reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam :)
Carla - Marudź, jeśli tylko przynosi Ci to ulgę :)
Dorcia - szkoda, że odkładacie staranka, ale może faktycznie będzie tak, że jak odpuścicie to będzie miła niespodzianka, oby mężowi szubko gips sciagnęli, współczuje takiego unieruchomienia.
Amelia - Szkoda, że @ przyszła... ale trzymam kciuki za Listopadowy cykl.

A ja dostałam jakiegoś dziwnego kataru, a najlepsze to, że nawet na kroplach pisze, nie stosować w ciaży, ratuję się maścią majerankową, u mnie też strasznie wieje, ale jaki zachodzik słońca piękny.....
Jutro wizyta.... trzymajcie kciuki :) Mój sam pytał na którą mam godzine, bo on chce iść ze mną :szok::szok::szok::szok::szok::szok:.....
Miłego wieczorku.
 
reklama
Helou

Coś u mnie wiać zaczyna,mam nadzieję,że żadnego huraganu tu nie będzie.

Carla-proszę bardzo, możesz marudzić ile chcesz, my Cię tu zawsze wysłuchamy i pocieszymy.

Dorcia- my doszliśmy do podobnego postanowienia.Co prawda nie chcemy czekać do kwietnia ale tak do stycznia,lutego.Musze sobie podregulować ten progesteron i zrobić HSG.

Aniołek-kciuki za wizytę.

Gabryska - jeszcze wieje u Ciebie?

Ianka-jeszcze @ nie dostałam ale na pewno jutro nadejdzie.Progesteron mam tak niski,że niemożliwe,żeby coś zaskoczyło.
 
Witam poweekendowo wszystkie Panie

Dorcia jak czytałam Twój post, to przez chwilę poczułam się jak we święta, kiedy to ustala się plany na Nowy Rok, zmiany, cele - oczywiście trzymam mocno kciuki :* na pewno jest to dobra decyzja, współczuję mężowi przypadłości, często się mu to zdarza?

Ada witaj

Amelia trzymam kciuki za listopadowy cykl

Carla Ciebie to po prostu pozdrawiam i przesyłam cieplutkie fluidki :*

Aniołek na pewno na wizycie wszystko będzie ok, no i w końcu zobaczysz się z Dzidziusiem - ja na wizytę idę we środę, jutro muszę zrobić morfologię.

Venna :*

coś jeszcze miała napisać, ale wyleciało ..... hmmmmmmmmmm

U nas weekend baaardzo rodzinny, sielankowo, na koniec mężuś zafundował rodzince movea do ps3, no i pozostałości z weekendu spędziliśmy na graniu, śmiechu było, wygibasów, najfajniejsze jest, że w kręgle córuchna ograła tatusia :)
Dziś już tak kolorowo nie ma, przez ten cholerny wiatr łeb mi tak napierdziela, że brak słów wrrrrrrrrrrrrr, zaliczyłam już drzemkę, jestem na tabletce, ale dalej ból nie odpuszcza :(
 
Amelia..dobrze że już przylazła @ ...oby ostatni raz !!! Niech już franca jedzie do ciepłych krajów !!!

Carla narzekaj ile wlezie !!! Ja Młodą rodziłam w 41 tc i wiem co to czekanie !!! KOSZMAR !!! Ale już niedługo !!!

Aniołek trzymamy &&& ależ jestem ciekawa czy chłopaczek czy dziewuszka u Ciebie w brzusiu mieszka !!!

Kurczak
mój M ma nawykowe wypadanie stawu...więc jak tylko się za bardzo "naciągnie" to ta kość mu "chop" wyskakuje ! Ból przeogromny ! Czasami ma tak nawet dwa razy w miesiącu ! Umie sobie sam nastawić bark !!!
A swoją drogą na Nowy Rok sama sobie życzę ...zdrowej ciąży !!!
 
HHey laski!

Dokumenty złożone w dziekanacie a pracę muszę druknąć jutro lub w środę ;]

Amelia cholerna @ !!!! :angry:

Aniołek 3mam kciuki jutro ;] I obstawiam chłopca :p

Carla pomarudź pomarudź ;)

Fuma a próbowałaś brać luteinę lub duphaston od owulki do @, na podwyższenie progesteronu??? Bo to mogłoby pomóc. Bo jak masz niski progesteron to nawet jesli dochodzi do zaplodnienia to zarodek nie moze sie zagniezdzic przez ten niski progesteron

U nas dziś cały dzień wieje, a ja jestem taaaaaaka padnięta, że zasypiam !!!
 
Fuma a próbowałaś brać luteinę lub duphaston od owulki do @, na podwyższenie progesteronu??? Bo to mogłoby pomóc. Bo jak masz niski progesteron to nawet jesli dochodzi do zaplodnienia to zarodek nie moze sie zagniezdzic przez ten niski progesteron
Oj kochana,żeby to raz.Najpierw brałam duphaston,potem tę koszmarną podjęzykowa luteinę. Potem brałam ja do spółki z bromergonem.A potem niby było lepiej i ginka powiedziała,że już nie muszę. Ale wtedy mi uaktywniła się tarczyca.Najbardziej jestem zła na ginkę:wściekła/y:. Bo byłam u niej w tym miesiącu,dzien po owu. Mówiłam jej,ze coś plamię i może by lutkę zapisała ale ona twierdziła ,że nie trzeba bo owulka była i wszystko ładnie wygląda.

Czujesz się zadowolona,ze już napisałaś pracę? Jeszcze tylko obrona i z głowy. Ja jak złozyłam pracę w dziekanacie to normalnie się czułam jakbym latała nad ziemią i tak mi było lekko:-D
 
Aniołek też jutro wizytuję :) ja katar wyleczyłam sobie wodą morską disnemar dla dorosłych, tylko często trzeba psiukać

miałam coś napisać ale strasznie padnięta jestem :( chyba idę spać
 
Dorcia jeśli pozwolicie to zostanę ;-) jestem jeszcze na staraniach od jesieni, bo miałam przerwę.
Przywitam się ogólnie ;-)
uciekam spać. @ mam dostać 08.11.2013 ale czuję że nadejdzie.
 
Fuma kurcze to może ginke zmień??? Latać to ja będę po obronie ;]

Ada witaj u nas ;]
 
reklama
Dorcia to męża masz naprawdę dzielnego, ten zabieg pomoże jakoś konkretnie?

Muffi jeszcze tylko obrona i jesteś w domu.

Vinga trzymam również kciuki za wizytę!

Ada witaj, kciuki zaciśnięte za listopadowy cykl :)

Aniołek o której masz wizytę?

Ja już po badaniach, wyniczki odbiorę sobie przed jutrzejszą wizytą.
Córuchna pyta się mnie wczoraj, czy wiem jak się nazywa taki straszny wiatr, a ja się Jej pytam "no jak", a ona na to "HULIGAN" - myślałam, że zjadę, tak mnie tym rozbawiła - oczywiście się zorientowałam, że chodziło Jej o huragan :)) ale Ona tak o tym przekonywująco mówiła, że wyszło naprawdę śmiesznie :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry