reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

reklama
czy znacie jakieś metody?

Polecam VitaMiner Prenatal - 60tabl./20zł, lykasz 1 dziennie, więc nieduży wydatek. To suplement dla kobiet starających się, w ciąży i karmiących.
Kończę 1 paczkę. Ponadto jako wspomagacz stosuję siemie lniane - szklaneczkę dziennie, od 1 dnia po @ do momentu, kiedy uznam, że ovu się skończyła. Siemie poprawia jakość śluzu płodnego - jest go wiecej i jest bardziej rozciągliwy. Zalewam lyżeczkę mielonego siemia gorącą wodą i zaprawiam sokiem :tak:
 
Polecam VitaMiner Prenatal - 60tabl./20zł, lykasz 1 dziennie, więc nieduży wydatek. To suplement dla kobiet starających się, w ciąży i karmiących.
Kończę 1 paczkę. Ponadto jako wspomagacz stosuję siemie lniane - szklaneczkę dziennie, od 1 dnia po @ do momentu, kiedy uznam, że ovu się skończyła. Siemie poprawia jakość śluzu płodnego - jest go wiecej i jest bardziej rozciągliwy. Zalewam lyżeczkę mielonego siemia gorącą wodą i zaprawiam sokiem :tak:

Fimkaaaa!!! ty jutro testujesZ??:D:-)
 
Witajcie kobietki :-)

tematy poruszane na forum coraz ciekawsze :-) hehe ;-)

Inis ja też tak jak Fimka pije siemie lniane oraz biorę Oeparol Femina - wiesiołek również na poprawę śluzu do owulacji. Ponadto dobrze jest brać magnez, wspomaga ostatnią fazę lutealną, no i kwas foliowy obowiązkowo. Wprowadzenie bardziej racjonalnego odżywiania nie zaszkodzi.

Ja jestem podłamana dziewczyny. Pod koniec okresu zaczął już mnie pobolewać jajnik i tak już 3 dzień :-( z tego cyklu chyba nic nie będzie. Martwię się, że to jakaś torbiel się tworzy zamiast ładnej komóreczki. Oby to też nie była ciąża pozamaciczna:szok: jak nie przejdzie mi do spodziewanej owulacji, to idę do lekarza :-(


Mizzah 3 mam kciuki!!

Anastazzi - życzę wszystkiego dobrego w ciąży
:-)

Fimka, no właśnie jak samopoczucie? ;-)
 
Inis takich metod jest mnostwo. Ja lykam kapsulki z olejem z wiesiolka. Lyka sie go w pierwszej polowie cyklu, do owulacji. Poprawia jakosc sluzu szczegolnie plodnego co pomaga plemniczkom dotrzec gdzie trzeba :)
I powiem szczerze ze juz widze ogromna roznice w porownaniu z poprzednim cyklem. Zobaczymy jak bedzie ze sluzem plodnym.
 
reklama
Do góry