reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Kazimiera - termin mam na niedzielę, 1.12. Pocieszyłaś mnie tymi dolegliwościami, oby to nie ciasto ;) ale powiedz mi czułaś się jakoś dziwnie? Bo ja mam wrażenie (nie wiem skąd), że gdybym zaszła to bym czuła coś, jakieś przeczucie, ogólnie inne samopoczucie... a jest całkowicie normalnie. Czułaś się inaczej? :happy:[/
Ja wtedy zjadłam pomidora i jego obwinalam za moje dolegliwości :) a przeczucie czułam ze jest coś na rzeczy :)
 
reklama
hej kochane....:):):)TESTUJCIE BO NIE MOGE SIE DOCZEKAC WASZYCH WYNIKOW:):):):):):):)


co do farbowania wlosow...ja farbowałam jakiś miesiąc temu teraz tez będę farrbowac....nie martwię się ze jakos mi to zaszkodzi bo to już nie sa farby takie jak 10 czy 20 lat temu ze sam amoniak było czuc...teraz farby sa na tyle lagodne ze nie ma czym się przejmować....:):):):):)
 
Rita nie wiem który to bym dzien cyklu :/ ale test wyszedł mi tydzień przed @ a termin miałam na niedziele wogole to zauważyłam ze te tańsze testy maja wiecej czułości niż te z górnej polki
 
anastazi przykro mi, tym razem muszę być lojalna ;-)
Poza tym u mnie chyba troszkę za wcześnie. Mimo ciąży może wyjść negatyw. A tym razem muszę zobaczyć dwie kreski i to na jednym teście :-D

A Ty jak się czujesz ? To już prawie 10 tydzień :szok: Rodzinka już wie ?
 
Ritta trzymam kciuki za obie krechy:):):):)będą na pewno:):):):):)


a u mnie procz mojego meza nikt o ciąży nie wie....:) rodzinka dowie się dopiero na wigilie:):):)
 
Witajcie :-) Co do testów to ją w pierwszej ciąży zrobiłam cztery dni przed terminem @ i wyszły dwie grube krechy. Co to była za radość n7zapomnę tego nigdy mam nadzieję że teraz też tak będzie
 
reklama
Ritta dzięki, czyli granica wyższych temperatur to 16 dc, jesli owulacja wystąpiła dzień przed to był to 15 dc,a przytulanki były 14 dc, a jesli dzień po to wypada dziś a dziś też będą przytulanki:tak: teoretycznie mogliśmy trafic w owulację a czy się udało to już wiadomo inna sprawa. I nie mam już tego śluzu płodnego.
 
Do góry