reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Aschlee super, jestes Czeszką, czy tylko znasz język czeski. Ja nie znam żadnego tyle co w szkołach i na studiach sie nauczyłam, czyli nie wiele, ale zawsze chciałam znac język włoski.
Ritta będziesz odpoczywac, albo zrobisz sobie przedświąteczne porządki, a może @ nie będzie i jeszcze przyjemniej się będzie siedziało.
 
reklama
Ritta ja jeszcze jedno pytanko, owulacja teoretycznie dzień przed skokiem, czyli uważam że, skok był dziś owulacja wczoraj( wczoraj nie było juz płodnego śluzu) w 16 dc a przytulanki ostatnie w 14dc i będę dziś, ale to skomplikowane mam nadzieję że, wystarczyło;-)
 
Ada - współczuję usuwania 8 ale bądź dobrej myśli :)

Iwonka -
dobrze, że się udałaś do lekarza!

Ja chyba zaraz w poniedziałek albo czwartek idę do ginek - znowu mnie boli jajnik jak w tamtym cyklu :(((((((((((( mam złe przeczucia, nigdy w ten sposób nie odczuwałam go
:no:
 
Dziewczynki ja się w sumie nie znam za bardzo bo mierzyłam tempki od 3 cykli dopiero ,ale np u mnie występował ból owulacyjny i on w tym szczęśliwym cyklu wystąpił razem ze skokiem , więc chyba nie jest na mur beton pewne ,że owulka występuje przed skokiem , może chyba wystąpić także w jego trakcie.

Dzwoniłam do labu , pani nie mogła mi udzielić dokładnych informacji przez telefon , ale podałam jej ile trwa moja ciąża i powiedziała ,że wszystko ok ;) Także uspokoiłam się.

Mnie nie było bo miałam gości , kuzynka z dzieciakami wpadła do mnie na kawkę.

Ritta - no ja też miałam objawy na @ , piersi bolały , podbrzusze już nawet kupiłam w aptece silniejszy lek przeciwbólowy , akurat w moim przypadku dobrze zrobiłam ,że wcześnie testowałam bo śluz już się robił @ - powy i gin mówił ,że być może gdyby nie luteina to by mi spadł poziom progesteronu i mogłabym myśleć ,że mam @ po prostu , wiem ,że pisałam ,żeby raczej nie testować przed terminem i się bardzo tego bałam , ale na szczęście coś mnie tknęło i zatestowałam.
 
Witam sie ! Podczytuje po trochu od wczoraj ! Oczywiscie znowu brak czasu :( wczoraj wieczorem prasowalam do 22.15 :( dzisiaj idę z Seba na hale na zajęcia sportowe wież znowu wszystko na szybko ! Jutro bede wieczorem szykować coś na ostatki mamy gości a ja do popołudnia w pracy :0!!!

Adelo - idź koniecznie jak cię niepokoji ten ból ! Ja powtarzam ze lepiej iść za wczasu niż pózniej płakać ze sie nie poszło ! Trzam kciuki zeby było dobrze :*

Ritta - @ nie przyjdzie i takiej masz być myśli !!!!! Trzymam kciuki !!!!

Kobietka - możesz zapisać termin @ ma 10.12 ;)

Pozdrawiam wszystkie w ten ponury dzień :0 NIECH MOC BĘDZIE Z NAMI :)
 
Ritta ja jeszcze jedno pytanko, owulacja teoretycznie dzień przed skokiem, czyli uważam że, skok był dziś owulacja wczoraj( wczoraj nie było juz płodnego śluzu) w 16 dc a przytulanki ostatnie w 14dc i będę dziś, ale to skomplikowane mam nadzieję że, wystarczyło;-)

Bellaa jeżeli owulacja była wczoraj (16dc) a przytulanki dwa dni wcześniej to szansa jest :tak: Nawet większa na dziewczynkę ;-)

I potwierdzam słowa Kobietki, że ovu może być np. w dzień skoku.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry