reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

O kurcze Domka, dajecie radę z tymi przytulaniami. Wykres cały zaserduszkowany :D
SUPER, oby ten sposób okazał się skuteczny ;)

Heh, zastanawiam sie co ja powiem teraz lekarzowi, skoro skok był... A jeszcze jak się do @ utrzyma to już w ogóle :D
Miałam powiedzieć, że mam temp. w miare stałą, a tu du.p.ka.
Rozmaiwłam z moją mamą, powiedzialam jej że się staramy i że nie wychodzi. Powiedziała mi, że tez miała problem przed zajściem w 1 ciążę.
Problemem były właśnie niepkajace pęcherzyki, ale jej udało się zajść z pęcherzyka ze zdrowego jajnika. Skoki temp. mimo wszystko miała... :confused2: A nie udawało jej się przez 1,5 roku... Po ciąży wszystko się unormowało i w 2 następne zaszła bez problemu ;)
Także powiem lekarzowi że mam taką tendencję w rodzinie... No i że staramy się juz 8 m-cy. DOBRE?
 
reklama
Hejka
Ja tylko na krotko. W ciazy nie jestem, lekarz potwierdzil. Moja 'burza hormonalna' to wynik cysty na macicy :( ten cykl bedzie niestety stracony.
Nie bede sie za bardzo udzielac bo mam dola wielkosci Afryki... Moja psychika musi odpoczac. Wezmę sie za cwiczenia, diete zebym nie miala czasu myslec o kolejnych dzieciach. Nie bede juz robila pomiarow bo jak widac gdy jest cysta to wszystkie pomiary wskazuja na ciaze ktorej nie ma... To juz drugi taki przypadek u mnie w ciagu ostatnich dwoch lat. Po pierwszym ledwo sie pozbieralam.
Kolejny @ prawdopodobnie bedzie bardzo krwisty i bardzo bolesny.
Bedziemy sie bawic bez zabezpieczenia, jak wpadniemy to bedzie super ;)

Milego dnia i trzymam kciuki za testujace!!!
Pa
 
Fimka zawsze możesz powiedzieć co powiedział Ci tamten lekarz i że chcesz wiedzieć czy masz owulacje. Nasze wykresy podpowiadają nam co się dzieje w organizmie ale nie dają pewności.
Może zdecyduje się na monitoring. I oczywiście że staracie się ponad 8 miesięcy :-) bo inaczej Cię oleje.

Domka a ja myślałam że wy tak po prostu macie z tym serduszkowaniem :-p Już możecie odsapnąć ;-)

iwonka cieszę się, że poszłaś do lekarza. Trzymam mocno kciuki, żebyś szybko i w miarę bezboleśnie uporała się z dolegliwościami. Pamiętaj że po burzy wychodzi słońce :-)

Jeszcze dodam. Fimka, na szczęście dziś medycyna jest na znacznie wyższym poziomie więc Ty doczekasz się dużo szybciej swojego maleństwa :tak:
 
Ostatnia edycja:
Fimka no dobre. powiedz mu to wszystko, będzie miał lepszy obraz sytuacji.
Domka no nie źle z tymi przytulankami, niby @ ma wystapic 14 dni po owulacji ale to też zależy jaki długi cykl. Współczuję bólu głowy chyba dziś wiele nie zrobisz, ja się zabieram za prasowanie, obiadek się gotuje.
Iwonka tak mi przykro, ale jak mówisz teraz można bez zabezpieczenia także oby była wpadka.
 
Ostatnia edycja:
Iwonka bardzo trzymam za Ciebie kciuki,zobaczysz wszystko bedzie dobrze:tak: Nie smutaj sie
 
Ostatnia edycja:
Oj Iwonka przykro mi;-/ ale uda sie nie matrw sie,predzej czy puzniej.

Moje serduszka na początku byly tak po prostu,od 3 dni z przymusu ;-/ dzis przerwa;-)
 
hej
Iwonka - przykro mi , życzę dużo zdrówka kochana , trzymaj się :*
Ja czekam jak na szpilkach o 13 będzie wynik bety.
Zajadam sobie kisielek
No ,a co do długości dni od owulki do @ to ja miałam najwięcej 13 dni ,a tak to 12 dni i była @.
Śluzu nie mam do tej pory na majtkach , jedynie jak sobie wkładam luteinę to go widzę na palcu , nic mnie nie zalewa tym razem , żeby go dojrzeć to muszę sobie hmmm pogrzebać:zawstydzona/y:, a jak lutka wypływa to jest bielutka.

Powiadam Wam ,że objawy na @ są nieraz takie jak ciążowe ja do tej pory momentami czuję się jak na @.

No i u mnie raz na długi czas budzi się lewy jajnik , zwykle miałam owu z prawej strony ,a w tym cyklu z lewej jeszcze mówiłam do męża ,że może ten będzie szczęśliwy;)
 
Co za pustki. Pogoda dziś bardzo senna, pewnie odpoczywacie zwłaszcza przyszłe mamusie, pamiętam jak na początku chce się spac. Ja dalej walczę z prasowaniem, robiłam to w przerwach,między zabawa z moim młodszym synem dziś siedzi w domu chory, teraz go uśpiłam, ale muszę prasowanie dokończyc, jeszcze gary umyc i prawie do przedszkola na 15,00.
 
Rzeczywiście straszne pustki tu dziś...
Mnie dopada deprecha, coraz więcej objawów na @ To nie jest chyba mój szczęśliwy cykl :(

Do tego gapię się bezmyślnie w ten monitor. Nie mam za dużo pracy więc rozmyślam. W związku z tym, że mam 20 dni zaległego urlopu (tzn na ten rok) i pracy mało wiec chcą mnie wysłać na urlop na kilka dnia za 2 tygodnie. Nie wiem co ja będę robić. Nie lubię takich przymusowych urlopów.
 
reklama
Straszna tu cisza dzisiaj.Nie wiem czy to przez zle humory przez pogode?
Moj Maz jak ma zly humor to mowie do niego po czesku i odrazu mu sie poprawia...
ostatnio go rozbawilam bo nie wiedzial jak jest swinka morska jak mu powiedzialam to mial niezly ubaw pol dnia
U mnie dzisiaj strasznie zimno,kompletnie nic mi sie nie chce a tu tyle roboty po poludniu
 
Ostatnia edycja:
Do góry