reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Cześć dziewczyny! Ja na chwilkę przed pracą. U nas zimno strasznie ( przynajmniej dla mnie, bo cieplolubna jestem). W nocy spać nie mogłam,więc znowu ziewam. A jak tam Wasze samopoczucie? Która lubi zimę? Dziś ja zarzuce złota myślą:tak:

" kiedy czegoś pragniesz, nie pogrążaj sie w marzeniach lecz działaj. Tak zawsze zdobędziesz to, czego pragniesz"

miłego dnia konietki:-)
 
reklama
Dzień dobry kochane! :happy:

Już czwartek czyli jutro zaczynamy weekend - i niedzielne testowanie moje drogie :yes: Misja na dzisiaj: odrobić zaległości. Nie ważne czy chodzi o sprzątanie, układanie starych zdjęć, naukę do kursu czy zadzwonienie do znajomej, z którą dawno nie gadałyście. Dziś nadrabiamy zaległości i cieszymy się tym uczuciem, które nastąpi potem! :-)

Na poprawę humoru pokazuję najważniejszy symbol zbliżających się Świąt:
643922_296163480490174_1766251745_n.jpg


Oraz chińskie ciasteczko stwierdza co następuje:
"Idealną żoną jest każda kobieta, która ma idealnego męża". :-D:-D
___________________________________________________________

Bella - nasz wyjazd jest na wiosnę, w sumie termin jest dość elastyczny. Dlatego też było warto :) Jak samopoczucie? Jak w pracy, już chyba trochę spokojniej? :yes:

Sysiq - trzymam kciuki aby te blade kreski okazały się małą fasolką :) Może wstaw zdjęcie chociaż jednego testu? :) Będzie dobrze!

Domka - ślicznie uszyta spódniczka! Mała wygląda jak prawdziwa księżniczka :tak:

Katka - i jak testy? Fajnie, że będziesz wiedziała kiedy ovu. A dla męża może coś z elektroniki, co mu się przyda, oni to lubią (jakiś gadżet, może coś do auta, do kompa).

Ritta, Aschlee - jak samopoczucie i wytrwałość przed niedzielą? Ja coraz częściej zaczynam myśleć o testach a jednocześnie coraz częściej zaczynam "przeczuwać", że nic z tego.
_______________________________________________________

A u mnie jakaś klęska urodzaju. Śluzu żadnego (przed @ więc chyba normalne) ale za to wszystko mnie piecze jak diabli. Muszę skoczyć do domu rodzinnego, do prywatnej apteczki po maść, bo tutaj pod ręką mam tylko Clotrimazolum, które pomaga ale tylko objawowo. No zawsze coś się przyczepi jak jest za spokojnie :-D Prócz tego powiem Wam, że nic się nie dzieje, (.)(.) dalej bolą jak na @ i w sumie to chyba znów się nie udało. Nadal staram się myśleć pozytywnie ale same wiecie jak jest...
I jeszcze się czymś zatrułam. Całą noc bolał mnie brzuch a teraz chodzę po domu, muszę zacząć się szykować powoli a mam mdłości i kręci mi się w głowie. Ja wiem co to, to wczorajsze ciasto, wiedziałam że ja i gotowanie to nie ta bajka :-( I żeby nie było, że objawy - dokładnie czuję, że to ból od żołądka. A dzisiaj mam ważne zaliczenie na uczelni, jak radośnie :-D
 

Załączniki

  • 643922_296163480490174_1766251745_n.jpg
    643922_296163480490174_1766251745_n.jpg
    32,3 KB · Wyświetleń: 26
Myszencja ja llubię zimę, ale taką z prawdziwego zdarzenia ;-)

Inis napij się gorzkiej herbatki czarnej lub mięty, powinna trochę pomóc.
 
Dzień Dobry. Ja dziś w domku mam kilka dni wolnego he he he uuuu he hehe uuuuu wolne:-D
Inis tak w pracy lepiej dziękuję.
Ritta dzis temperatura skoczyła, czyżby owulacja blisko? Mąż dziś i jutro w domu, także trzeba działac.
 
Dzien dobry :) dzięki dziewczyny za porady odnośnie farbowania włosów :) chyba poczekam do 12 tyg i wtedy cis z nimi zrobię .
Inis ja zawsze brałam na dolegliwości żołądkowe amol :) odczytałam wiecej o twoich dolegliwosciach odpowiem ci ze miałam bardzo podobnie bo dwa dni myślałam ze coś mi zaszkodziło a to juz zaczęło sie dziać :) kiedy masz termin @?
 
Ostatnia edycja:
Kazimiera - termin mam na niedzielę, 1.12. Pocieszyłaś mnie tymi dolegliwościami, oby to nie ciasto ;) ale powiedz mi czułaś się jakoś dziwnie? Bo ja mam wrażenie (nie wiem skąd), że gdybym zaszła to bym czuła coś, jakieś przeczucie, ogólnie inne samopoczucie... a jest całkowicie normalnie. Czułaś się inaczej? :happy:
 
Hej xd tak inis mam testy dzis zaczynam robić. Ale laski ktora godzine polecacie na testy.?! A co do prezentu doszlismy do wniasku ze nie mamy kasy na prezenty i kupimy sobie cos do domu. Nadi na mikolaja kupilam puzle maxi i szlafrok w biedronce z kubusia puchatka. Dzis mamy pasowanie w przedszkolu:) a maz mikolaja dostanie mnie w kokardzie kulilam na allegro taka gotowa zapinana z tylu jak biustonosz. Za 45 zl z przesylka kurierska 70 ale warto bylo :))
 
Witam .

inis
czy ja czasami myślę o testach ? Ja ciągle myślę o testach :-D Pragnienie, żeby tym razem się udało jest ogromne ale również przeczucie że nie może być tak pięknie mnie dopada.
Na jutro muszę opracować inną trasę do pracy bo dziś światełka z tego laboratorium tak do mnie mrugały :-D

Kazimiera z tego co czytałam to głównie chodzi o substancje chemiczne z farb które wdychamy. Teraz wiele farb już nie jest na bazie amoniaku i można je stosować w ciąży. Wiem, że wiele dziewczyn farbuje od początku. Może podejdź do fryzjera i zapytaj.
Miałam wcześniej zapytać, który to był Twój ten szczęśliwy cykl ?

Bellaa no i doczekałaś się :tak: Poczekaj jeszcze na temperaturę jutro i pojutrze. Ale wydaję mi się, że granicę wyższych temperatur możesz ustawić na 16 dc. Trudno też na 100 % stwierdzić kiedy była owulacji, może dzień przed skokiem, może dzień po. Pewność daje jedynie monitoring. Także zaciskam kciuki &&&&
 
reklama
Do góry