reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

reklama
dziewczyny ja również życzę spokojnego weekendu no i żebyśmy mogły podziwiać w niedzielę same pozytywne testy ;)
Chyba z ciekawości wejdę z telefonu męża i luknę chociaż co u Was w tę niedzielę , oby była dla Was szczęśliwa ;)

ja wykąpana już jestem , mąż pichci w kuchni ciuchy już sobie uszykowałam na jutro żebym nie biegała jak poparzona od rana , o 7:30 pobudka , potem kawka , trzeba będzie się rozbudzić i zjeść śniadanko sycące bo mamy 3 cmentarze do obskoczenia , no i około 9 wyjazd , a nie wiem kiedy wrócimy dokładnie bo mąż mi dziś oznajmił ,że poniedziałek też ma wolny , normalnie w szoku jestem , w sumie on ma dużo zaległego urlopu bo nie brał jeszcze i teraz tak mu dają np jeden dzień w tygodniu wolny.
W każdym razie postaram się zaglądać do Was w miarę możliwości ;) a gdyby któraś miała troszkę czasu i chęci to prosiłabym o opiekę nad listą naszą w razie nowych staraczek no i chcę widzieć wysyp II :-):tak:

 
Kobietka22 powodzenia! i cieszcie się sobą w ten przedłużony dla was weekend :-)
ritta dla ciebie również milego i spokojnego weekendu ;-)
ewka29 fajny zwyczaj fajny tylko cała reklamówka cuksów mi poszła i jeeeszcze zabrakło :-D na drugi rok trzeba zaopatrzyć sie w wiecej bo zwyczaj powoli wchodzi do polski i już niedługo pewnie będzie taki szał jak walentynki :-D
ookatkaoo suuper efekt!!!

dziewczynki 3mam za was kciuki!!! i czekamy na dobre wieści :-) tak bardzo bym chciała żeby nam się w listopadzie udało..
 
Witam. Czasu malo na nadrabianie i pisanie. Troche podczytalam co u was ale ciezko was nadrobic :eek:. Trzymam kciuki za testujace. Ja zatestuje w pon lub wtorek chyba ze @ przyjdzie, co jest chyba bardziej prawdopodobne niestety. Wypocznijcie w ten przedluzony weekend!
 
Hej, Staraczki i Zafasolkowane! :-)

Trochę udało mi się nadrobić z czytaniem, co dziś pisałyście.

Spokojnego weekendu Wam życzę i trzymam kciuki za testujące w ten weekend!!
 
Witajcie staraczki i zafasolkowane ;)!

W ten dzień 1 listopada to "Dzień Wszystkich Świętych to dzień wspominania wszystkich zmarłych świętych Kościoła. To także dzień, w którym odwiedzamy groby naszych najbliższych oraz osób, które ceniliśmy."

Wiec wyciszenia, spokoju, spotkań z rodziną życzę Wam w ten dzień.
Powtórzę sie: uważajcie na siebie!

I oczywiście miłego długiego weekendu! :)
I aby pogoda była słoneczna! :)

_______________________________________________________________

Nie jestem Inis, ale wygrzebałam ciasteczko chińskie i zobaczcie co dziś mówi:

"Klejnot nie może być wypolerowany bez tarcia, tak jak i człowiek nie może być ulepszany bez prób."


Coś w tym jest. ;)

___________________________________________________________________

Kobietka22 - to tym bardziej przyjemnego długiegooo weekendu. :)
Trochę laby się przyda.

Katka - piękny efekt Wam wyszedł, jeszcze tak jak piszesz pare szczegółów i bedzie rewelacja. ;)


Trzymam kciuki za wszystkie staraczki i oczywiście za testujące w niedziele!!
Przesyłam wszystkim fluidki fasolkowe ~~~~~~~~~~~~~~~~~~.

Anastazi - pisz kobieto jak tam Wasz wieczór dwa dni temu? Bo my tu wszystkie jak na szpilkach czekamy! ;*

Ściskam Was mocno!! :*
 
Ostatnia edycja:
no to tak....mężulek wzial wczoraj wolne w pracy żeby ze mna posiedzieć bo tez miałam i chciał z tej okazji być ze mna :):):):):):):):):)bylam zaskoczona :):)



a co do reakcji...zrobiłam tak jak mowilam....najpierw kolacja-torcik urodzinowy-pierwszy prezencik-i drugi ze spioszkami i testem.....



jak otworzyl to test oczywiście wyleciał pierwszy na podloge, podniosl i z początku nie wiedział co to jest...otworzyl go hahaha i dalej nie wiedział dopiero jak przekrecil go na druga strone i zobaczyl dwie kreseczki to się zapytal: NAPRAWDE?????!!!!!!! zaczal się smiac i plakac jednocześnie....potem wzial śpioszki i już wogole nie mogl smiechu opanować hahaha:):):)


potem mnie przytulil i powiedział ze jutro bierze wolne zebysmy pobyli razem....:):):)no i to powod czemu wczoraj mnie nie było:):):)


a dzisiaj jak wychodzil do pracy to powiedział KOCHAM WAS:):):)
 
reklama
Do góry