reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Carla - wózek jest super , gondolka duża a co do spacerówki to mogłaby być ciut głębsza , jak we wszystkich kubełkach ma się wrażenie że dziecko zwisa :) , my rzadko jeździliśmy całkowicie w pionie , teraz pewnie nie byłoby problemu bo oparłaby sobie nóżki o podnóżek, lekki , zwrotny ale tak naprawdę to jak tylko kupiłam parasolkę to tamten poszedł w odstawkę , nie ma to jak mały lekki wózek, który nie zajmuje całego bagażnika :tak:. Ja polowałam na używkę ale tak wybrzydzałam , że kolor nie ten itp że musiałam kupić nowy ale spokojnie go sprzedam za min połowę ceny więc nie żałuję .

Dorcia - no ja też mam nadzieję że 0 będzie &&&&&&&&&&&. Dziś już trochę skubnęła:tak:, może to przez gardło , co prawda jeszcze kaszle ale nie aż tak . Mam tą luteinę i zwiększony magnez .

Muffi - taki kraj : / podejrzewam że większość społeczeństwa ma dokładnie tak samo , szkoda, jakby chociaż płacili dobrze to by się człowiekowi chciało . He He dzięki , nie będę się napinać :)

Aniołek - no domek jak marzenie ;)

Wasila - powodzenia na wizycie , na pewno jest dobrze , nie wkręcaj sobie hmm ?

Vinga- no to fajnie że mu się podoba :)

ja po połówkowym , wszystko ok 400 g ważymy :) siusiak jest :)
 
reklama
Carla ale pięknie Ci mały śpi!! jak mała była w jego wieku budziła się co 1,5-2 godz, niech już tak zostanie i mu się nic nie odwidzi. Nie chodziłam do szkoły rodzenia ale zarejestrowałam się w szkole rodzenia online, miałam dostęp do położnej itp przesłali mi płytkę z ćwiczeniami, które robiłam ale właśnie zlekceważyłam ćwiczenia oddechowe, i na porodówce zrozumiałam jaki błąd zrobiłam, nie umiałam tak długo trzymać oddechu jak powinnam, nie tak jak powinnam, i popieram Ciebie takie ćwiczenia oddechowe warto poznać wcześniej bo mogą być bardzo pomocne.Co do wydawania takich kwot na siedzenia do jedzenia czy wózki, no dla mnie to za dużo, skoro wiem że to jest na chwilę, 2 dni temu złożyliśmy krzesełko do jedzenia dla małej bo już chce siedzieć z nami przy stole, więc choćby i kosztowało 2 tys to teraz by leżało w piwnicy, dla dziecka to bez różnicy
Wasila no niestety, parte się zaczęły o północy takie porządne już, próbowali nawet przez vacum ją wyciągnąć (i tu żałuję że nie umiałam oddychać prawidłowo, bo może by mi się udało, mimo że mówili potem że się źle w kanał wbiła) ale nic i o 2.37 ją sami wyciągnęli przez cc. && za jutrzejszą wizytę
Aniołek pewnie że da się przeżyć, to już nie czasy średniowieczna, jesteś monitorowana cały czas więc wszystko będzie dobrze. Ale popytaj położną o te oddechy bo naprawdę mogą ułatwić dużo
Dorcia &&&&&& za zerową betę!
Muffi a to dopiero poniedziałek:( niestety szara rzeczywistość, więc dobry pomysł jest z tym staraniami wreszcie!
Amelia jak po połówkowym?

wygrałam w przeliczeniu 20 zł w lotto heheh zaszaleje
 
Wasila akurat tran to Nanek codziennie dostaje :) ale w te suplementy witaminowe nie wierzę
Amelia super że u was wszystko ok po połówkowym :)
Dorcia &&& za betę
 
Amelia to miałaś jednak usg...wydawało mi się że pisałaś że nie ... ja to naprawdę mam coś z głową :-( Cieszę się że wszystko ok !!! 400 gram prawdziwego szczęścia !!!

Ianka to stawiasz nam wszystkim...po lizaku !!! Ja raz w życiu wygrałam telewizor,ostatnio kosmetyki...a z kasy...najwięcej chyba koło stówy...ale tylko raz !

Mam wyniki....beta mnie w h**** robi...spada jakby się jej nie chciało !!! Ostatnio było 10 ... dzisiaj jest 6 !!! Ale spada....muszę zasadzić jej kopa ...porządnego kopa !!!
 
Dorcia ale spada a to najważniejsze. Ale zasadź kopa żeby za tydzień 0 pokazała. A żebyś się nie zdziwiła że z lizakiem podjadę do Ciebie :) o smaku?
Amelia super że wizyta udana. Kto z małą został?
Vinga ja daje mojej multisanostol narazie tfuu nie choruje ale nie wiem czy to dzięki temu. Chodzę z nią codziennie na pole, czy to wiatr czy mżawka, no w deszcz nie, raz jak wyszłam i kropiło to mała do mnie "a co to a co to" jak jej na buzię spadało
 
Ianka ja poproszę coca-colowego lizasia !!! Pacierza i słodyczy...nigdy nie odmawiam :-D
 
Dorcia - kurcze no liczyłem na to 0 : / za tydzień na bank będzie !!! .Heh no rano miałam taka normalna wizytę a wieczorkiem połówkowe :)

Ianka - wow gratulacje ;) kup mi coś ładnego :) teraz teściowa została z nią
 
Hej Kobietki. Mój tatko dziś miał urodziny, więc się świętowało, a wczoraj szwagierka urodziła synusia Tomusia:-):-)
Dziś zakupiliśmy sobie świnkę morską - chłopca - no cudo nasze małe:-) Bo myszki niestety nam się już pokończyły.. Więc mamy beagla, 2 papużki i świnusię;-):-)

KURCZACZKU moje gratulacje!!!!:-):-):-):-) Brawo!! Witamy Cię Karolku na świecie:-)
ANIOŁEK eee tam, do kwietnia jeszcze kawał czasu:-p:-p Odpoczywaj sobie spokojnie:tak:
WASILA && za wizytę
AMELIA jak się Malutka czuje? Fajnie, że wizyta udana:-)
DORCIA co za beta złośliwa no. Zasadź porządnego kopa, a najlepiej 2, może poskutkuje i będzie 0;-)
VINGA Wy to się macie.. jejciu.. aż żal.. Oby obyło się bez operacji u Małego. No i super, że gips ściągacie, oby na zawsze:tak:
CARLA nie mamy upatrzonego wózeczka jeszcze;-) Super, że Tomcio przesypia nocki, moja córa do 1rż nie dała mi przespać ani jednej:-p
MUFFI jak znajdziesz czas to ja poproszę o zmianę tp na 13.06:tak: Szkoda, że tak nieciekawie u Ciebie w pracy. Też jestem za tymi Waszymi starankami, odpoczniesz od roboty:-p
FUMA tylko się nam nie zajedź i wracaj szybciutko:tak:
GABRYSKA jak tam?? staranka pełną parą?:-):-)



Ja córci daję Tran, już jest rok i 3 miesiące jak stosuje - z Mollersa cytrynowy:tak: I rzadko choruje. No ale zacznie się jak pójdzie do przedszkola, niestety;-)
 
Vegas świnka morska...mam nadzieję że będzie bardziej "grzeczna" jak nasza i da Wam przespać noce !!! Ja kilka lat miałam szynszyle i śmiem twierdzić że żadne zwierzątko nie daje pospać w nocy-nawet mąż !

Amelia ... ja byłam pewna że to jedna wizytka...a miałaś obydwie na NFZ ? Czy któraś z wizyt była u ordynatora ? Jak on ma na nazwisko ?
Wygoniłaś już choróbsko Małej ?

Ianka Amelia mówiłam Wam o klinice w Roztoce ??? Bo gdzieś o tym pisałam...nie pamiętam gdzie !!!
 
reklama
To nasz rudzielec
2.jpg

DORCIA
ja przywykłam, że mi jakieś zwierzątka stukają, pukają po nocy, moje myszki /10 ich było/ też były aktywne w nocy, ale nie przeszkadzało mi to. Zobaczymy jak ze świneczką będzie, póki co doby u nas jeszcze nie ma i jest cichy:-) Ooo papugi mi właśnie ''śpiewają'', przypuszczam, że świnka ich nie przebije:-p Ale też już moje uszy są przyzwyczajone:-p Kiedyś miałam kanarki - wiosna, lato - i od 4 rana cudne koncerty:-)
 

Załączniki

  • 2.jpg
    2.jpg
    39,5 KB · Wyświetleń: 23
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry