reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od jesieni 2013

A u mnie już prawie po dniach płodnych, ale nawet nie próbowalismy. Sierpniowy bobas to juz przeszłość. Męzowi potzreba chyba jeszcze odrobinę czasu, poza tym odstawił leki dość niedawno, takze nie naciskałam. Szkoda, ale trudno. Nic nie poradzę. Po około 6 grudnia zaczynam nowy cykl. Stresuje mnie tylko praca, a raczej przełożona. Gdyby nie to, to moze bym i naciskała. Wreszcie moze wyjdzie tak, ze drugie dziecko urodzę w tym czasie co pierwsze i urodziny razem prawic będę....
U mnie wiosną i jesienią same imprezy.

Tak sobie to odrzuciłam juz od głowy, a teraz znowu wraca... ta tęskonta za bobaskiem. Tak sobie mówiłam że w sierpniu już będę dzidziusia w wózku wozić. Nie będę:-(

Z tydzień czasu tak mnie okropnie bolało podbrzusze, do lekarza nie trafiłam, aż wreszcie zaaplikowałam sobie fluomizin, jedną raptem tabletke miałam sprzed kilku miesięcy. Minęło
 
reklama
Fimka ja założyłam jak dostałm @ 12.11 minęło 14 dni i mam na szaro:szok:
Domka założyłam na enpr. ale na razie się uczę, a czy on pokazuje dni płodne?
 
Blue - przyznaję, że jak teraz pod koniec cyklu rozmyślałam o tym, że mogę być w ciąży, to zastanawiałam się czy aby na pewno, to jest dobre dla mnie - wiecie nigdy jeszcze nie byłam mamą, więc odczuwałam taki lęk czy dam radę, czy będę dobra i trochę się bałam, ale myślę, że to normalne przed pierwszym :)
Anastazi - szok, że tacy lekarze są - bo to chyba nie lekarz :no:
Ritta - hehe, ładnia historia :-) ja miałam tak samo, od kiedy zaczęłam się stawać panną o kobiecych kształtach i usposobieniu :-D, to zawsze mówiłam, że mam dziwne przeczucie, którego nie mogę wyjaśnić i racjonalnie wytłumaczyć z tą bezpłodnością.. Historia napawa optymizmem :-)
Tweety - przytulam, będzie dobrze!!


A ja wróciłam niedawno, właśnie robię obiado-kolację, ale powiem Wam, że nie wiem co się dzieje - normalnie mam już 3 propozycje pracy co jedna to lepsza i nie wiem jak to połączyć - NIE OGARNIAM! Życie mi szaleje ;) Nie wiem kogo wybrać hehe;-) Ale muszę jakoś bo choć nie jest nic na już, to mam ciężki orzech do zgryzienia..
 
Ostatnia edycja:
Wpiszcie sobie na googlach Karta 3.3 i sobie sciagnijcie sobie go na dysk twardy, zaistalujcie i macie darmowy program z wykresem temperatur.
troche z tym roboty ale pzepisalam dwa ostatnie cykle i przynajmniej mi to nie zniknie ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej dziewczyny , ja już po wizycie , no i najpierw gin mnie uprzedził ,że może jeszcze nie być widać nic , oglądał i oglądał i powiedział ,że endometrium wygląda ciążowo , potem jeszcze przyglądał się i w pewnym momencie powiedział : JEST!!!!!! ja się aż uniosłam i się przyglądałam , pokazał mi palcem taki maluteńki ciemny punkcik i mówił ,że z tego rozwinie się pęcherzyk ciążowy , mam przyjść za tydzień na kolejne usg żeby ocenić czy rośnie ładnie ze względu na przebyte poronienie w przeszłości , na ten etap wszystko jest tak jak trzeba i mam się nie martwić , dostałam luteinę dopochwowo i mocniejszy folik , no i czekamy do przyszłego tygodnia , jestem dobrej myśli.
 
czesc

Na chwile wlecialam bo dzisiaj mialam to HSG i jeszcze nie calkiem doszlam do siebie.
Badanie bylo bolesne.Z jednej strony o wiele bardziej.Podobno jeden jajowod byl drozny a drugi byl zaklejony ale ginka go odetkala i tez jest ok.

KOBIETKO-gratuluje! Spokojnej i nudnej ciazy zycze.

Dziewczyny,jutro doczytam i wiecej dopisze bo dzisiaj jeszcze mi sie w glowie kreci i nieco mnie boli.
 
reklama
kobietka to terat pora zwolnic tempo i dbac o Was :)

A mi sie przysnelo ;) nie pamietam kiedy ostatni raz zasnelam w ciagu dnia :shocked2:
Wszystkie sily poszly papa. Mezunio wrocil bawi sie z chlopakami :)
Jestem ciekawa jaka temperature bede miala jutro.
 
Do góry