reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

a korzystałaś może z wykresu na ovufriend.pl ? Tam pierwszy miesiąc jest z dodatkami i właśnie samo wykazuje kiedy owulacja jest , ja sobie przepisałam w tym cyklu dane z enpr i mi wyznaczył owulację ,ale przerywaną linią to znaczy ,że sam nie był pewien , dlatego polecam kochać się co dwa dni najlepiej przez cały cykl;)
Na ovufriend po pozytywnym teście otworzył mi się kalendarz ciąży można tam wprowadzać dane z okresu ciąży.

Kobietka byłam na ovu ale po 14 dniach miałam wszystko na szaro, i kazał wykupic abonament dlatego przepisałam sie na enpr. Kochamy się właśnie co drugi dzień ale akurat dziś wieczorkiem mąż ma nockę, rano jestem w pracy a mąż wieczorem ma nockę:-(a od czwartku wolne. Chyba że założę na ovu na adres M, i przepiszę dane.
Lisica dziękuję że, pamiętałaś o mojej pracy lepiej, dużo lepiej zrobiłam co miałam zrobic w tym miesiącu, pozostał nie smak, ale cóż jak to mówią czas leczy rany dziś ten problem jutro inny.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bella a gdzie ty pracujesz jak moge spytac ze jeszcze mykasz do roboty?

Coś tu cisza?
No to ide wziąc prysznic,zjem jakąś kanapke i poczekam z ksiązką pod kołderką na M,bo w garażu cosik jeszcze dłubie.
Dobranoc kochane;-)
 
Ostatnia edycja:
Domka ja już jestem taka zmęczona że, nie wiem co pisze, mąż musi wyskoczyc do pracy dziś na nockę, ja rano jutro, a on jutro na noc, a jak jesteśmy razem w domu to tez są dzieci, więc dziś i jutro odpada, zostaje mi czwartek niestety. Mam tylko nadzieje że, to wystarczy. Ja też uciekam Dobranoc.
 
Ostatnia edycja:
Wszystkie uciekaja...

moj te cos dłubie tyle ze w piwnicy ;) mlode patrza na bajke, zaraz ida spac :) i wieczorem dla siebie :)
 
Fuma moja siostra obskoczyla juz wiele lekarzy w stolicy. Byla tez w Invimedzie. W progu uslyszala in vitro. Ale ona nie rozumie dlaczego taka propozycja bez diagnozy. Stac ja ale nie chce. Co lekarz to inna propozycja leczenia. Leki na cukrzyce i dieta cukrzycowa (jest na niej do dzis) nie zadzialalo. Propozycja sterydow ale lekarz od sarkoidozy odradza bo choroba moze sie rozwinac. Rozwaza to. Teraz clexane i "obietnica" ze w pol roku zajdzie. I tak to wyglada...
 
Ja dzisiaj ugotowalam dwa obiadki zeby na jutro też bylo. Dzis wolny dzien ja zwykle spedzilam sprzatajac i taie tam... Moj łobuz sie właśnie kąpie a potem palulu :D. Też wieczorek ze meżem wspólnie wiec bedziemy dzilać :zawstydzona/y::zawstydzona/y: ... Moj M wrócił do domu i zaczyna coś w kuchni robić.... dobrze że zajrzałam bo chcial sobie zrobić grzanke z czosnkiem :eek: a ja chyb na niego - "oszalałeś ovulka dzisija a Ty sie za czosnek bierzesz :-D po przytulańcach prosze bardzo ale nie przed :-) " początkowo myślał że zartuje hehe :D

Nie ma lekko :cool2:

zastanawiam się za co sie zabrać teraz... Wiecie co ja stwierdzam ze jestem jakas troche nie normalna. Nie potrafie siedziec bo przychodzą mi mysli że trace czas zamiast coś robić - macie tak ? :( męczy mnie to czasem bo działa to stresująco na mnie , siedze ciągle jak na szpilkach ( starzeje się czy coooooo... ?! :confused: )

Ritta - jesli moge zapytać? dlaczego sistra tak upiera sie ze nie chce in vitro ? Jesli nie chcesz nie musisz odpowiadac, rozumie ze to osobiste sprawy !
 
Ostatnia edycja:
Witajcie :) mogę się do Was przyłączyć? My z mężem także zaczęliśmy starania, trzy miesiące temu poroniłam byłam w 7 tygodniu ciązy. Ale nadszedł czas żeby zacząć starania :) Sądzę, że z Wami będzie łatwiej przeżywać te wszystkie chwile wyczekiwania na dwie kreseczki :)
 
Jestem w domu!
Padam...

Ritta współczuję Twojej siostrze :( I trzymam za nią b. mocno kciuki. Wierzę, że spotka ją w końcu to szczęście.

Temperatura spada mi na łeb na szyję, ciekawe ile będzie jutro? :/
Grrr. Zastanawiałam się czy może źle trzymam termometr, czy co...
Skoro lekarz stwierdził ovu, to czemu nie podniosła mi sie temp? :/
 
reklama
Fimka a moze spada zeby za chwile zrobic spektakularny skok :D
Wydaje mi sie ze przy cyklach bezowulacyjnych temp jest jak zygzak. Ale na staraczkach 2013 jest dziewczyna ktora ma podobny wykres (ovufriend nie wyznaczyl ovu) a dzis wyszedl jej bladzioch. Zawsze bede powtarzac ze wszystko jest mozliwe.

A ja dzis bylam na zakupkach. Kupilam corce fajny sweterek, sobie kosmetyki i koronkowe majteczki :p i bobo-test o czulosci 10 w super pharm :)
 
Do góry