reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od jesieni 2013

reklama
Ritta gratuluje.Strasznie sie ciesze ze Wam sie udalo i to jeszcze tak szybciutko.No to teraz nuuuuuuudnych 8 miesiecy:tak:
 
Ritta gratulacje :-) spokojnych 8 miesięcy :-)

Ja zrobiłam sobie przed chwilą obiadek: kaszę jęczmienną z gotowaną marcheweczką :) Ciągnie mnie do zdrowego jedzenia :-D

Wysłałam CV do innej pracy, może uda mi się ją zmienić zanim zajdę w ciążę ;-)
z tą przeprowadzką do Niemiec raczej nie wypaliło...
 
Monarti mój brzuch przed okresem przypomina brzusio w 4 miesiącu ciąży :-) ale to tylko płyny się tam gromadzą :-(z tą pracą to bardzo ważne dla mnie. Ogólnie u mnie w pracy jest duży mobbing. Dodatkowo czuję, że zrobiłam się arogancka w tej pracy. Codziennie mam kontakt z wulgarnymi ludźmi i niestety to się odbija na naszym związku, czego Mój już niejednokrotnie doświadczył :zawstydzona/y: No tak, nie jestem idealną kobietą...

Co do diety, ja nie pijam już napojów gazowanych, zaczynam jeść dużo warzyw i owoców. Piję herbatę raz dziennie i nauczyłam się pić wodę przegotowaną.
Mój wcina pestki dyni :-) działają one dobrze na potencję :-)
 
reklama
Do góry