reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

blue nie smuć się. Twoja mam po prostu taki ma charakter, nie potrafi ekspresyjnie okazywać uczuć i emocji, ale to nie oznacza że się nie cieszy. A dopytuje bo się martwi. Niektórzy tak okazują troskę. Zobaczysz jak już będzie wnuk/wnuczka to oszaleje:tak:

isin tak, dobrze że temperatura wzrosła ale mam kompletny zamęt. Piątkowa beta wykluczyła ciąże a dziś jest 14 dzień po owulacji a zawsze @ była po 12-13 dniach. Już zastanawiam się nad innymi powodami spóźniającej się @. Może stres :baffled:
 
reklama
Zauważyłam, że mamy nową koleżankę. mariaa jeśli chcesz do nas dołączyć napisz coś o sobie.
Ja już trochę napisałam ;-)ale ginę pomiędzy Waszymi postami. :wink:

Ritta, jest wzrost temp. - jest szansa!!!

Anulka, czekaj więc z następnym testem jeszcze te 4 dni, skoro u Ciebie taka "prawidłowość". Ja też co cykl nogami przebieram i mam ochotę testować tydzień przed. Ale jest na to prosta metoda - zapisujcie sobie, ile w tych staraniach już wydałyście na testy. To szybko głowę studzi. ;-)Ja tam wierzę, że Cię przeczucia nie zawodzą!
 
Ostatnia edycja:
Ritta obie dodajemy emocji temu watkowi hihi

Mariaa wczoraj minal mi termin...a co do testowania to dziewczyny mnie skusily:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Inis czyli jednak Twój facet choć troszkę Cie rozśmieszył. :) wiec udało mu się mimo ze napisał tak banalnego SMS.
Mój tez z takich ;D

Dokładnie. Czasami chciałabym zwykłej wiary i tej radości w jej oku..
Czasami cxuję sie jak taki mały człowieczek.. I nie raz z nią o tym rozmawiałam, ale rezultat był inny niż zamierzany. Wiec akceptuje to tak jak jest i staram sie w jakimś stopniu do tego przyzwyczaić, chodź jest ciezko..

Anulka - &&. Czas pokaże. Niech @ nie przychodzi, a fasolka sobie żartów nie robi :) hihi
 
mariaa przepraszam Cię ! Już sobie Ciebie przypomniałam. Myślałam, że to ktoś nowy, nie często zaglądasz;-)

Ciekawa porada dnia z ovufriend

Dbaj o dziąsła, a najlepiej wybierz się do stomatologa na sprawdzenie ich kondycji. Bakterie spowodowane infekcją dziąseł mogą wędrować w obiegu krwi i zaburzać gospodarkę hormonalną Twojego organizmu, negatywnie wpływając na Twoją płodność i zdolność do zajścia w ciążę.
 
Macie racje dziewczyny. Nie będę sie znów zastanawiać dlaczego tak jest i dołować ..
Ja wiem ze ona mnie kocha, tylko to takie takie ciężkie dla serca, kiedy Ty masz otwarte serce dla każdego i z każdej pozytywnej wiadomości, obojętnie jaka by nie była sie cieszysz to jest to ze ona jest inna, inna niż ja w okazywaniu uczyć. Kocha na swój sposób.

Ritta - a czy przez stres rośnie tempka?
Póki nie ma @ jest nadzieja.

Anulka - i tu sie z Tobą zgodzę!
Trzymacie w napieńciu! :)
 
reklama
Moja mama nie raz mi powtarzała, że powinnam sie skupic na małym, kolejne dziecko może poczekać, on jest najważniejszy. No i tobedzie jej najukochanszy wnusio, zadnego takpozniej kochacf nie bedzie. Bo on taki "pokrzywdzony przez zycie". Nienawidze tego jej gadania

Amaliee przepraszam, a mogła bym zapytać czemu twoja mama mówi "pokrzywdzony przez zycie?"
 
Do góry