reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

ja jak zobaczyłam u siebie krechy to się ucieszyłam.... ale tak naprawdę doszło do mnie 3 dni później ze jestem w ciąży i wtedy skakałam z radości:):):):):):):)
 
reklama
Hej dziewczyny, ale jaja... patrzcie na mój wykres :D
JEST SKOK?! :D A już przestawałam mieć nadzieję!!

Powiedzcie, że tak :tak:
 
Ostatnia edycja:
Witajcie :)))))

Ja po dentyście - w sumie trochę wstyd, że wzięłam znieczulenie, bo wiercił mi może z minutę :/
Dzisiaj o niebo lepiej się czuję :-)

Dziewczyny ja powiem, że ja się zaczynam stresować razem z Wami :-D Jakbym i to ja miała testować teraz na dniach hihi - Będzie dobrze!!

Bella - trzymam kciuki :***********
Fimka - też ładnie się zapowiada - zobaczysz teraz powinna z dnia na dzień przyrastać tempka :D
 
Przeanalizowałam długośc cykli przez ostatnie 6 miesięcy, jesli teraz owulacja wystąpiłaby dzień przed skokiem wówczas @ powinnam dostac 09.12 a więc byłby to cykl 27 dniowy, to by idealnie pasowało bo mam na przemian 27 albo 30 teraz właśnie wypadało 27. Jeśli nawet się nie udało a @ będzie 09.12 tzn,że cykle byłyby regularne, to też dobra wiadomośc. Choc wolę II.
 
Hej dziewczyny, ale jaja... patrzcie na mój wykres :D
JEST SKOK?! :D A już przestawałam mieć nadzieję!!

Powiedzcie, że tak :tak:

Tak, tak ,tak. Widzę skok :-) Może ten lekarz miał słaby sprzęt i nie widział malutkich pęcherzyków które dopiero dojrzewały. Trzymam kciuki &&&&

Bellaa jak płodnego śluzu już nie ma to ovu pewnie była. Ale zajść się da nawet w przytulanek 2 dni wcześniej :tak: Dle pewności możesz dziś poprawić :-)
 
Tak, tak ,tak. Widzę skok :-) Może ten lekarz miał słaby sprzęt i nie widział malutkich pęcherzyków które dopiero dojrzewały. Trzymam kciuki &&&&

Bellaa jak płodnego śluzu już nie ma to ovu pewnie była. Ale zajść się da nawet w przytulanek 2 dni wcześniej :tak: Dle pewności możesz dziś poprawić :-)
Poprawię, poprawię dziś i jutro:tak::tak::tak:
Właśnie były co drugi dzień zwłaszcza jak był ten płodny śluz, bo nie sposób go było nie zauważyc a więc jestem pewna że był płodny. Czyli mogła byc dzień przed skokiem, no nic zobaczymy w grudniu co będzie. Dziekuję ci za analizę.
 
Inis ja czekam wytrwale na niedziele, kupilam wczoraj testy ale kazalam Mezowi schowac zebym nie wiedziala gdzie sa ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny,umierrram... Łeb mnie boli,dopiero wstałam.
A tu tyle roboty szok.

Moge już zrobic sobie przerwe od sexu bo juz nie wyrabiam...M tez chyba ma dosyc ale sie stara,tylko 1 dzien przerwy....
Bella Rita ja też widze skok jupii;-)

A po ile dniach od Ovu jeste okres? 2tyg?

W ovu @ wypada mi na 8 to moge wtedy testowac? Bo wątpie czy do 12 wytrzymam...
 
Do góry