reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

A ja zaczynam miec doła. Boli mnie brzuch, krzyż. Jesli miałam 27 dniowy cykl to @powinna byc 09.11 a jeśli 31 dniowy to @ powinna byc 13.11, czyżby już się cos zbliżało:-:)-:)-:)-:)-( A może @ dostanę jeszcze wczesniej:no: nie mogę w to uwierzyc.
 
reklama
Bellaa - póki @ nie ma zawsze jest nadzieja. ;)
I ja bardzo mocno wierzę, ze bedzie dobrze! :) nie smuć sie, głowa do góry! ;) przecież nic nie jest przesądzone jeszcze. :)
 
Fimka, no właśnie jak samopoczucie? ;-)

Dzięki, że pytasz Adelo:
Chodzę wnerwiona i boli mnie głowa (ZNP? Pewnie tak...). Zazwyczaj nie mam odczuwalnych objawów @. Kilka godzin przed boli mnie brzuch, dopiero jak nadejdzie "oberwanie chmury" to skręcam się z bólu. Jednak zawsze kilka dni przed @ chodzę wkurzona - na wszystkich i o wszystko :D Teraz też tak jest. Trochę bolą mnie piersi, ale tylko trochę, bo mam malutkie :D No i mam kremowy śluz, ale niewiele. Więcej nic szczególnego się nie dzieje. Dam znać rano, jak zrobię teścior! Ale mam czułość 25mlU :( Nie udało mi się kupić tych 10mlU. Do Tesco mam za daleko. Będzie musiał wystarczyć taki, jaki mam.
 
Bella tulę mocno, musisz się uspokoić. Nawet jeśli się nie udało to przecież świat się nie kończy! A jeszcze nic nie jest przesądzone. Trzeba być dobrej myśli ;-)
Fimka to samo Ty Kochana :-)
Kobietka a czemu twierdzą że zaćma? Mój teść miał zaćmę a raczej jej ostry atak. W przeciągu miesiąca zrobili mu zabieg i widzi nawet lepiej niż wcześniej.

Mojego synka zbadał inny lekarz. OSLUCHOWO CZYSTY. No ja nie wiem jak pediatra stwierdził zapalenie oskrzeli na granicy zapalenia płuc! W ogóle dostał za dużą dawkę antybiotyku... Mam robić same inhalacje z solą i berodualem a po chwili z nebbudem i syrop wykrztusny. I z pewnością zmieniam lekarza...

Mnie dalej boli, dodatkowo mnie mdli, dziwne... Na 99% nie jestem w ciąży, ale nie miałam tak nigdy przed @ :-/
 
Mnie dalej boli, dodatkowo mnie mdli, dziwne... Na 99% nie jestem w ciąży, ale nie miałam tak nigdy przed @ :-/

Bella dziekuję za miłe słowa :*
Lisica, a jednak 1% nadziei sobie zostawiłaś ;-) Hihi. I o to chodzi!
Trzymaj się cieplutko i wracajcie szybko do zdrowia z synkiem!
 
Ostatnia edycja:
Fimka, Bella niektore dziewczyny maja identyczne objawy jak na @ a okazuje sie ze ciaza. Trzymam kciuki :)

A przez to cholerne spanie na szpitalnej podlodze nabawilam sie zapalenia pecherza. Tylko tego mi brakowala:mad:

Corka czuje sie lepiej. Nawet odrobilysmy lekcje.

Karolq napisalas pamietny 3500 post na 350 stronie :)
 
Kobietki ja miałam 3 testy o czułości 25 i wszystkie wyszły. Wiec jak mają wyjść to i tak wyjdą. :)
I trzymamy mocno za Was kciuki!!
I fluidki przesyłamy!!! :)

A ja przez burze hormonów kłótnia z mężem :o :/
 
Blue zostawa dla mnie troche fluidkow na przyszly cykl :)

A burza hormonow dopiero sie zacznie. Moja kolezanka tak sie klocila z mezem przez cala ciaze ze pozniej sama sie dziwila jak on to zniosl :)
Oby u Ciebie bylo lagodniej.
 
reklama
Do góry