reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Amaliee najważniejsza jest motywacja i determinacja, kiedy już ćwiczenia, aktywność fizyczna wejdą nam w krew, wszystko będzie łatwiejsze..
 
reklama
Anulka ja miałam owulacje 14.10 a dni płodne mam od 10.10.. Wiem, że to jest za wcześnie aby cokolwiek czuć i wiem że to nie możliwe, ale od trzech dni a dziś to już wogole mam pierwszy raz w życiu takie bóle podbrzusza..
Jest to dla mnie b.dziwne mimo ze wiem ze to za wcześnie ...
 
Ja też mam wielką nadzieję..
Często się mówi że kobiety mają tą niezwykłą intuicję może i moja się obudziła..
To czekanie...
 
Ja muszę wyluzować, bo tylko bym o tym ciągle gadała. Dobrze że znalazłam takie forum i Was, dzięki temu nie czuje się sama. :*
 
A ja dziewczyny nic nie czuje i najchętniej chciałabym żeby pierwsze co poczuję to ruchy dziecka :-D
Chyba muszę znów tu przepędzić negatywne myśli ;-)
 
reklama
no mnie taki wlsnie kryzyskik dopadl od tech porażek i nie chce ciągle komus truć dupki o mojej chcianej ciązy i wogóle i pomyslalam ze całą ciąze przepisałam na BB :) i dlaczego by znowu nie zajrzeć :):):)
 
Do góry