reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Adelo z moją siostrą to trudny temat. Starają się już kilka lat ....:-(
Jakieś cztery lata temu zaszła w ciąże .... poronienie :-( Później przerwa, zmiana pracy itp. W kolejną ciąże zaszła ok 2,5 roku temu. Znów poronienie :-( Od tamtej pory nie może zajść. Mają już zrobione niemal wszystkie badania i niby ok. Moja siostra ma dwie choroby immunologiczne hashimoto i sarkoidozę więc może one utrudniają zajście ale z wyników badań to wprost nie wynika.
Namawiałam ją na in vitro ale ona nie chce się nie godzi. Myślę, że ze względu na przekonania - szanuję to. Od tego mieniąca zaczyna z lekiem rozrzedzającym krew clexane (zastrzykami w brzuch) i zobaczymy.
Czasem z nią rozmawiam o staraniach, ale wiem że dla niej to bardzo trudny temat więc staram się być delikatna.
No i kwestia mojej ewentualnej ciąży. Aż mnie serce boli. Wiem że się ucieszy ale też wiem że będzie bardzo zdołowana i będzie płacz (jak przy każdej wiadomości o ciąży wśród znajomych czy rodziny).
Moja siostra w lutym kończy 37 lat więc czasu niewiele.

Czyli widze,ze u Twojej siostry podobna historia jak u mnie.Nawet wiek podobny.Mam nadzieje,ze jej sie uda,bede za nia trzymala z calej siily kciuki.
A ma dobrego lekarza? Najleipej jakbys ja namowila do udzialu w jakims forum,gdzie sa dziewczyny z podobnymi problemami.Tam przewaznie dziewczyny maja duza wiedze i moga cos podpowiedziec z wlasneo doswiadczenia.Juz tu pisalam o mojej tarczycy-tez ja obadalam dzieki forum bo lekarze mowili,ze jest ok.

Ja mam pytanie do dziewczyn które mają wykres na enpr.pl czy on sam pokazuje kiedy wystąpiła owulacja, bo zauważyłam że, jak wpisałam śluz jak białko jaja kurzego to wtedy kółeczka od temperatury zmieniły kolor na zielony, ale bez opisu śluzu nic się nie działa więc wnioskuję że, z mojej temperatury nic nie wynika na razie.

sam nie pokazuje.Koleczka zmienily kolor bo tak maja ustawione na ten rodzaj sluzu.Jakbys zaznaczyla plaminie to by si zrobily rozowe.Ja z wykresu nie widze,zeby owu u Ciebie juz byla ale moze wlasnie trwa albo bedzie za momencik.


MYSZENCJA- GRATULACJE.

Dziewczyny wybaczcie ale cos mi tablet wariuje.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Fuma dzięki, i od dwóch dni pobolewa mnie dół brzucha dziś też rano, teraz już nie. Myślałam że, to taki cwany wykresik że pokarze mi dziś masz owulację:-) przytulanki były wczoraj, a następne będą w czwartek:-( mam nadzieje że, wystarczy.
 
Fuma a zerknij na mój wykresik bo widze że trocjhe kojarzysz. Bo mam wrazenie ze juz po ovu ;-( ale nie mam jeszcze doswiadczenia w tych wykresach
 
Fuma dzięki, i od dwóch dni pobolewa mnie dół brzucha dziś też rano, teraz już nie. Myślałam że, to taki cwany wykresik że pokarze mi dziś masz owulację:-) przytulanki były wczoraj, a następne będą w czwartek:-( mam nadzieje że, wystarczy.

a korzystałaś może z wykresu na ovufriend.pl ? Tam pierwszy miesiąc jest z dodatkami i właśnie samo wykazuje kiedy owulacja jest , ja sobie przepisałam w tym cyklu dane z enpr i mi wyznaczył owulację ,ale przerywaną linią to znaczy ,że sam nie był pewien , dlatego polecam kochać się co dwa dni najlepiej przez cały cykl;)
Na ovufriend po pozytywnym teście otworzył mi się kalendarz ciąży można tam wprowadzać dane z okresu ciąży.

 
Fimka ja dziś też miałam ciężki dzień, ani czasu żeby zjesc cokolwiek. I tak się zapowiada do piątku.
Bella Twój nastrój już lepszy? Uspokoiło się w pracy?
My dziś też odpuszczamy przytulanki, jestem tak padnieta że jak tylko wykapie Danielka to idę w kimono...
 
Domka-teoretycznie mogla byc bo jest skok prawie o 0,2 stopnia ale ,zeby wiedziec na pewno to wyzsze musza byc 3 kolejne temperatury.
Niby skok powinien byc wiekszy niz 0,2 ale juz widzialam wykresy o takim skoku,ktore sie konczyly ciaza.

Jeszcze dzisiaj mozesz probowac bo z ta owulka to jest tak,ze mogla byc przed skokiem a moze byc w trakcie skoku tempki.
 
reklama
Fuma dziekuje bardzo. Ja się przytulac bede co dzien do konca;-) no jajniki mnie wczoraj jeszcze bolały a dzis juz spokuj. Czyli moze byla moze nie. W ovu mi jeszcze nie pokazało. Ale dziekuje bardzo;-)

Czy wasze dzieciaki chodza na karate?

Dzis dostałąm zaproszenie na warsztaty kosmetyczne Mary Kay. I się tak zastanawiam czy iśc
 
Ostatnia edycja:
Do góry