reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Muffi lista fajna rzecz...nasza pierworodna lista gdzieś zaginęła :eek:

Amelia zostawiam ...po niedzieli nałoże jeszcze jedną taką samą żeby wyrównać kolor ....i zostało mi tylko przyzwyczaić się do "rudego rydza"
M się bardzo podoba więc chyba nie jest tak źle
 
reklama
Również uważam, że lista ciężarówek to dobry pomysł.

gabryśka- moze wrzesień?

Carla- ja tez mam mnóstwo wątpliwości jeśli chodzi o sczepienia. My nie sczepiliśmy na rota i pneumokoki, tylko podstawowe sczepienia, ale płatne

Ianka- wydaje mi się, że jests bezpieczna, ale lepiej zapytać. Możesz mieć przeciwciała w swoim organizmie i jest ok. Ja z tych chorób groznych dla ciązy nie przechodziłam toxoplazmozy i tez się troszkę denerwuje, żeby się teraz nie zarazić.
 
Ostatnia edycja:
Listę możemy zrobić... tylko jak?

Wasila ja też toxo nie miałam, musimy po prostu uważać i w każdym trymestrze badania robić... no właśnie chyba muszę się przejść
 
Witam moje drogie!
Na wstępie baaardzo, ale to baaardzo przepraszam za swoją nieobecność.
Wszystko to wina mojego padania na twarz, szczerze, to mam tak pierwszy raz w życiu :-D
Wracam z pracy, jem, posiedzę trochę ze swoim K, obejrzymy coś i dziękuję, dobranoc :)


Carla, moje gratulacje!!! baardzo, bardzo! Tomek po prostu olśniewa urodą (na pewno po Mamusi). Jest wspaniały :)
ianka, ooo ja Cie nie mogę.. bardzo gratuluję i rownież bardzo się cieszę! Wiem co teraz czujesz i jak bardzo nie będziesz mogła doczekać się, żeby usłyszeć serduszko :)

jeśli chodzi o toxo, to też kurcze nie mam przeciwciał i muszę uważać.. nie ukrywam, że to jeden z aspektów, który mnie martwi..

Dorcia, mam nadzieje, że czujesz się już lepiej..

poza tym przepraszam kobietki, ale nie jestem w stanie nadrobić wszystkiego, więc się nie gniewajcie - tyle ile udało się wyłapać :)

U mnie ostatnio też było trochę zamieszania, zgłosiłam się do lekarza tydzień temu o 19.00 z bólem brzucha, wyszłam z podejrzeniem wyrostka, trzeba było jechać na konsultacje do szpitala, dostałam duphaston, luteinę i ogólnie najadłam się strachu:) ale choć w dalszym ciagu strasznie panikuję i bardzo bym chciała, żeby już było za 5 tygodni, wciąż jestem i wciąż przyszłą mamą i wciąż super szczęśliwa :)
 
Ok to słuchajcie wpisujcie w postach swoje DATY PORODU i PŁEĆ maleństwa (jeśli znana) a ja zrobię tabelkę ;]
 
Hej Kobietki. Nie będę wymyślać - szczerze nie chciało mi się zbytnio na forum siedzieć a im dłużej nie pisałam tym trudniej było mi się wbić. Nadrabiałam godzinę:szok: Poza tym od 1 listopada miałam problemy na tle ja-mąż, dogadać się nie mogliśmy i długo małżowskiego trzymało. Senność mi minęła i przerodziła się w bezsenność:-p Ogólnie czuję się dobrze i powracam na forum pełna siłek:-) I co mnie cieszy to wizytę /usg/ mam w środę na 10, to już tuż tuż:-)
Martynia dziś skończyła 3 lata i 11 miesięcy i za miesiąc 4 latka!:-)


CARLA moje gratulacje!!:-) Tomuś jest na prawdę prześliczny!! Ale ma boskie włosy!:-)
VENNA super, że widziałaś serduszko, ja już nie mogę doczekać się środy!:tak:
IANKA gratulacje!!!!!!!!:-):-):-):-) Bardzo się cieszę!!! Będzie dobrze, zobaczysz!!:tak:
DORCIA oj jakieś dziadostwo Cię dopadło, mam nadzieję, że już się dobrze czujesz!;-) Szkoda, że odkładacie staranka.. No ale kto wie, kto wie:-p
MUFFI szkoda, że nie udało się z tą pracą, ale nie ta to inna:tak: A co do listy to może w sygnaturce dobrze by któraś ją miała? Ale czy się zmieści:-p Potem Ci podam datę porodu bo muszę obliczyć raz jeszcze. Już nie pamiętam jaka mi wyszła jak suwaczek robiłam:-D
VINGA nie martw się, mi też drugie obciążenie glukozy w ciąży z córą wyszło trochę ponad normę, odpowiednia dieta, powtórzenie obciążenia i już było cacy:tak: Powinnaś to jeszcze powtórzyć po dietce, przynajmniej ja tak miałam. A to jednak nadal Gabryś a nie Gabrysia:-)
ANIOŁEK gratulacje córeczki!!:-) Pamiętam moją radość jak się dowiedziałam, że mam w brzuszku córkę, prawie się popłakałam tam gince:-) Bo córa to było moje marzenie:tak: I imię Julka - super! Bardzo mi się to imię podoba:tak:



a mi się podoba nowy wygląd forum:-)
 
Ostatnia edycja:
Carla fałszywy alarm z tą wysypką wróciłyśmy z pola o była czerwona dziwnie i zaraz poszła spać, a jak się obudziła to już nic nie było widać, a podczas szczepienia mi mówiła babka że po tygodniu do trzech może wystąpić wysypka i gorączka i że to normalne a ja głupia się nie zapytałam czy nie zaraża. Ja miałam szwy tylko na brzuchu po cc i pamiętam jak ciągnęły, ale jednak inne miejsce mniej wrażliwe, ale już mam nadzieję będzie z górki i niedługo będziesz latać. Ojj ja chyba zawsze usypiałam podczas karmienia w łóżku, budziłam się za godz a mała tak słodko spała wtulona w cycusia, tylko że ja się zawsze pukałam w głowę jak mogłam usnąć a jakbym ją przycisnęła, ale mimo wszystko przyjemnie to wspominam
Amelia do rodzinnego się idzie normalnie na ubezpieczenie, ale jak jesteś w ciąży to pierwsze pytanie czy chcę usunąć :szok: a drugie który to tydzień bo zapisy dopiero od 8, i ciąże prowadzi lekarz rodzinny na zmianę z położną i 2 usg w szpitalu, pod koniec znalazłam prywatne usg i teraz też tam pójdę,no nie teraz kiedyś, z Roksanką latałam co 2-3 miesiące do Polski porobić badania i do gina,
Fuma szkoda, a Twój robił już badania?
Muffi z chęcią się dopiszę do listy, fajny pomysł, ale jak już potwierdzę ciąże u lekarza :tak:
Wasila ja też nie przechodziłam toxo, badania zrobię dopiero po świętach:( jak Vinga pisze trzeba uważać co się je, co dotyka, myć wszystko,
Venna a jak tam masz jakieś mdłości, wymioty bo tego się bałaś? i też chcę żeby już było za 5 tygodni :)
Vegas też tak czasem mam że nawet siadać nie chcę się na kompa, problemy małżeńskie skąd ja to znam :-D kiedy?ok miesiaca temu prawie się rozstaliśmy a tak się pożarliśmy jak nigdy i od tamtej kłótni wszystko wróciło na swoje miejsce hehe
 
MUFFI 19 czerwiec to moja data porodu wg OM bo jeszcze usg nie miałam;-) Serio jesteś uzależniona od herbaty?:-p
IANKA oj, my się z J. dawno nie kłóciliśmy, ale 1 listopada miałam niewyparzony dziób i powiedziałam za dużo, przez co ciche dni były:-p Dopiero w zasadzie od wczorajszej nocki jest OK;-) Masakra, nienawidzę takich cichych dni:no: U mój J. zamiast nawrzeszczeć po mnie raz a porządnie to woli trzymać gębulę na kłódkę. Ja próbowałam zagadywać itd, ale on jest osłem upartym:sorry: przez co tak długo to trwało. Na szczęście ma 14-22 robotę to nie musiałam go oglądać.
 
reklama
Vegas, miło Ciebie słyszeć :) opowiadaj jak się czujesz? wiem, że nie możesz się doczekać :) na szczęście to już niedługo!
ianka, tak, oj faktycznie się bałam. Mdłości są rzecz jasna, ale wymiotów (tfu, tfu) nie doświadczyłam. Kilka razy było już na skraju, ale dzielnie się trzymam :) też na pewno szybko minie te 5 tygodni. Wyliczałaś już sobie termin z @?


a jeśli chodzi o datę porodu, to i OM i usg wskazuje na 15 czerwca (Vegas, idziemy prawie łeb w łeb :p)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry