reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Hej Produktywne Dziewczyny!
Podsyłam Wam cos fajnego co znalazlam, chociaz zapewne Wy jesteście obeznane w temacie liczenia dni plodnych, ja nie a to mi si bardzo przyda tak sadze :-) Owulacja i kalendarz owulacyjny do obliczania dni płodnych | NetMama.pl

Fajny ten kalendarz jeśli ktoś się nie obserwuje. Owulacja nawet się u mnie zgadza. Tylko moim zdaniem za wcześnie pokazują zagnieżdżenie i możliwość zrobienia testu z krwi (9 dni po owulacji może wyjść ale nie musi bo zagnieżdżenie czasem następuje 11 dnia).

Mizzah z tego co pamiętam 4.11 wizyta u lekarza. Jestem ciekawa co Ci powie.
 
reklama
Taak zgadza się, troszkę się stresuję aczkolwiek muszę "wycisnąć" z tej wizyty jak najwięcej bo i Pan doktor ze mnie wyciśnie wiec transakcja wiązana :)
 
Kurcze dziewczyny no to coz na to poradze:/ widocznie taki urok mojego organizmu ja tez wolalabym juz wiedziec bo dziwnie tak ze tyle dni po @ a test 'zepsuty' hihi jak niektore z was np ty Blue cxy dzis Magda i wam wyszedl...objawow na @ brak wiec jest nadzieja i dlatego tez spokojna jestem...i podeszlam ze lepiej zaczekac i miec uskiech na twarzy niz co drugi dzien zaliczac podlamke z negatywnego testu i wyrzucac je do kosza (nie tylko test ale i kase) bo za darmo nie rozdaja ich...
 
Anulka - bardzo dobre podejście. Ja odkąd mam testy w domu to mi się uspokoiło 'ciśnienie' na testowanie, bo po co je marnować i się rozczarowywać - dokładnie tak jak piszesz :yes: Ta jedna kreska zawsze trochę smuci, bez różnicy czy jest za wcześnie czy prawie w terminie.

Ritta - mówisz, że takie były czasy, że większość z przerywańca :D ciekawe zatem jakie teraz są czasy... co będą mówić nasze dzieci? Pewnie, że są chciane i planowane :tak:


EDIT: Widzę na liście na pierwszej stronie, że w niedzielę otwieram Listopadową stawkę :D Postaram się zrobić to porządnie! :yes:
 
Ostatnia edycja:
inis każdy z nas zakłada, że jest planowany i chciany :biggrin2: Rzadko kiedy ludzie się przyznają że było inaczej.
A co będą mówić nasze dzieci ? Że kiedyś to te tabletki i gumki były lipne bo zawodziły :-D

Widzę, że niedziela szykuje się pełna emocji. Kto testuje ? inis, Fimka, Anulka, ...
 
Ritta, dokładnie jak wymieniłaś - ja, Anulka oraz Fimka :) Chyba, że ktoś chce jeszcze z nami? :-D Zapowiada się ciekawa niedziela!

Ja tam wiem, że nie byłam planowana ale jakoś szczerze mówiąc mnie to nie rusza. Liczy się dla mnie to, że mam wspaniałą mamę, która zawsze była przy mnie kiedy jej potrzebowałam a nie to czy siedziała z testem w ręku w Grudniu (bo jestem z sierpnia) :-)
 
inis masz racje. Wiele dzieci są wpadką co nie oznacza że są niechciane. Później i tak wszystkie są bardzo kochane (pomijając patologię). Ja też nie podejrzewam że moi rodzice planowali taką dużą rodzinę, jest nas 4. A pierwsza i ostatnio to na pewno wpadka :-) Z pierwszą mama miała 20 lat i szybki ślub ;) a z ostatnią 41 :szok:
 
reklama
Zapowiada się niedziela pełna emocji:tak: Tylko pamiętajcie, żeby się od razu podzielić świetnymi wiadomościami, bo mam nadzieje, że tylko takie będą:tak: Nie ma innej opcji:-p
 
Do góry