reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Są dni kiedy nic nie wychodzi, a są dni że fruwamy. Ja przed owulacją fruwałam w dniu owulacją też, dziś mam jeszcze dni płodne do 17.10 i nadal fruwam, że a może cyk i się udało.. Teraz się zastanawiam i niecierpliwie aż do 28.10..
 
reklama
cześć

Widzę,że nas tu z każdym dniem przybywa.

Witam nowe staraczki.

Ritta-bez obaw najstarsza tutaj jestem ja, na pewno:tak:.Ja to już nawet nie dinozaur tylko starsza od węgla;-).

Anulka mi tez ginka mówiła,ze najlepiej starać się co dwa dni.

Mar-chew- gratuluję.

Amaliee -No jakbym była z 10 lat młodsza,nie miała problemów ze zdrowiem i dwóch poronień za sobą to kto wie, może też bym tak podchodziła do starań.Chociaż zdaje mi się,że to można tak tylko przez cykl ,dwa.A jeżeli się w tym czasie nie uda to każdy zaczyna się zastanawiać czy wszystko w porządku i właśnie wtedy zaczyna te obserwacje.
 
Anulka - moja córka ma trochę nietypową urodę. Ma takie mongolskie oczy :-D Pyta się mnie dlaczego koledzy ze szkoły mówią, że jest z Chin :) Ja przez całe dzieciństwo pamiętam jak wołali na mnie chineczka czy japoneczka.
Ale chłopaków to będę musiała odganiać (skromna mama :-))
 
hej, dopiero zabieram się za nadrabianie Was bo cały dzień spędziłam na szkoleniu,

fuma zapomniałam Ci wczoraj napisać, żebyś złożyła mężowi życzenia z okazji Dnia Nauczyciela :-)

widziałąm, że pisałyście o wykresach, ja prowadzę dwa, zaczęłam od enpr i jakoś został mi sentyment do niego ale zdecydowanie łatwiejszy jak na początek jest owufriend, bo sam wyznacza kiedy najprawdopodobniej była owulacja, ba do tego wyznacza kiedy mamy dni płodne lub potencjalnie płodne, potem gdy już wyznaczy owulację możemy zaznaczać jakie mamy objawy a on nam je porówna z objawami kobiet, które miały to samo i okazało się, że są w ciąży, dla niecierpliwych jest opcja która mówi nam ile mamy % szansy, że w danym dniu po owulacji wyjdzie nam pozytywny test ciążowy. :-)

minus jest taki, że w wersji Premium czyli tam gdzie są te wszystkie fajne funkcje jest to płatny program, możecie zarejestrować się z mojego linku

OvuFriend - Zwiększ Szanse na Zajście w Ciążę!

dostaniecie miesiąc abonamentu Premium za darmo, zawsze to coś ;-)
 
reklama
Do góry