reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

reklama
beata31 niestety Lisica ma rację. Troszkę namieszałaś i to było właśnie gdzieś miesiąc temu. Po prostu uważaj jak cytujesz czyjeś posty.

Adelo dzięki :) Też jej bardzo kibicuje i chciałabym, żeby zaszła przede mną. A najfajniej by było gdybyśmy zaszły razem :-)

Nie będę się sprzeczać być może i tak było ale to spokojnie miesiąc temu widocznie w złe miejsce coś napisałam
 
Myszencja światło światłem ale ona tak wygląda. Nie mam jak uchwycić tego dobrze bo ponuro i szaro już a od lampy odbija.
 
Ritta i co o tym myślisz? Bo ja już głupieje :-/
Współczuję szwagierce, to bardzo przykra sprawa...

A nawet to siostra ;-)

Lisica skok widać ale na pozytyw nie wygląda. Myślę jednak, że testy należy trochę traktować z przymrużeniem oka bo czytałam o przypadkach gdzie testy wychodziły negatywne a cykl zakończył się ciążą albo owulacja została potwierdzani przez ginekologa. Wszystko jest możliwe :tak:
 
Dzięki dziewczyny, ale ja taki niewierny Tomasz jestem poczekam na ginekologa. Aha, wi któraś z Was kiedy najpóźniej musi mnie gin widzieć, żeby od państwa dostać jałmużnę zwaną becikowym? Bo ja bym chciała iść do gina tak, żeby mi potwierdziła bicie serduszka (to 90 zł za wizytę:-().

Ritta 2 cykl i jakby się udało faktycznie, byłabym przeszczęśliwa, bo już tu ostatnio pisałam, że wg wyliczeń - termin byłby 5.08 - rocznica urodzin mojego ukochanego śp dziadka (byłam wychowywana głównie przez dziadków) Moja Daria jest ten sam znak zodiaku co babcia:tak:
 
Rany, siostra. Wybacz, myślałam o mojej szwagierce która poronila 2 lata temu bliźniaki i też jest zrozpaczona ze nie może zajść w ciążę. Tylko ze ma już 39 lat i chyba nawet przestali probowac
 
reklama
Do góry