reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Dojechalam. Widzę jego auto na parkingu więc zapewne jest już w domu. Zaraz ide na gore...
Jestem już zmęczona tym dniem. Jeszcze raz dziękuję Wam za pomoc, wsparcie i rady.
 
reklama
Dojechalam. Widzę jego auto na parkingu więc zapewne jest już w domu. Zaraz ide na gore...
Jestem już zmęczona tym dniem. Jeszcze raz dziękuję Wam za pomoc, wsparcie i rady.

Kciuki trzymam kochana &&&&&&& i pogudzcie sie bo to nie ma sensu...
Ja przez to zapomnialam jak moj caluje:)
 
Hej niedzielnie. Nie uwierzycie jak Wam powiem ze śniło mi się, że wszystkie zaszlyscie w ciążę a ja zostałam tu sama... mój mózg chyba jeszcze spi :)
Jakie plany na dziś kochane? :)
 
Witajcie
u mnie niedziela zaczela sie milo...moj gotuje rosolek jak co niedziele, w sumie caly obiad dzis do niego nalezy,bo na drugie piersi z kurczaka ;) po poludniu moja matka ma przyjechac pomoc mi i zebym odpoczela...planow wielkich nie mam...moze na spacer sie wybierzemy...
Inis ciekawy sen ale ty razem z dziewczynami z brzuszkiem;)
Mam nadzieje ze juz wyjasniliscie sobie wszystko:)
 
Hello niedzielne :) mnie dzis mdłości dopadły :/ i teraz chciałabym coś zjeść ale boje sie ze zwrot będzie .
Inis u mnie dzis spokojnie czyli dzien lenia :) znajomi maja wpaść pózniej na kawę :) a tak wogole to gdzie chinol na dzis ?????????? :)
Anulka super ze maz gotuje :) odpoczniesz trochę i gratki z wczorajszej wizyty :) niemoge sie juz doczekać swojej :)
Pozdrawiam resztę dziewczyn i życzę miłej i spokojnej niedziele i jak najmniej kłótni i częstuje do kawki torcikiem własnoręcznie robionym :) ImageUploadedByForum BabyBoom1385281589.456211.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1385281589.456211.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1385281589.456211.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 30
Czesc Kochane :)

U mnie też narazie niedzielnie i spokojnie :tak: jeszcze sama nie wiem co robic :szok:

Zycze wam spokojnej niedzieli :) odpoczywajcie i relaksujcie :-):-):-)

Inis - mam nadzieje ze wszystko juz sie dobrze ułożyło :tak:
 
A ja mam lenia, mąż zrobił śniadanie i po sie znów wyleguje w wyrku. :)
Dziś noc jakaś taka na koszmarach minęła.. No i jakiś katar teraz mam.
A ja wizyta za 8 dni.. Jestem ciekawa czy bedzie tylko rozeznanie i wywiad czy może tez usg, noe ukrywam chciałabym ale tutaj to inaczej wszystko. :)

Kazimiera mdlosci nie zazdroszczę.
Koszmar.. :(

Inis jak tam atmosfera w domu?
Lepiej? Bo wczoraj nie było zaciekawie.

Anulka miło ze maż gotuje juz :)
No i wiesz co ja mojego tez namówie na rosołek. :) a co.

Ściskam Was mocno no i fluidki przesyłam!! :) :)
 
Inis widzę że humorek nienajgorszy więc rozumiem że porozmawialiscie wczoraj?
Ja się zaraz zabieram za szykowanie sałatek. Ciasto pewnie kupię bo ja antytalent jeśli chodzi i pieczenie :-p fajnie bo zobaczę się dziś ze swoją babcia i dziadkiem i z resztą rodziny z którą rzadko się spotykam. Miłego dnia!
 
reklama
Dziewczyny na której stronie jest lista - dawno nie mialam kiedy na nią spojrzeć i mnie ciekawość zżera :O :-)


Blu... - Ty już 8tydzień ale ten czas leci , zreszta anulka chyba tez podobny czas :)
 
Do góry