reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam:)
Dorcia - doszła , odpisałam Ci :) daj znać jak zleciał pierwszy dzień w pracy
Aniołek -nic tyko się cieszyć :)nie doszukuj się chorób , to na pewno fitness robi swoje.
Carla - ja byłam w 6 tygodniu i było już widać bąbla.
Lenia mam :baffled:
 
reklama
Amelia - na fitnessie byłam zaledwie 8 razy więc wątpie, ale w zeszłym tygodniu miałam niezłe zakwasy od malowania :)
Ja też mam lenia:).... ale jeszcze 2 h i do domu.. obiad mam ugotowany wiec luzik:)
 
No dziewczynki - PRZEżYŁAM
Nie ukrywam jestem zmęczona-człowiek odzwyczaił się już od bycia konikiem,bramkarzem itp :)
Chłopiec raczej z tych "wybij okno" ale kochany
Kiedy przyszła jego mama to on...MAMO IDŹ DO PRACY- MY SIĘ BAWIMY- czyli mnie polubił....cieszy mnie to :)
Obiadek zrobiony więc czas na spokojne spożycie kawusi :)
Jeszcze pomogę Oliwii zadanie zrobić i mam free time !

Wasila my wszyscy w domu mamy T-mobile,zasięg mam ok,oferty niezłe ale raczej tylko na początku :( jak dla mnie wszystko jasno i przejrzyście ...ale kwota za minutę wcale nie taka niska czy telefon w najniższej ofercie-najtańszy badziew. Ale masz za 1 zł nielimitowane rozmowy z jedną osobą w t-mobile :) sieć rodzinna się to zwie :)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie Kochane!

a ja dzisiaj w mega optymistycznym nastroju. W pracy dzisiaj dobry dzień, wszystko po mojej myśli, dostałam komplet kosmetyków z Oriflame, więc wytestowalam nowa kreskę do ust i mężowi sie podobała- sexy, czuć już chyba wiosnę, więc mam nadzieje, ze ten miesiąc będzie cudowny i większość z nas będzie miała Fasolki! Zobaczycie!

tak chciałam Was optymistycznie nastroic!
 
Siema :)
Byłam dziś u adwokata- ale miał łaszki jak czytał pismo powoda, po czym stwierdził że to cham bezczelny i "to na pewno Twój ojciec??", tak więc nie trzeba wyobraźni żeby stwierdzić, że ostro mnie tak objechał i nakłamał. No ale cóż, damy radę.

Amelia codziennie o 6.30?? Uuu Nela wstawała później, chociaż to się zmieniało prze te 3 lata. Teraz gagatek w weekendy budzi nas o 6, a w tygodniu to 8 by spała :)
Wasila ja to dopiero będę miała stresy, nie wiem ile jeszcze spraw przede mną i co oni jeszcze wymyślą...
Agaawa fajnie że już możecie działać :) Przykre jest to, że już jedną fasolkę straciliście... Jak zobaczę słonko też będę miała taki nastrój, niestety póki co to jestem ciągle zmęczona. Strasznie pochmurna ta zima. Ale Twoje nastawienie nastawiło mnie na zrobienie porzadku z owłosieniem na nogach hahaa :)
Stan nie strasz mdłosciami, z Nelą nie miałam wcale więc mam nadzieję że teraz też nie. Na kiedy masz termin??
ianka ja idąc tym tropem wpuściłam męża do kuchni, bo uważam że on lepiej gotuje :) A mi w to graj hehe. I masz rację, facet nie pomaga, a robi co do niego należy- przecież sprząta swoje mieszkanie i zajmuje się swoim dzieckiem.
Aniołek może i przez to, że lekow nie bierzesz, ale może też faktycznie ten fitness robi swoje?
Diablica uwierz mi, wcale nie zazdrościsz- ja dziś wróciłam z mokrymi stopami, prawie po łydki namokniętego śniegu, masakra. Wierzę że chcesz wiosny, tyle czasu siedzicie w domu że oszaleć można...
Dorcia a wcześniej co robiłaś zawodowo? Podziwiam kobiety, które zajmują się nie swoimi dziećmi. Fajnie że chłopczyk Cię polubił.
Amelia może w środę już coś zobaczę bo mam wizytę :)

Wcale nie czuję się jak w ciąży... Może jak zobaczę coś na usg to uwierzę... Podbrzusze mnie tak boli jakby na okres i tyle...
 
"Helou"

Agaawa -dzięki za ten optymistyczny wpis:-D.Mam nadzieję ,że to się sprawdzi.

Chociaż Mój dzisiaj oznajmił,ze musi jechać na szkolenia akurat w czasie mojej owu. No chyba ,ze się owu opóźni ,wtedy nie ma problemu.Zobaczymy.

Dorcia- pracujesz jako niania? Też to kiedyś robiłam i był to najlepszy czas w moim życiu.Życzę sukcesów w nowej pracy.

Dziewczyny miłego wieczoru:happy2:



Carla -powiedz twojemu ojcu,ze może zarabiać na życie jako bajkopisarz. Może jakieś arcydzieło razem z tą babą wytworzą na miarę Harrego Pottera. Skoro maja taką wyobraźnię to szkoda tego marnować ;)
Będę trzymać kciuki za Twoją wizytę w środę.
 
Ostatnia edycja:
Stan- ja też plamiłam na początku ciązy- wg mojego lekarza było to normalne kiedy zarodek zagnieżdża się w macicy, jednak moje plamienia były bardzo skąpe i trwały krótko

Aniołek BB- ja też nie wyobrażam sobie juz spania na kanapie, tak sie przyzwyczajam do naszego wygodnego łoża, że jak musze spac gdzies poza domem zawsze się nie wysypiam. Jesli chodzi o chudnieie- fitnes, praca, remonty= aktywny tryb zycia ostatnio prowadzisz:-)

carla- tylko zazdrościć Ci takiej ciązy! Ja tez tak miałam, zero mdłości i innych nieprzyjemnych objawów. tylko cycki mnie bolały:-D ciotki z bb czekaja na zdjęcie fasolki;)

Dorcia- super, że dzieciaczk Cie polubił, to jest najwazniejsze. Chociaz na miejscu jego mamy poczułabym się zazdrosna;-)

Dziewczyny Wy już czujecie wiosnę? Ja nieee. Ale ja mieszkam w zimnijeszym rejonie Polski. Zanim do mnie dojdzie to Wy już się będziecie opalac hehe. Mój ślubny ma urlop cały tydzien, wiec sam zajmuje sie domem i dzieckiem. Poki co jestem zadowolona, dziecko czyste i usmiechnięte, obiad zrobiony, pranie tez...... się chlop postarał. A ja chyba dostane @ -moją drugą po porodzie więc w końcu może będe płodna i zdolna do powiększenia rodziny;)
 
Fuma Foch ojj zebyś wiedziała że bujną wyobraźnię mają i tworzą barwne opisy. Śmieszą mnie te ich wstawki w piśmie oderwane z kontekstu, np. "Nie chodziła do kościoła", albo "Fortuna kołem się toczy. Kto od miecza wojuje, od miecza zginie." Takie teksty :) Normalnie psychole! Oby owulka się spóźniła, ale zawsze można wcześniej zacząć ;)
Wasila ja poza domem też sie nie wysypiam, w sumie nie pamiętam gdzie ostatnio spałam u kogoś, chyba u męża jak nie mieszkaliśmy jeszcze razem. Ja też tak późno dostałam pierwszą @ po porodzie, ale miałam ją wywołaną bromergonem. Ale miałam stracha że w ciąży jestem jak nie przychodziła mimo odstawienia od cycka i brania tabletek... Widzisz jaki mężulek zaradny :) Nic, tylko się cieszyć.

Idę się kapać bo padam na twarz. Pamiętam z Nelą początki ciąży- spałabym po 13 h na dobę, teraz już od 14 ziewam... Papa
 
Carla. ja Cie kobieto podziwiam,ja to bym dawno pozabijała :)

Fuma_Foch tak pracuję jako niania...od 13 roku życia. Wcześniej opiekowałam się maluszkami 2-10 miesięcy o dziewczynką z DPM, a teraz "trafił mi się" czterolatek :) Ogólnie ma dużo cierpliwości do cudzych dzieci...do Oliwii niestety nie :(

Zmykam lulać bo o 6 pobudka :)
Dobrej - upojnej- nocki życzę :)
 
reklama
Cześć:) Byliśmy dzisiaj w szpitalu, miałam atak bólu prawego jajnika, ruszyć się nie mogłam, najpierw jakaś baba odesłała mnie z kwitkiem (oczywiście naburmuszona i obrażona od pierwszego słowa) powiedziała, że do przychodni swojej mam iść, bo lekarze operują, najpierw powiedziałam ok, ale po chwili uświadomiłam sobie, że tu trzeba trochę inaczej, bo to przecież nasz szpital, stanowcza gadka od razu pomogła, powiedziałam, że poczekam na lekarza i nigdzie indziej nie będę jechać bo mnie boli, po 1 min znalazł się doktorek:dry:. Zbadał od niechcenia oczywiście, na jajniki nawet nie zerknął, przepisał duphaston, powiedział, że mogę zostać w szpitalu, ale, że i tak nie mają miejsc, kazał podpisać oświadczenie, że nie wyrażam zgody na pozostanie w szp i jestem świadoma zagrożenia, czyt. utraty ciąży, ale się zabezpieczają. Na koniec dodał, że nie widzi zagrożenia i, że na tym etapie może być źle lub dobrze, a oni nic nie poradzą. A leki te same, czy w domu, czy w szp.
DZIDZIA jest na swoim miejscu, tzn dopiero było widać pęcherzyk żółtkowy i małą kreseczkę chyba 2 mm to właśnie była moja niunia:) Cieszę się, że tam byłam, przynajmniej jestem spokojna.

Ianka następna wizyta u mojego gina za półtora tyg, Ianka ile min po cesarce trzeba odczekać?

AniołekBB u mnie też wiosnę było dzisiaj czuć, dzisiaj na term. było 6'C:biggrin2: , ale ja właśnie z dolnego śląska jestem, wiosna tu ma przewagę:-p Ja z utraty kg tylko bym się cieszyła, skoro masz dobre wyniki tzn, że sobie na to zapracowałaś:tak:
Agaawa oby tak dalej, nastawienie to podstawa!

Carla ciągle trzymam kciuki, musi być dobrze, skoro nawet adwokat ma z niego polewkę, zobaczysz, że się tylko zbłaźni. A co do ciąży to u mnie też te dwa tyg objawiały się jedynie zmęczeniem i niczym więcej, teraz się zaczyna rozkręcać, ale może u Ciebie będzie spokojnie, tego Ci życzę, a ból jak na @ miałam w 1 ciąży, więc chyba to jest ok, ale i tak uważaj na siebie:blink:

Fuma_Foch a na jak długo Twój wyjeżdża, może się uda wcześniej coś wykombinować, a plemniczki grzecznie poczekają sobie na komórkę:-p

Wasila właśnie mój lekarz też tak powiedział, tylko te plamienia raz są raz ich nie ma, od dzisiaj na duphastonie lece, choć nie jestem do niego przekonana, sama nie wiem czemu, ale może pomoże na te bóle i pomoże dzidzi się rogościć. Ale mąż się postarał, żyć nie umierać, aż pozazdrościłam! Oby @ przyszła w porę, żebyś mogła sprawnie staranka rozpocząć.

Dorcia to zaskakujące, bo zazwyczaj chyba jest na odwrót, własne dzieci tak, cudze już bee, fajnie, że to lubisz, podziwiam za cierpliwość i energię do tych żywiołowych.

A i ktoś chyba pytał o termin, mi wypada 20 październik z @, ale u mnie to wszystko jest trochę opóźnione wg usg, więc parę dni później pewnie.

Carla pytałaś o to kiedy najlepiej do lekarza, ja jestem za tym żeby stosunkowo szybko iść na wizytę, do 6 tyg max, bo nigdy nie wiadomo czy pozamaciczna się nie trafi, a to jest zagrożenie życia, tylko z drugiej strony możesz nic nie zobaczyć tak jak ja na 1 wizycie. Daj znać kiedy się wybierasz.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry