reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Carla - no to dobrze, że czujesz jajo:) może pleminiczki z wczoraj jeszcze zostały i robią co do nich należy:).....
A ja siedze w pracy :)..... i mi się już nie chce... ale Pity sobie przy okazji rozliczyłam - wiec moge podjechać i złożyć do skarbówki...
Pozdrawiam i miłego dzionka :)
 
reklama
Aniołek a niech sobie tam wojują :) Śmiać się będę jak nic z tego nie wyjdzie, bo mój M. jest taki pewny siebie że szok. Twierdzi że nie jest mozliwe żeby tyle razy "skończyć" i zeby z tego dziecka nie było. Gamoń jeden :)
Vinga ja przy tak małym dziecku nawet o drugim nie myślałam, wręcz przysięgałam że nigdy więcej nie chcę przez to przechodzić, tylko że Nela była naprawdę okropnie niegrzeczna i wiecznie się darła.

Ale zaczęło u mnie sypać... Mam dziś zebranie w żłobku w sprawie przedszkola :)
 
Carla, może to dlatego, że lubiłam ten stan gdy byłam w ciąży, a i poród miałam lekki. Tak naprawdę jeszcze na porodówce się śmiałam do męża że możemy niedługo następne bobo majstrować ;) mam nadzieję, że z czasem Nataniel będzie się umiał trochę sam zabawić ...
ja dostałam owulacji dzień po sexie i teraz mam synka więc bardzo możliwe, że będą dwie kreseczki na teście ;) plemniki podobno potrafią przetrwać do 7 dni
 
Carla moja Maja też się wiecznie darła jak była mała dlatego dotąd nie ma rodzeństwa. Ja też juz nie wiem od dawna co to jest wstawanie w nocy :) Fajnie, że się mimo wątpliwości starasz.
 
Vinga ja ciążę bardzo źle wspominam, a i poród miałam okropnie bolesny, szybki jak strzała, ale ból mnie zabijał. I dlatego teraz chcę inaczej przeżyć ciążę, cieszyć się i czekać na maluszka z uśmiechem, a nie ze łzami i zmartwieniem.
Nika więc wiesz jak to jest mieć małego rozdarciucha :) Pierwszy miesiąc było super, a później to koszmar jakiś. dopiero jak zaczęła chodzić trochę się uspokoiła, no i skończenie cyckowania też pomogło bo tak to wiecznie ssała. Staramy się, bo wiem że jakbyśmy czekali to znowu by coś wyskoczyło, a tak to będzie z głowy i nie trzeba będzie myśleć czy to aby na pewno dobry pomysł...
 
Witam popołudniową porą.... ja już w domku i dzisiaj lenistwo - :) mam straszną ochotę na naleśniki:) a mam taki pyszny dżemik jagodowy :) chyba się skuszę:)......
Muszę ubłagać meża, ze pojechać jutro w końcu po te panele i farby... bo im bliżej do remontu tym bardziej ucieka od tego tematu... nie wiem czemu - i tak trzeba to zrobić i tak.... a czym szybciej sie z tym uwiniemy tym szybciej będziemy mieli z głowy:)
Zamówiłam dzisiaj na allegro kwas foliowy więc jak przyjdzie to zaczynam go łykać bo jestem na końcówce Merz spezialu:)... no i do dzieła:)
Carla jak jajniczki - kłują czy przestały??
Pozdrawiam i miłego wieczorku.
 
Aniołek rano bolało jak nie wiem, ale przeszło na szczęście :) My też już w domu, w żłobku było zebranie odnośnie przedszkoli, 1 marca zaczyna się nabór- normalnie jak na studia ;)
A może pojedziesz z mężem po farby, wtedy nie będzie miał wyjścia. Może chce poczekać na cieplejsze dni?
Mmm ja też bym zjadła naleśniczki, chyba też zrobię. Narobiłaś mi ochoty, w sumie obiadu nie mam bo nie było jak na zakupy skoczyć, mąż pojechał do Pragi, a Nela je w żłobku.
 
Fuma dzisiejsza temperatura wygląda obiecująco ;) 3mam kciuki ;]
Dzięki ale już czuję symptomy @. Zawsze w tym czasie mi się temperaturka podnosi to chyba znak ,ze progesteron mam ok.

Ale oczywiście na wszelki wypadek wczoraj zadziałaliśmy i jutro poprawiamy:tak:.

Carla będę trzymać kciuki to może Ci przypadną w udziale II kreseczki i złoty medal. Ja może się na srebro wyrobię
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny :) Fuma i Carla zaczelyscie starania :) super teraz tylko czekać na dwie kreseczki :) U nas dzis dzień nalesnikowy więc jak tradycja nakazuje nalesniczki zrobione :) a od jutra jestem na diecie któraś z Was pisała o Ewie Chodakowskiej i zainspirowały mnie ćwiczenia i od jutra zaczynam trzymajcie kciuki chce schudnąć zanim zaciaze :) Ja jeśli chodzi o poród to mam nadzieje ze będę miała drugie cc .
 
reklama
Kazimiera, jak tam zdrówko?

My mamy jutro dzień kluskowy i właśnie myślę czy pierogi czy makaronik zrobić:-).
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry