reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

A u nas popruszyło troszkę śniegiem i stopniało. Chłopaki czekają na śnieg i zimę, na razie nie ma.
Ritta tez uważam że, życie zaczyna się po 30 choc przed były super momenty, po prostu każdy etap życie ma swoje plusy. Ja tez czuję się teraz lepiej niż mając dwadzieścia lat. Mamy tyle lat na ile sie czujemy:tak:
 
reklama
U mnie deszcz ze śniegiem :-/ zimno i ponuro.

Nadzieja ooo, działaj działaj, piękny test. Ja zaraz też zrobię.

Beata31 mam wielką prośbę - patrz co i jak piszesz. Mieszasz posty czyjeś ze swoimi, niedawno narobiłaś zamieszania w którym ja byłam poszkodowana... :-/ to chyba nie jest trudne by pisać po cytacie, ewentualnie nic nie cytować...

Kobietka przydałoby ci się lanie - przestań się nakrecac bo WSZYSTKO JEST DOBRZE! :-)

Lisica mnie tu troszke nie było i nie pisalam z nikim .Staram sie odpisywac na pytania a nie komus szkodzic.Jesli Ci niby zaszkodziłam to podaj w jakim poscie.
 
Beata piszę z komórki więc nie mam jak skopiować a poza tym za dużo postów do przewalenia, pomieszalas mój post ze swoim i posadzono mnie o posiadanie dwóch kont.

_____________

Czyżby jednak ovu była wczoraj? Dziś kreska cieńsza i jaśniejsza :-/
 
No, wreszcie Was doczytałam, bo u mnie co chwilę ktoś przeszkadza:-D Ale... No tak u mnie trochę śniegu było i stopniało. A poza tym...
Tak, robiłam test. Jest 2 kreska, tylko taka bardzo blada (ale widać ją pod każdym kątem, nie znika i mąż też ją widzi). @ nie ma, brodawki bolą, podbrzusze też, ale z przerwami. Strasznie boję się cieszyć...
 
Beata piszę z komórki więc nie mam jak skopiować a poza tym za dużo postów do przewalenia, pomieszalas mój post ze swoim i posadzono mnie o posiadanie dwóch kont.
Lisica raczej jest to nie mozliwe bo ja z dobry miesiac z nikim nie pisałam jedynie napisałam do Kobietki z gratulacjami.Ale sorry w sumie nie wiem tylko za co:tak:
 
Ritta - kurcze.. będę jej kibicować bardzo!!!!!! Bardzo chciałabym, żeby się jej udało :tak: Zdaję sobie sprawę, jak musisz się czuć i ona, ale nie zadręczaj się takimi myślami <przytulam>
 
beata31 niestety Lisica ma rację. Troszkę namieszałaś i to było właśnie gdzieś miesiąc temu. Po prostu uważaj jak cytujesz czyjeś posty.

Adelo dzięki :) Też jej bardzo kibicuje i chciałabym, żeby zaszła przede mną. A najfajniej by było gdybyśmy zaszły razem :-)
 
Beata właśnie z miesiąc temu to było... Nie ważne, proszę cię tylko żebyś nie mieszkała swojej wypowiedzi z postem innych.
Myszencja gratulacje po cichutku. Nie bój się cieszyć :-)

Moje testy. Bledsza ta krecha czy mi się wydaje?
 

Załączniki

  • 1385478073137.jpg
    1385478073137.jpg
    10,9 KB · Wyświetleń: 30
reklama
Do góry