reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Witam Dziewczyny :)

Jestem sierpniówką 2011 i staram się teraz o drugą pocieszke :0. Mam dwu letniego sybka Sebastiana.

Zaczełam starać sie w lipcu i tak do teraz nic z tego nie wychodzi !:( Mam nadzieje ze tym razem się uda :). Strasznie cięzko wytrzymać mi bez testowania :O nalchętniej robiłabym to przy każdej porannej toalecie w głebi ducha wiedząc ze i tak nic nie wyjdzie bo za wczesnie ale łapie mnie jakas opsesja hehe ;)... Okresu spodziewam się miedzy 17-23 października , dzisiaj robiam test - niesty negatywny :( . Mam nadzieje ze jednak jeszcze nic przesądzone :O ! Z SEbastianem w dzień miesiackzimialam ledwo widoczna kreche wiec próbuje wytrzymac do soboty z kolejnym testowaniem zeby być pewnym wiarygodnosci testu !

Ogólnie mma nadzieje ze moge się do Was przyłączyc bo trasznie cieżko mi samej z tym oczekiwaniem i wogóle :(... Cała ciąze z Seba przepisałąm na BB i było mi ze wszystkim łatwiej :)... Postaram się was szybko nadrowić i ogarnąc :D:D

Juz się za to zabieram :) Pozdrawiam Was serdecznie :*
 
reklama
Hej Dziewczyny, Wszystkie Przyszłe Mamusie :tak: jestem tu nowa, ale chętnie dołączę się do Waszego wątku, bo tak się składa, że jestem na podobnym etapie co Wy. Z moim narzeczonym zaczęliśmy we wrześniu starania o upragnionego potomka, mamy za sobą drugą owulację. Pierwsza niestety nie przyniosła skutków :no: teraz jestem dokładnie tydzień po owulacji i czekam.. Staram się jakoś nie nakręcać na pozytywy, ale jednak iskierka nadziei we mnie drzemie. Ciężko odpędzić te myśli, pewnie wiecie o co mi chodzi.. Niestety moje cykle są stosunkowo długie bo mają między 33-38 dni więc od owulacji do owulacji muszę dłuuugo czekać :crazy: Póki co trzymam za Was wszystkie kciuki i mam nadzieję, że zadomowię się tu u Was na trochę. Pozdrawiam.
 
Mam jedno pytanie, zapomnialam o nim wspomniec w moim pierwszym poscie. Jak moge zalaczac suwaczek pod swoimi postami? czy musze go kazdorazowo wklejac? pomozcie prosze, jesli ktos juz wczesniej o tym pisal to przepraszam z gory, nie moglam znalezc :(
 
Mam jedno pytanie, zapomnialam o nim wspomniec w moim pierwszym poscie. Jak moge zalaczac suwaczek pod swoimi postami? czy musze go kazdorazowo wklejac? pomozcie prosze, jesli ktos juz wczesniej o tym pisal to przepraszam z gory, nie moglam znalezc :(

Tu jest świetna instrukcja! https://www.babyboom.pl/forum/kielce-i-okolice-f242/jak-wstawic-suwaczek-zdjecie-avatar-34937/

Witamy Pati i Nadzieję! :happy:

Ja przez tę swoją radochę, że w końcu się zdecydowaliśmy, boję się że za pierwszym razem się nie uda :(
Ciągle czytam, myślę i śnię o dziecku. Nie chcę, żeby przez to się nie udało :(
 
cześć

Powróciłam już tutaj.Trochę mnie nie było bo najpierw miałam stresa po badaniach a potem wyjechaliśmy z Moim na weekend.Zbadałam sobie Fsh i lh, co prawda nie wiem czy wyniki dobre ale w normie się mieszczą. W środę idę do ginki to zobaczymy.

Witam nowe staraczki.

Karola-trzymam mocno ,z całych sił kciuki za Twoją owu z prawego jajnika.

Pati-wchodzisz w ustawienia-masz u góry po prawej stronie.Tam jest "Edytuj syganturkę".Klikasz tam i wklejasz kod suwaczka
 
Pati.Patuszka

mam takie same cykle jak Ty i dobrze Cie rozumie jak to jest ciężkie czekać i czekac kiedy wiekszość kobietek ma 28dni cyklu :) ...

Aha ja tez potrzebuje pomocy ze suwaczkiem ( zakladalam je ok 3 lat temu i nie pamietam zupelnie jak to robiłąm :( )

ps. Przepraszam za błedy :/
 
ritta ulala, ja osobiście wierzę w tarota więc fajnie, że tak właśnie wyszło ;-)

witam nowe staraczki, oby szybko Wam poszło :tak:

pati najpierw musisz stworzyć suwaczek, potem wchodzisz w ustawienia, po lewej stronie masz edytuj sygnaturę i tam wklejasz link, robisz to jednorazowo. pozdrawiam.

fuma no już miałam Cię wywoływać co byś się odezwała ;-)

rzuć no jakiś urok na tego mojego lenia co by się wreszcie obudził i z niego była owulacja bo mnie chyba strzeli jak znów będzie z lewego... :wściekła/y:
 
odpowiadacie błyskawicznie :) :) juz probuje ustawiać suwaczek :)

Dziekuje za powitanie :)

Trzymam również dziewczyny za Was kciuki ( za owocne owulacje, zazagnieżdzenia , za przyszle fasoleczki , za wszystkko :D )
 
reklama
Do góry