reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

reklama
Bo kiedy człowiek nie myśli i idzie na żywioł, i nie przejmuje się czy będzie czy nie będzie to po jakimś czasie okazuje się że będą szczęśliwymi rodzicami.
A jak człowiek planuje, liczy, mierzy, zastanawia się, czeka to coraz wiecej człowiek się nie może skupić na czym innym jak na fasolce.

Ale mniejsza z tym wszystkim.
Dziewczyny najgorszy jest moment czekania, czekanie mnie dobija.
No i druga sprawa, mi się lżej zrobiło jak tu zawitałam, bo wiem że nie jestem sama.
 
Anulka198424 to już za 12 dni pierwszy test. Ja za 13.. Dzień po Tobie. Ale najbardziej nurtuje mnie pytanie czy ten ból w podbrzuszu da się jakoś wytłumaczyć? Bo sama go czuje i sama nie wiem już co myśleć..
 
Dziewczyny, a może żeby nie zwariować warto mieć plan B.
Oczywiście w tym momencie najważniejsze dla nas jest zajść w ciążę ale jak się szybko nie uda.... ?

Ja umówiłam się ze znajomymi na wyjazd na narty w ferie zimowe. Chciałabym pojeździć ale jak nie to będę patrzeć jak jeździ moja córa :)
 
No ja nie mogę mnieć większych planów B, bo mieszkam obecnie za granicą i jest mi ciężko coś zaplanować. Bo każdy wyjazd musimy z mężem dobrze przemyśleć aby nie kolidowało to z jego pracą. Jedynym moim planem B w tej chwili jest wyjazd do ojczyzny na Święta Bożego Narodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Probuje wrocic pamiecia jak z Fabim zaszlam ehh napewno byly piersi i zylki na nich...czeste siku...co nigdy w dzien nie spalam to zdarzylo mi sie przysnac na poczatku...nie chce sie nakrecac:/ pobolewalo mnie cos jajnik lewy napewno czulam...a dzis lodowka sie nie zamyka tak jak i moja buzia: )
Ochlodzcie mnie:p
 
nadzieja210 tu możesz truć ;-) A który to Twój cykl jeśli mogę zapytać ?
staram się od lipca , to jest moj trzeci cykl ( mam dlugie cykle... ostatni mial 39dni, sama nie wiem dlaczego :( ) . I wlaśnie te długie cykle mnie wykanczaja z tym czekaniem... :O:O:O:O no ale cóż nic się nie poradzi :O Ps. hehe dzieki dziewczyny, napewno skorzystam i troche potruje nie raz :D:D:D
 
reklama
Dziewczyny, jesteście niemożliwe :-D
Ale jeśli potrzebujecie się wygadać, ponarzekać to śmiało, dawajcie.

Ja pewnie jeszcze nie raz będę Wam tu smucić ale dziś mam wyjątkowo dobry nastrój
 
Do góry