reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam, :)
nie mam zamiaru skakać na weselu bo wiem czym to się może skończyć, będe grzecznie siedzieć za stołem co najwyżej przytulańca zatańcze z mężem. pewnie wszyscy będą zdziwieni bo zawsze byłam królową parkietu na weselach :D ale pewnie mnie zrozumieją :)
dzisiaj się czuję zdecydowanie lepiej niż wczoraj, mam więcej energii i nie jestem taka senna, byłam rano na becie po pracy odbieram wynik.
Dorcia - biedna jestes z tą nogą. oby się szybko zagoiło...

miłego dnia życzę.
 
reklama
Dorcia powiem Ci że masakra z tym Twoim zdrowiem :( Może nastaw się że odpuszczacie, a ciąża sama przyjdzie? Przecież nie jesteś stara więc próbować można...
Wasila to ja Cię podziwiam, ja początki ciąży miałam strasznie senne, później było ok, ale teraz jest beznadziejnie. A to jeszcze 12 tygodni do końca... Oby rocznica zakończyła się sukcesem :)
Amelia hehe, jak ja bym chciała wyglądać tak jak kilka tygodni temu.
Gabryśka szkoda że zimą tak tygodnie szybko nie mijają.
Aniołek pojesz sobie przynajmniej samych dobroci :) Daj znać jak betka.

Ja z rana byłam na powtórce z obciążenia glukozą, ludzi nie było więc szybko się wszystko odbyło- pobranie krwi po obciążeniu miałam o 10:40, a poprzednio o 13:25 więc mam nadzieję, że wynik wykluczy cukrzycę.
W miedzyczasie poleciałam do położnej która mi ostatnie zwolnienie pisała, bo peselu nie dokonczyla i na szczęście udało nam się złapać transport z l4 zanim wyjechali i dopisała 5 cyferek :) Więc chociaż to mi się udało.
Teraz odpoczywam, M. z N. są na działce, ja zostałam bo nie mam mocy. Czuję się źle, jest mi ciężko i nic mi się nie chce. Nawet mieszkania nie posprzątałam po urlopie...
 
Hello dziewczyny dołączam do grona zabieganych :) ciagle coś i mało czasu na bb w pon przyjeżdżają goście z Pl więc musiałam trochę ogarnąć dom do tego 19 mam egzamin i trochę nauki jest a czasu na to brak :(
Dorcia współczuje z noga :( ja tez na każde ukaszenie reaguje alergicznie i napewno nie rozsypujesz sie ;) będziesz jeszcze mama !
Wasila za ostatnia @ &&&
Carla bardzo szczupła jesteś tylko pozazdrościć takiej figury w ciąży :)
Aniolek jak mąż zareagował jak mu powiedzialas o ciąży bo mi to umknelo i jeszcze raz gratki:)
Gabryska mi tez czas szybko ucieka był pon teraz czwartek ;)
Pozdrowionka
 
Kazimiera nie sprzataj za dużo bo goscie i tak nabrudzą ;)
Aniołek a nie masz na wynikach jakiejś skali żeby porównać wynik? Jaki był poprzedni i jakie to jednostki?
 
Carla mam tylko podane normy, na chwilę obecną moja beta mieści się w normach dla 4, 5 i 6 tygodnia, więc w normie się mieszczę.

wrzucam fotkę CAM00014.jpg
 

Załączniki

  • CAM00014.jpg
    CAM00014.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 12
Ostatnia edycja:
Jak urosła od ostatniego razu to jest wszystko ok :) Mieścisz się w normie, pokrywa się to z ostatnią @ więc teraz czekamy na zdjęcie fasoli na usg :)
Tylko nie nastawiaj się że od razu coś będzie widać, u mnie nie było, lekarz mnie nastraszył a ja się nerwów najadłam.
 
Heloł

Jestem dziś bez mocy. Spaaaaać mi się chce i łeb mnie boli. Zaraz idę do wanny i chyba spac :|

Aniołek betka musi w 48h przyrastac o 66% od poprzedniej. A nie pamietam kiedy robilas ostatnia i ile tam bylo?
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry