reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Kobietka - to moze daj mnie pod znakiem zapytania narazie. Zobaczy czy na 100% teraz pojade do polski (mam nadzieje ze tak) i zobaczymy co ginek mi powie.... Potem ewentualnie to zmienimy :). Nie mam zadnych boli. W tym cyklu tylko ogczuwalam klucia i pare razy tak jakby mnie szczypalo w podbrzuszu :confused:

Ritta - wiesz ja tez caly czas o tym myslalam. Mialam tez duzo stresow w czerwcu i od tego czasu sie mi pochrzanilo. Jednak gdzies zaczelam sie stresowac ze moze cos jednak sie dzieje :(
 
reklama
dziewczyny dziękuję wam baardzo serdecznie za przywitanie ;-)

u mnie planowana @ ma pojawić się 6.11.. ale zanim zabierzemy się do przytulanek to troszkę minie bo cykle mam ok.32.. kupiłam testy owu bo będziemy próbować w owu.. zobaczymy jak to wyjdzie.. jeśli w listopadzie się nie uda to w grudniu idziemy na całość (tak jak w przypadku naszej pierwszej pociechy) czyli gdzie się da i ile się da :-D:-D:-D

wieczorkiem postaram się was nadrobić bo dzisiaj grafik napięty- trzeba groby uporządkować a do tego moja mała ząbkuje więc pewnie większość z was wie jaka to przylepa teraz..

nie czytałam was od wczoraj ale jeśli się udało - to graaaaatuluuuję przyszłym mamusiom !!!!!!!! :-)
do wieczorka :tak:
 
Wiecie co..?!

Chyba dociera do mnie ze za szybko nie znajdę :0 a jak wy wszystkie zafasolkujecie ( oczywiście z stałego serduchem Wam tego życzę) i ja zostanę tu taka sama starczaka to co będzie ?? :0
 
Wiecie co..?!

Chyba dociera do mnie ze za szybko nie znajdę :0 a jak wy wszystkie zafasolkujecie ( oczywiście z stałego serduchem Wam tego życzę) i ja zostanę tu taka sama starczaka to co będzie ?? :0

E tam.. nawet jak sie zafasolkuje to nie zamierzeam opuszczac tego wątku;-) Moze zmieniemy nazwe i wszystkie zostaniemy tu
 
Wiecie co..?!

Chyba dociera do mnie ze za szybko nie znajdę :0 a jak wy wszystkie zafasolkujecie ( oczywiście z stałego serduchem Wam tego życzę) i ja zostanę tu taka sama starczaka to co będzie ?? :0

nadzieja głowa do góry !
Wiele z nas ma takie przeczucia. Ale Ty masz 2 letniego synka więc dlaczego nie miałoby się udać ?! Jak pisałaś stres też może mieć wpływ na cykle. Mam nadzieję, że jak pójdziesz do lekarza to on Cie uspokoi.
 
ja pierdziele... nadal nie mogę uwierzyć w to co widzę!!!!

Łohohohoho! Gratulacje kochana! Ale super! Tak sie cieszę, że sie Wam udało!! Podaj objawy jakie Cię nawiedziały w tym cyklu ;) Zawsze może się przydac ;)

Ja mam nerwy, wyglądają na takie jak co miesiąc...
Wkurzam sie o byle co i wyżywam na moim :p
Nie lubię tego w sobie, ale tak szaleje mój organizm :/
 
Zastanawiam się jak to będzie w moim przypadku... ja pojawilam się na swiecie z połączenia stosunku przerywanego i kalendarzyka, także pchalam się na świat. :)
 
reklama
Wiecie co..?!

Chyba dociera do mnie ze za szybko nie znajdę :0 a jak wy wszystkie zafasolkujecie ( oczywiście z stałego serduchem Wam tego życzę) i ja zostanę tu taka sama starczaka to co będzie ?? :0
Nie zostaniesz sama bo ja cos czuję że, też mi szybko nie pójdzie, więc też tu będę. A dziś miałam taki piekny sen robię test i dwie krechy a ta druga to taka była mocna, mówię wam, ale to tylko sen.
 
Do góry