reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Lisica no co Ty ? Pewnie, że nie jestem zła. Wiem, że chciałaś pomóc, podpowiedzieć.

Ja też przy córce nie pamiętam żadnych objawów wczesnej ciąży. Fakt, że wtedy nie obserwowałam tak siebie. Ale teraz psychika wariuje. Pewnie po kilku cyklach wrzucę na luz :sorry:
 
reklama
Jakoś spokojnie się zrobiło ...

Lisica ty już chyba po ovu ? Rozpoczęło się odliczanie ...

Fimka co u Ciebie ? Ostatnio taka cichutka ;-)

A ja za chwilę kończę procę i jadę po córę. Niestety dziś siedzi długo bo mąż miał pożyczyć mój samochód (ja jeżdżę jego :) ale moje autko zastrajkowało :eek: Po płynie w chłodnicy została tylko plama na posadzce. Ech ... na święta przyszło jeszcze reperować samochód.
 
Tez zauwazylam ze cisza tutaj straszna.
Ja znowu narzekam bo ciągnie/boli mnie podbrzusze a od stanika bolą piersi... wiem co napiszecie idz do lekarza zrob bete albo test ale czuje ze nie ma po co. Moj organizm przezywa jakas bombe hormonalna tylko nie wiem od czego :(
Ach... musze sobie pomarudzic ;)
 
reklama
Tez zauwazylam ze cisza tutaj straszna.
Ja znowu narzekam bo ciągnie/boli mnie podbrzusze a od stanika bolą piersi... wiem co napiszecie idz do lekarza zrob bete albo test ale czuje ze nie ma po co. Moj organizm przezywa jakas bombe hormonalna tylko nie wiem od czego :(
Ach... musze sobie pomarudzic ;)

iwonka a uważasz że Twój organizm się normalnie zachowuje ? Pisałaś że to może reakcja na odstawienie tabletek.
Ja brałam tabletki kilka lat z przerwami. Nigdy mój organizm po odstawieniu nie zachowywał się dziwnie czy inaczej. Piszemy żebyś poszła do lekarza nie z powodu ewentualnej ciąży (bo ciąża nie zając nie ucieknie) tylko z troski o twoje zdrowie. Ja po prostu zaczęłabym się martwić czy wszystko jest ok. Ty znasz najlepiej swój organizm ale dla mnie to nie normalne.

A tak w ogóle jak zerkam ile niektóre dziewczyny wpisują objawów na ovufriendzie to jestem w szoku. Nie odbierzcie mnie źle ale naprawdę codziennie wam coś dolega ?
 
Do góry