reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Ja przez tę swoją radochę, że w końcu się zdecydowaliśmy, boję się że za pierwszym razem się nie uda :(
Ciągle czytam, myślę i śnię o dziecku. Nie chcę, żeby przez to się nie udało :([/QUOTE]

Fimka. Ja mam to samo. Dziecko śni mi się po nocach, nawet testy ciążowe- widzę 2 grube kreski bardzo dokładnie, jednak jak widać to nie przepowiednia- w moim przypadku :( a szkoda. Tez mam obawy, ze przez te swoje ciagle mysli i sny nic z tego nie bedzie :( ciagle slysze, ze jak kobieta za bardzo tym żyje to nic z tego, trzeba sie nie nakrecac, ale niestety ja nie umiem ostatecznie odgonić odgonic od siebie tych mysli. Czasem nawet probuje oszukac sama siebie, ze wcale o tym nie mysle, ale doskonale wiem jaka jest prawda.
 
reklama
Czyli mozemy sobie podać dłoń w ramach solidarności naszych cykli :) oczekiwanie od jednej do drugiej proby ciagnie sie w nieskonczonosc :/ moja owu wypada ok 17 dc, pozniej musze czekac znowu na rezultaty kolejne dobre 2 tygodnie, ponad :( męczarnia. No i potem znowu kolejne prawie 3 tyg do nastepnej owu :) Badzmy dobrej mysli, uda nam się :))) pozdrawiam!
 
pati jak zrobiłaś suwaczek to skopiuj ten link, który zaczyna się od url

fuma a pies jeden wie czy się zbliża czy nie, dopiero jak będzie skok to będę wiedziała, że to TO :-)
kilka cykli temu postanowiłam, że nie kupuję testów owu bo co z tego, że wychodzą mi super pozytywy jak ciąży jak nie było tak nie ma, ale co cykl to kusi mnie żeby kupić, nawet dziś już siedziałam na allegro i miałam kupić :-p
ech, ale jaka radość jak się II krechy zobaczy, a kij, że to nie test ciążowy, II krechy zawsze cieszą :-D :-p :sorry:
 
Na chwile odeszlam a tu sie dziewczyny rozkrecily ;)
Pati, Nadzieja witam. W grupie razniej ;)
Ja stwierdzilam ze z Wami bede sie dzielic moimy przezyciami odnosnie dni plodnych, owulacji, testow, sluzow itp. My dopiero zaczynamy a widze ze mezus juz ma dosc. Wiec dla niego zostawie tylko ta przyje mna strone staranek :)

Karola mam tak samo. W niedziele wyszedl mi moj pierwszy test owu. Cieszylam sie jak dzieciak ;)
 
Ostatnia edycja:
fuma no już miałam Cię wywoływać co byś się odezwała ;-)

rzuć no jakiś urok na tego mojego lenia co by się wreszcie obudził i z niego była owulacja bo mnie chyba strzeli jak znów będzie z lewego... :wściekła/y:

Karola- nie wiem czy to prawda ale mi kiedyś kumpela mówiła,że owulka lubi ciepło_Ona tez miała problem i twierdziła,że trzeba sobie jajnik podgrzać.Przykładała sobie termoforek i podobno od tego miała piękna owu.Nie wiem czy to prawda ale co Ci szkodzi spróbować.Tylko to trzeba ponoć przyłożyć nie z przodu tylko do pleców (to znaczy do miejsca,gdzie jak mniemasz jest jajnik).



Ritta-Mój tak się przejął staraniami,że aż zagłębił się w lekturę tematu. Przy okazji strasznie się zdziwił bo się dowiedział,ze kobieta nie jest płodna przez cały czas tylko trzeba trafić w owu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny a jeszcze tkaie pytanko :) czy np. ktoraś z Was używa testów owulacyjnych teraz ?

Ja stosowalam miesiac temu i również nic z tego jednak jak teraz nie wyjdzie , kupie je ponownie i bede dzialala z nimi....

Wiem ze mimo wszystko njalepiej wrzucic na luz i poprostu sie tarac ale bez obsesji... Mimo że to wiem tak nie potrafie , jakie to jest chore !!! :O

Myślałam ze starając sie o drugie dziekco nie bede tak schizowac a tu bachhhh :-:)-(
 
Do góry