rade z glukoza, ja jakos dobrze wspominam ta oranzadke do picia ;)

Dorcia- zebys wiedziala z ta @, w tym miesiacu takiego kopa francy zasadze, ze na rok mnie opusci( mam nadzieje)

Amelia- kciuki caly czas zacisniete &&&

Vinga- zdrowka dla synka

Tesiak- zuch z Ciebie, dalas rade z glukoza. A co do osadzania kogokolwiek, to ja daleka jestem od tego, nie mam pojecia o co Wam poszlo dziewczyny, wyjasnijcie sobie miedzy soba najlepiej. Ja bardzo lubie to forum, kibicowac staraczkom jak I ciezarowkom, powspierac sie, posmiac. Fajna atmosfera tu zawsze jest i mam nadzieje, ze tak tez zostanie.

Ianka- fajnie, ze siostra Cie odwiedzi, ja tez juz tesknie za moja, od sierpnia sie nie widzialysmy. Badanie z latarka? Dobrze, ze masz alternatywe z tym prywatnym usg.
 
Witam :)
A ja dopiero co wróciłam do domu, rano na 8 na badania, glukoza.... lemoniadka, nie wiem jak smakuje bez ale z cytryną ok, teraz tylko czekać na wyniki, po badaniu poszłam do pracy, bo to po drugiej str. ulicy, posiedziałam z dziewczynami godzinke no i poszłam na ponowne pobranie krwi, potem wróciłam do firmy, zjadłam śniadanie, dalej gadałam z dziewczynami, troszke im pomogłam, przekazałam dodatkowe informacje, przyszli szefowie, bardzo się ucieszyli na mój widok... powiedzieli, że czekają na mnie za 1,5 roku.... boziu ale to brzmi.... 1,5 roku... heh... no ale za 4 mce z nudów na pewno nie zginę.... Z pracy wyszłam po 12 no a potem pojechałam odwiedzić świeżą mamuśkę, moją kuzynką, Malutka jest kochana, straszna z niej kruszynka :)
Tesiak, Carla - Wasz spór, a ja się wtrącać nie chcę, ............

Gabryska -
a to wredna @, życzę żeby ten miesiac był tym szczęśliwym.

Amelia - i jak tam jakieś nowe objawy?? Cały czas mocno trzymam kciuki :)

Tesiak - może faktycznie ból brzucha przez tą glukozę, ja na razie czuję się dobrze, tylko głowa mnie coś pobolewa ale to chyba przez tą pogodę, a żeby mi było mało słodkiego to właśnie zjadłam 6 cukierków...

Wasila -
Oba imiona mi się podobają, więc którego nie wybierzecie jest super :)

Ianka - fajnie, że siostra wpada w odzwiedziny, mi by się też przydała jakaś dusza do towarzystwa.... ale całe szczęście, że mam Was :) heheh więc laptop to mój najlepszy przyjaciel :)

ok... zmykam zupę gotować.... :)
zajrzę później, jeśli kogoś ominęłam wybaczcie...
 
Hej Kobietki:-) Carla - Tesiak - ja nie wiem o co Wam poszło, więc wtrącać się nie zamierzam. Mam nadzieję, że dojdziecie do porozumienia i będzie zgoda między Wami:tak: Nie warto się kłócić, po co?;-)

TESIAK zuch dziewczyna z glukozą:-)
IANKA no to będziesz miała z kim pogadać przez 2tyg:-) Ja mam tylko brata, przyjeżdża do nas raz na miesiąc, czasem raz na 2 miesiące;-) Wolałabym by wpadał częściej, no ale co zrobić jak nie jest z tej miejscowości co ja a i pracuje 6x w tyg.;-) W dodatku jego rodzinka itd;-) Ale fajnie, że czasem pamięta, że ma siostrę:-p
Jak się czujesz? Mam nadzieję, że uda Ci się w niedzielę wybyć na usg:-)
VINGA to dobrze, że Twój nawet w czasie choroby jest pełen energii. Moja jak jest chora, co na szczęście odpukać rzadko się jej zdarza, to aż mi jej żal. Załzawione oczka, zatkany nosek i nieprzespane nocki.
AMELIA którego masz NIEdostać @? Bo czas tak leci, że ostatnie Twoje 9 dni się skróciły i straciłam rachubę o ile:-p
ANIOŁEK no to nie było tak źle na glukozie. Muszę pamiętać o cytrynce jak ja pójdę na to;-)
 
Ostatnia edycja:
Hey laski !!!

A więc napiszę po krótce co u mnie: w poniedziałek mam obronę, więc się uczę, do tego wszystkiego odrazu po obronie we wtorek idę do pracy (najpierw coś ala staż, jak się wdrożę to umowa).

I najważniejsze: zaczął mnie boleć ząb i poszłam do DENTYSTY !!! Juhu możecie być ze mnie dumne ;] Ale niestety niezbędne leczenie kanałowe… powiedział, że w 3 wizytach się zamknę i będę miała zęby wyleczone. Ale kurde 900 zł będę w plecy ;/ Ale co tam stwierdziłam, że na zębach nie będę oszczędzać - zrobię zbiórkę na to konto na święta :D hehehehe. Później muszę wyrwać najprawdopodobniej 2 zęby i założyć aparat. I szczena będzie gotowa ;]

A no i teraz mam zagwostkę. Bo oczywiście starać o maluszka będę się chciała jak mnie zatrudnią na umowę i jak myślicie, nie będzie to chamskie jeśli po kilku miesiącach pracy zajdę w ciążę??? Carla wiem, że ty wiesz dużo na ten temat: macierzyńskie i L4 wypłaca ZUS czy firma jak to jest??


Dobra a teraz bardzo przepraszam, że tylko o sobie !!! :( Ale mam urwanie głowy i nie mogę Was doczytać :( Jak się uporam z tą obroną to będę na bieżąco obiecuję :D Ale musiałam Wam się pochwalić :p

Trzymam za wszystkie staraczki i ciężarówki kciuki, no i za HSG Fumy ;) Pozdrawiam bardzo ciepło z deszczowego Pomorza :*
 
Muffi - ale rewolucja u Ciebie.... po pierwsze trzymam kciuki za obronę :) to tylko formalność ale stresik na pewno będzie :), po drugie, super, że dostałaś staż, według mnie jak już dostaniesz umowę o pracę to chyba muszą być pełne 3 okresy składkowe,(3 mc-e) żeby należało Ci się macierzyńskie ale z tym to sobie doczytaj, co do wypłacania L4 przez pierwsze 33 dni płaci je pracodawca, potem przejmuje Cię zus, ale jeśli firma zatrudnia pow. 25 osób to dalej to wypłaca pracodawca tylko potem on rozlicza się z Zusem i ma za Ciebie zwracane, troche pogmatwałam, ale chyba da się zrozumieć, jeśli się w czymś mylę to niech mnie koleżanki sprostują. Co do skrupułów, z oświadczenia wiem, że łatwiej iść na L4 jak się jest krótko zatrudnionym niż tak jak ja ładnych pare lat.... ale to tylko moje odczucia.
Gratuluję wizyty u dentysty, wiadomo kasy pójdzie masę, ale będziesz się potem mogła cieszyć zdrowym i pięknym uśmiechem :)
Powodzenia :)
 
Muffi trzymam kciuki za obronę i za pracę! Zdradz rąbka tajemnicy co befzies, robić. Jeśli chodzi o macierzynski to jest tak jaj Aniołek pisała, umowa o pracę tylko nie wiem czy muszą być te 3 m-ce. Moja przyjaciółka zatrudniona została w maju a w sierpniu zaszła w ciążę, potem po roku w drugą, było jej głupio ale w firmie pracuje nadal i teraz cieszy sie że postawiła na rodzinę na pierwszym miejscu. Także musisz określić swoje priorytety, ale moim zdaniem wszystko jest na dobrej drodze żebyś do nas dołączyła! Brawo za dentystę!
 
Vegas dziękuję za pizzę - była pyszniutka :))

Dorcia jeśli jesteś z Krk a chyba jesteś ........... jesteś????
To jasne, że z BB blisko, poza tym często tam jestem bo siorka mieszka w Krk :D
Dorcia no i umnie jeszcze chłopczysko ;)

Amelia jeden cycek się boli :D brzmi świetnie, życzę żeby drugi rozbolał, a co - oj będziemy gratulować !!!

Vinga no klocuszek mały z Nataniela no i zdrówka dla Niego życzę !!!
U mnie jak Kukułeczka chora, to tylko w papierach ...... wkurzające to czasem, ale nie będę narzekać, byłoby po Niej widać to by mi serducho pękało :(

Carla i Tesiak, ja też jestem mało inteligentna i się nie domyśliłam, mogło chodzić o każdą z nas tak naprawdę, jak dla mnie jest okey. Każda z nas ma gorsze lepsze momenty i czasem można coś przeoczyć, a z drugiej strony wiem, że wszystkie życzymy sobie jak najlepiej i cieszymy się jak staranka wychodzą lub jak Dzidziuś się rodzi !!!!!! Na pewno się dogadacie.
SZANUJMY SIĘ

Ianka tylko grzecznie z siostrą :)

Gabrysia tak smykać się to znaczy właśnie to - po prostu większość czasu spędzam poza domem, jak nie u rodzinki to u przyjaciół no i na sklepach rzecz jasna, ale to większość z nas pewnie kocha :D

Aniołek mnie ominęłaś i nic Cię nie tłumaczy :D

Muffi trzymam kciuki za obronę, gratuluję pójścia do dentysty, ja na razie nie mam tyle odwagi by się pojawić w gabinecie - panicznie się boję wrrrrrrrrrrrr

Ja dziś wróciłam ..... no dość późno, po przedszkolu zaszalałyśmy z Córuchną w smyku - był nasz :D a Dziecię moje w 30 niebie, ciuszki się kupiło :) teraz chodzi i się przebiera, mają fajne ceny o tym czasie więc polecam zaglądać.
Bąbelek w brzuszku dziś miał już 4 razy czkawkę i chyba się powiększył bo daje czadu z tymi kopami.

Przepraszam za literówki :)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry