reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Vinga - no to powodzenia na wizycie :)
Kurczak - ja mam wizyte na 15:45, rozbawił mnie tekst Twojej Córy :)
Fuma - może faktycznie zmień lekarza... trzymam kciuki.

Tesiak - co tam u Ciebie??
 
reklama
Aniołek ja też obstawiam dziewczyneczkę ... to masz to zwykłe USG teraz ??? Bo na połówkowe to za wcześnie nie ???

Kurczak nooo na "huligany" to Wy teraz musicie uwarzać...w nocy jeden przewrócił mi na balkonie wieszak z praniem !!!
Co do operacji to najprawdopodobniej sprawi ona że nie będzie tak często wyskakiwać..ale ile w tym prawdy ???

Vinga a Ty kiedy wizytujesz ???

Wasila , Tesiak
łer ar ju baby ???

Fuma spróbuj z innym lekarzem-faktycznie !!!
Ja czuję się taka...taka...lekka !!! Nie muszę nic liczyć , spinać się , planować ...czuję się super !!! To całe planowanie jednak mnie dobijało !!!
I mam taaaką ochotę na baraszkowanie że szok !!!

Dzisiaj moja znajoma urodziła córę...w 42 tc...sn...62 cm,5200 kg !!!!!!!!!!!!!!!
Jak to usłyszałam to uwierzyć nie mogłam !!! Czy to nie jakiś rekord ???
Fakt miała cukrzycę ciążową...ale takiego dzieciaka urodzić ...SZOK !!!
 
Dorcia - z tym USG to nie wiem do końca jak będzie, do tej pory miałam na każdej wizycie ale szłam prywatnie, dzisiaj mi wypada wizyta na NFZ i mam nadzieje, że nie będzie się różniła od tych prywatnych - A idzie ze mną, wchodzi od razu do gabinetu z nadzieją właśnie na USG, a USG połówkowe to pewnie za 4-5 tygodni będzie kolejna wizyta......

no to mały olbrzym, takiego to tylko przez CC pewnie... :) ale najważniejsze, że zdrowe...
To baraszkujcie ile się da :) Cieszcie się seksem :) a nóż przy okazji coś się z tego "urodzi " :)
 
Ostatnia edycja:
Aniołek no to trzymam kciuki co by współpracowała ..... obstawiam Dziołchę heej

Vinga a Ty na którą idziesz?

Dorcia no to faktycznie, jest jakaś nadzieja w tym zabiegu. No i cieszę się Twoją nową wolnością :)
Co do córci koleżanki, u mnie też podobny rekord, też na początku nie wierzyłam, dopiero jak mi kumpela nie potwierdziła, że to prawda 5170 i 61 cm i również sn.
 
Kurczak ciekawe od czego zależy tak duża waga dziecka ??? Moja znajoma miała cukrzycę..to wiem,ale żeby przez to taki gigant urósł ???

Aniołek USG połówkowe wypada Ci za dwa tygodnie :)
Jeśli chodzi o mnie to będę tak celować żeby nic z naszych sexów się nie "urodziło". Jak sobie postanowiłam to nich tak będzie...ale faktycznie jedynym zbezpieczeniem będzie kalendarzyk,bo nie chcę się znów faszerować tabsami,a i "gumiaki" odpadają :baffled: Zresztą tyle czasu nie udawało się nam spłodzić potomka więc podejrzewam że i teraz nie muszę w żaden sposób się zabezpieczać , ale na wszelki wypadek omijamy "O" :-D

Dziewczyny czy któraś z Was ma może jakiś sprawdzony przepis na zapiekankę ziemniaczaną ...np.z boczkiem, kiełbaska , cebulką ??? Zjadłabym !!!
 
reklama
Dorcia, kurczak idą tak na 18/19 - jak przychodzę tak wchodzę ;) wieczorkiem dam znać jak było
Carla super że pozew oddalony!!! czyli, że jeszcze jest sprawiedliwość na tym świecie! a z tymi hemoroidami, oj aż mnie zabolało :szok:
Dorcia o mój jezu, nie chce nawet myśleć jak ta kobieta się czuje, jak urodziła sn ponad 5 kg dziecko! czemu cc nie miała? tosz to tortury
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry