reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Też się pocieszam że to przez okres he he :-)generalnie podczas ciąży przytyłbm 25 kg i po takiej ilości cieszę się że zgubiłam 20 a ta 5 to taki gratis :p
To tymbardziej kibicuje w poszukawaniach pracy:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
bo Mój już by coś wiedział...no trudno, jak nie teraz to może kiedyś ;)

Monarti te 5 kg to przygotowane na kolejną ciążę ;-)

Nadzieja trzymam kciuki. Będzie miał piękny prezent :)
 
Ostatnia edycja:
Zrzucisz te kilogramy po kolejnej ciąży ;-)

Zastanawiam się nad tymi testami owulacyjnymi z Allegro...
hmmm... może zamówię :-)
 
heja ;)
Ritta - gratki super betki ;D to co wstawiać Cię na listę zafasolkowanych czy czekamy do wizyty????

Kochane , kobietki które nie dały znać na temat pozycji na liście umieszczam w poczekalni , mam na myśli Wasze terminy @ z grudnia;)

No ,a ja trzymam za Was kciuki i ślę fluidki

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

~łapcie puki ciepłe ;D
 
reklama
Ada spokojnie ja testowałam około 16-19 dnia ale nie wiem kiedy u ciebie jest ovu :-) książkową ta 14 dzień cyklu ty samą musisz wiedzieć:-)mi dziewczyny doradzałw obserwować, mierzyć temperaturę i wstrzeliłam się w termin:-)test wyszedł pozytywnim w 19 dniu
 
Do góry