reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Pod wieczór zaczęłam się lepiej czuć, ale powiem Wam, że ostatnio przy @ zdarzało mi się, że czułam się przez jeden dzień jakby mnie coś zbierało, takie łamanie, dreszcze, tylko że nie miałam do tego jak teraz stanu gorączkowego - dziwne, wolę nie wiedzieć, bo ja to wszystkim się potrafię zamartwiać :/ Ale siły wracają i to jest najważniejsze :)

Powiem Wam, że nabieram teraz takiego poczucia, że to nie jest jeszcze mój czas jeśli chodzi o dzidzię - tak czuję. Nie wiem, nie mówię Wam, żeby Wam smucić, bo w ogóle nie miałam tego na myśli, nawet sama z tego powodu jakoś się nie załamuję, ale pewne kwestie się czuje :tak: Oczywiście starańka będą, ale nie liczę w najbliższym czasie na jakieś rewolucję - jeszcze trochę czasu myślę minie.

Rano idę do dentysty :/
 
reklama
Adelo tulę Cię mocno :tak:
Dentysta, brrrrr.... :sorry: też się muszę w końcu na kontrolę wybrać, pewnie i synka wezmę ze sobą bo nie wiem, czy dziurka mu się nie robi.
 
Adelo tulę Cię mocno :tak:
Dentysta, brrrrr.... :sorry: też się muszę w końcu na kontrolę wybrać, pewnie i synka wezmę ze sobą bo nie wiem, czy dziurka mu się nie robi.

Dziękuje :* ja to mam niestety słabe zęby - mimo że dbam o nie jak mało kto, a mój znowu może nie myć nawet zębów i jak znajdzie jeden ubytek na 2 lata to jest dobrze :) Ale ja to zawsze znieczulenie biorę, więc chyba nie będzie tak źle :-)
 
Ja mam też raczej mocne zęby, ale jak byłam usuwać kamień to mi znalazł dwa małe ubytki... poczekają jeszcze z rok :laugh2: a znieczulenia boję się bardziej niż czegokolwiek... jak raz dostałam to mnie podniebienie bolało dwa tygodnie :confused2:
 
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAaaaaaaaaaaa, jeszcze nie zapisałam! W weekend do tego siądę. Dzięki za przypomnienie Lisica ;)

Adelo - ja też mam takie silne @. Zdarza się że z bólu wymiotuję.
Kilka razy mąż zawiózł mnie na izbę przyjęć na zastrzyk przeciwbólowy :confused2:
Chyba, że mam ketonal...

A co do dentysty - biorę podwójne znieczulenie!! Nie cierpię tego bólu! Mam straszną nadwrażliwość zębów (nawet po zjedzeniu jabłka!!). I boli mnie jak tylko przykłada mi wiertło! Brrrr! :no:

Uciekam!! LU-LU! Do jutra ;)
 
Ostatnia edycja:
Co do @ to przed ciążą miałam praktycznie krwotoki, nie raz brałam leki na wstrzymanie krwawienia, do tego anemia i okropne bóle... Teraz jest już lepiej ale wciąż daleko do ideału - 7 dni krwawienia z czego 3 bardzo obfite. Ketonal nie działa na mnie :szok: pyralgina dożylnie tak, ale przecież nie będę jeździć na szpital co 3 tygodnie... więc się męczę :confused2:
 
Adelo - ja też mam takie silne @. Zdarza się że z bólu wymiotuję.
Kilka razy mąż zawiózł mnie na izbę przyjęć na zastrzyk przeciwbólowy :confused2:
Chyba, że mam ketonal...

A co do dentysty - biorę podwójne znieczulenie!! Nie cierpię tego bólu! Mam straszną nadwrażliwość zębów (nawet po zjedzeniu jabłka!!). I boli mnie jak tylko przykłada mi wiertło! Brrrr! :no:

Wiesz co Fimka, ja właściwie nie miałam nigdy większych problemów z @ Przy bólach to starczał mi jeden apap, krwawienie też raczej normalne tylko ja mam od samego początku długie 7 dniowe. Tylko ostatnio zaczęłam jakoś inaczej odczuwać @. właśnie te dreszcze jakby jakieś choróbsko brało i potem jak gdyby nigdy nic przechodzi. Ale przez wakacje raz pod koniec @
drugi raz na początku robiło mi się słabo - ręce mi drętwiały - więcej nie przytoczę, ale miałam jazdę dużą, tylko ja to trochę zwalam na tężyczkę, której się nabawiłam 2 lata temu :/

A znieczulenie też muszę mieć porządne, ale nie boję się jak mnie kłuję, są chyba gorsze rzeczy ;)

Przykro mi Lisica, że tak źle znosisz, ale po dzisiejszych działaniach myślę, że @ sobie długo poczeka :D

Spokojnej i wyspanej nocki :)))
 
Ostatnia edycja:
Wspolczuje wam. Ja mam raczej skromne @. Ostatnio bylabym w stanie zuzyc na cala @ 3-4 tampony. Oczywiscie ze wzgledow higienicznch zuzywam wiecej. A brzuch boli mnie tylko pierwszego dnia ale obywa sie bez prochow.
 
reklama
Do góry