reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od jesieni 2013

Kobietka ale się cieszę!!! Gratulacje :-)

Cały dzień w biegu dziś... Dopiero usiadłam na chwilę, zaraz prysznic i poprawiamy wczorajsze ;-) dziś test moim zdaniem pozytywny, wrzucę później fotkę.
 
reklama
Moja córka jezdzi autobusem. Spedza w szkole 7-8 godz(łącznie z dojazdem) wiec myśle że termos z ciapła herbatką bedzie dobrym rozwiązaniem na zime
 
Adelo Twoja wypowiedz ma sens, tylko co jesli temp sie utrzymuje na jednym poziomie od poprzedniej owulacji? Spadki mam owszem ale to sa zaburzenia snu.
Zatestowac powiadasz??? Nie kus ;) A tak na serio zobacze jak sie bedzie temperatura rozwijala a potem ewentualnie zatestuje.

To musiałabyś kontyunuowac tamten cykl, żeby postawić tę granice - pod warunkiem, że masz w tamtym cyklu zapisane tempki sprzed owulacji :) ja bym zatestowała, tamten cykl też mi się dziwnie zaczynał z plamieniami na wyższych ale w końcu sie rozkręciła @ u Ciebie trochę inaczej :)
 
Domka mi juz nawet nie chodzi o ta niepewnosc co ma byc to bedzie. Bardziej o to ze mam bardzo wysokie temperatury i zwyczajnie mnie to martwi.
 
Iwonka w takim razie to takie teraz wróżenie jak nie masz zapisanych temperatur sprzed owulacji, jeśli były niższe wtedy, to jest prawdopodobieństwo teraz ciąży, a jeśli nie - to może jeszcze cykl się nieuregulował jak przyjmowałaś tabletki antykoncep - z tego co pamiętam chyba mówiłaś o tym.

Zatestuj :) a już najlepsze jakby udało się Tobie to Bete zrobić.
 
reklama
I co myślicie?
 

Załączniki

  • 1385409156560.jpg
    1385409156560.jpg
    14,3 KB · Wyświetleń: 31
Do góry