reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od jesieni 2013

reklama
Iwonka mądra decyzją:tak:

Co do ovufriend ja wypisuje wtedy kiedy mam jakieś objawy z tych co są do wyboru, czasem się zdarza, że coś co dzień dokucza, czasem jest bezobjawowo, chyba zależy od organizmu:)
 
Domka - swietnie Ci wyszła ta spodniczka!

Ritta - mam ciężki tydzień w pracy :/ Wychodze przed 7:00, wracam po 19:00... Ale ten wir pracy sprawia, że się tak nie martwię ;)
Teraz tez jeszcze pracuję, oby do piątku!! Poza tym czekam z niecierpliwością na lekarza.
Tempka jak nie wzrastała tak nie wzrasta :(
 
Fimka widzę, że masz ovufriend i na pewno to widziałaś, ale może to termometr jest przyczyną Twoich temperatur? Od kiedy mierzysz tempkę?

Cyt. z ovufriend:
"Czy Twoje temperatury utrzymują się na podobnym poziomie przez cały cykl? Nawet w cyklach bezowulacyjnych temperatura rzadko utrzymuje się cały czas na tym samym poziomie. Dlatego też w większości przypadków za zupełnie płaskie temperatury odpowiedzialny jest termometr. Jeśli zatem zauważysz, że Twoja temperatura jest cały czas stała, zmień termometr, być może w tym tkwi problem. Jeśli mimo tego sytuacja się nie zmieni i Twoje temperatury nadal będą na tym samym (bądź podobnym) poziomie przez cały cykl, porozmawiaj o tym ze swoim lekarzem."
 
Ritta no właśnie nie wiem czy po ovu :eek: bo coś tak czuję, że to dziś... jajnik lewy kuje i mokro mi :zawstydzona/y: ciągnący śluz. A miałam wczoraj kupić jeszcze testy...
 
Hello laski sorry za nieobecność , ale w pracy zostaje po godz a pózniej dom i ledwo ogarniam wszystko :( jeszcze w pracy jak sie dowiedzą o mojej ciazy to pewnie będzie po mojej robocie wiec póki mozna robię wiecej , mdłości dopadaja mnie rano i wieczorem w pierwszej ciazy nie znałam tego uczucia wiec mam teraz :) ratują mnie migdały i trochę nawet działają :) Pozdrawiam i kciuki za testujace niedługo :)
 
Fimka wspolczuje nawalu pracy. Ale skads to znam, moja siostra ma taki sam zawod ;) Ale tego ze potrafisz sie oderwac od rozmyslania zazdroszcze.

Lisica wiec nie pozostalo nic innegi jak dzialac :p

Kazimiera a masz umowe? U was mozna zwolnic kobiete w ciazy ?
 
reklama
Hej Rita mnie w pracy trochę to zagmatwane :/ zeby tam pracować musiałam otworzyć swoją działalność zobaczymy jak to będzie :/
Dziewczyny mam dylemat ;) otóż chodzi o farbowanie włosów z dokładnie pasemka :/ mozna czy nie ??? naczytałem sie trochę o tym ze lepiej poczekać do 12 tyg ale przed jakbym zrobiła chociaż kilka zeby ten odrost zlikwidować jak myślicie pytała sie któraś z Was lekarza jak to jest z tym farbowaniem ?
 
Do góry