reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Witam. Dziewczyny mam pytańie czy na pączotku c0ąży zawsze bolą piersi? Bo ją tym razem nic nieczuje ale mam jeszcze 10 dni do testowania.
 
reklama
Beatka jesteś 10 dni przed @? To chyba za wcześnie, żeby czuć jakieś ciążowe objawy, bo pewnie nawet się jeszcze nic nie zagnieździło:)
 
Powiem Ci Beatko ze nie zawsze ;) mnie zaczely w obu ciazach bolec dopiero ok 8-9tygodnia predzej jedynie takie mrowienie. Ja to moge porownac do karmienia piersia - podczas karmienia jak dziecko ssie to kanaliki wypelniaja sie mlekiem i powoduja takie smieszne mrowienie :)
Cierpliwosci :)
 
Witam. Dziewczyny mam pytańie czy na pączotku c0ąży zawsze bolą piersi? Bo ją tym razem nic nieczuje ale mam jeszcze 10 dni do testowania.

nie zawsze z tego co wiem , moja mama np jak mnie nosiła to jej piersi nie bolały wcale , mnie bolały w poprzedniej ciąży od okolic @ do poronienia , a teraz jestem na samym początku i bolały mnie już dzień po owulacji raz mniej raz bardziej , wczoraj nie bolały , w nocy bolały ,a dziś od rana znowu nie bolą i już schizuję , dzwoniłam do lekarza i kazał zrobić badanie hcg z krwi i powtórzyć po 48 godzinach żeby sprawdzić przyrost ,nie powiem zaniepokoiłam się ,ale czytałam na różnych forach ,że czasem po prostu przestają boleć ,a ciąża się dalej rozwija ,a masz bóle piersi przed miesiączką zwykle?
 
Mnie w pierwszej ciąży bolały od samego początku tak jak na okres. A po porodzie to gdyby nieto że mam jak w zegarku okres to niewiedzialabym że mam
 
Dziewczyny poratujcie nie wiem totalnie co mam kupić meżowi pod choinkę::::(
wiem ze jeszcze cały miesiąc ale tak wyszło ze teraz brat mi wysłał pieniądze... co jakis czas jakis grosz mi z zagranicy wysle...
a jak nie kupie teraz to rozwale kase;/ tak wiem..... roztrzepaniec ze mnie ale juz tak mam:p
ze nie moge ich miec:D
 
Kwiatuszek gratulacje! Dziękuję że pytasz o synka - jest nienajgorzej ale wciąż kaszle.

Katka też zarejestrowalam syna do alergologa bo nie wydaje mi się żeby był non stop chory przez wirusy czy bakterie.

Adelo zdrowiej szybko!

Ritta mój mąż też niby gra twardziela ale wiem że zależy mu tak samo jak i mnie... Mam nadzieję że nie jesteś na mnie zła?

Co do objawów ciąży to szczerze wam powiem że ja nie pamiętam abym miała jakiekolwiek przy synku. Pierwszy trymestr był spokojny, 0 wymiotow, tylko spać mi się chciało ciągle :-D
 
reklama
Objawy pierwszej ciazy pamietam - nie umialam umyc zebow - mycie powodowalo odruch wymiotny. Sikalam na ograglo. W 2 miesiacu mialam piersi jak arbuzy a normlanie mam 75 male B ale mnie nie bolaly.
No i smaki... sledzia zagryzlam marsem i budyniem z bita smietana ;) nie zapomne nigdy w zyciu miny domownikow ;) lol na sama mysl robi mi sie niedobrze ;) I ogolnie czulam sie rewelacyjnie tyle ze moglam nonstop spac.

katka nie pomoge, my nie kupujemy sobie prezentow
 
Do góry