reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

No normalnie jestem w szoku bo myślałam ze pozytyw miałam w środę ! A tu dzisiaj takie mocne KRECHY !

Dziewczyny które robiły testy ovu - jak długo utrzymuje sie druga kreska . Nie patrząc na jej intensywność ?!
 
reklama
Ja mam pytanie do dziewczyn które mają wykres na enpr.pl czy on sam pokazuje kiedy wystąpiła owulacja, bo zauważyłam że, jak wpisałam śluz jak białko jaja kurzego to wtedy kółeczka od temperatury zmieniły kolor na zielony, ale bez opisu śluzu nic się nie działa więc wnioskuję że, z mojej temperatury nic nie wynika na razie.
 
Bella chyba nie pokazuje...

Po @ jaki śluz??? Kremowy a w środku bardzo mokro? Czy mi się wydaje czy mi zaczynają się już dni płodne?
 
Chyba coś przegapiłam :-) widzę gratulacje dla Myszencji ;)
Myszencja to to co myślę ???? Mam wpisać Cię na listę czy jeszcze powtórzysz test?
Gratuluję dwóch kreseczek ;)


Doprowadziłam się do ładu wyprostowałam włosy i takie tam , bo po tych plamieniach to zupełnie o sobie zapomniałam i skupiłam się na odpoczywaniu.
 
Ja po @też mam sucho,potem kremowy a teraz bardziej przeźroczysty, rozciągliwy, coś jak białko jajka kurzego, a taki jest w dni płodne. Ja mam teraz 15 dc. Jest uczucie wilgotności.
 
Ostatnia edycja:
Nie wiem czy w moim przypadku niebedzie latwiej wylaczyc wszystkie samokontrole :/
Od razu jak skonczylam plamic mam ciagle mokro, kremowy sluz a w srodku strasznie mokro. Dzisiaj mam 7dc a od 5-6 mam mokro.
 
reklama
Do góry